Wild Toro II graj online za darmo

Oprogramowanie:
ELK Studios
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, kreskówki

Recenzja automatu online Wild Toro II

Przyjrzyj się gniewnej kreskówki byka i beznadziejnego Matadora, gdy grasz w autostradzie online w Wild Toro II. Ta kontynuacja niezwykle popularnej gry podnosi bar z ulepszonymi funkcjami, takimi jak respins grany na rozszerzających się bębnach i chodzenie dzikich symboli z mnożnikami.

Możesz wygrać do 10 000 razy swój zakład z tych ekscytujących dodatków. Wesoły styl kreskówki ożywia postacie na komputery PC, iOS, Android i Windows. Uważaj na wysoką zmienność i niższą niż średnie zwroty 95% z tej gry Elk Studios.

Jak grać w gniazdo dzikiego Toro II

To czas Fiesta w tradycyjnym hiszpańskim mieście. Muzyka Mariachi pomaga ustawić scenę, a 5 dekoracyjnych sztandarów tworzy odpowiednie podkład dla 5 rolek gniazda dzikiego Toro II. Zobaczysz symbole karty gry owinięte kolorowymi wstążkami, srebrnymi i złotymi monetami oraz wiązkami róż na siatce 5x5, ale to kreskówkowy Matador i Grinning Bull, który daje tę grę taką grę.

Załaduj go na komputer lub telefon komórkowy i kliknij stos monet na elementach sterujących, aby wybrać zakład od 0.20 do 100.00 w najlepszych kasynach online. Przycisk automatycznego rozpoczyna róra obracające się same, ale należy wybrać limity wygranych lub straty przed aktywacją tej funkcji.

Stuknij 3 linie na górze gry, aby odsłonić wypłatę, gdzie zobaczysz, jak działają dodatkowe funkcje i ile każdy symbol płaci, gdy dopasujesz je do linii na podłączonych bębnach z lewej strony. Róże płacą najwięcej, o 1.5x, 2.5x i 5x Twój całkowity zakład dla 3, 4 lub 5 w serii.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda dzikiego Toro II

Istnieją tutaj 4 różne dzikie symbole, każdy z możliwością stania regularnych symboli, które pomogą ukończyć lub ulepszyć kombinacje. Logo gier jest regularne dzikie, a czarne, srebrne i złote symbole Matador wywołują ekscytującą funkcję bonusu w każdym wyglądzie.

Każdy matador rozszerza liczbę wierszy z podstawowych 3 do maksymalnie 8. Zwiększa to liczbę linii płac z 259 do potencjalnych 502 sposobów, co ułatwia wygrane kombinacje. Odgrywają się teraz, a dziki Matador przesuwa 1 kołowrotek po lewej stronie, dopóki nie będą widoczne. Jeśli pojawią się dalsze matadory, respins trwają, bez ograniczeń do tego, jak długo mogą biegać.

Czarny Matador to bloker, który zatrzymuje innych w swoich torach. Srebrna postać jest regularną chodzącą dziką, a złoty matador zaczyna od losowego mnożnika, który wzrasta na każdym kroku.

Land Toro, byk, podczas odpowiedzi na zabawną i satysfakcjonującą funkcję Toro Goes Berzerk. Rozwścieczony byk porusza się pionowo i poziomo wokół kołowrotka, pukając do wszystkich matadorów z siatki i pozostawiając po sobie szlak dzikich symboli. Są tu kilka świetnych animacji gier automatycznych, ponieważ Toro goni Matadors, a wygrane są praktycznie gwarantowane z tej funkcji.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Walking Wilds
 • Mnożnik dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty Wild Toro II

Zagraj w gniazdo Wild Toro II w maksymalnie 100.00 i możesz zbierać ogromną nagrodę w wysokości 1 000 000.00. To 10 000 razy więcej zakładu, a nawet przy najniższych stawkach stanowi przyzwoitą wygraną w wysokości 2000.00.

Jest to gra o wysokiej zmienności, w której można było zobaczyć stosunkowo długie serie utraty spin. Długoterminowy procent zwrotu 95% jest mniejszy niż lubimy widzieć w grach o wysokiej wariancji i naprawdę powinien wynosić 96% lub więcej.

Nasza ocena automatu Wild Toro II

Ten niższy niż oczekiwany wskaźnik zwrotu jest jedynym prawdziwym problemem, jaki mamy z maszyną do gniazda Wild Toro II, a nawet to nie jest zbyt daleko od znaku. To świetnie wyglądająca gra z mnóstwem humorystycznych akcentów i zabawnych animowanych sekwencji. W tej walce byk zawsze wygrywa!

Wiele Wilds jest dużą pomocą w ukończeniu zwycięstw, ale jest to w respins, z rozszerzoną siatką, chodzeniem i mnożnikami, które naprawdę się wyróżniają. Gdy pojawi się Toro, zaczyna się chaos, a szlak dzikich często może prowadzić do ogromnych wypłat.

Weź dziś Toro i Matador, gdy grasz w automatach Wild Toro II w naszych zalecanych stronach kasynowych dzisiaj.

Gdzie mogę zagrać w gniazda dzikiego Toro II?

Sprawdź najlepsze kasyna online, aby zobaczyć, gdzie możesz zagrać w gniazdo Wild Toro II. Witryny te są w pełni licencjonowane na grę uczciwą i bezpieczeństwo i są wyposażone w najlepszy wybór gier, a także fantastyczne oferty bonusowe.

Ile mogę wygrać z autostrady online Toro II?

Zagraj w gniazdo Wild Toro II, a możesz wygrać maksymalnie 10 000 razy swój całkowity zakład. Jest to możliwe w ciągu serii respins i na najwyższym stawce, która składa się z ogromnej nagrody w wysokości 1 000 000.00.

Co robią dzikie symbole dzikiego toro II?

W maszynie do gniazda dzikiego Toro II jest kilka dzikich symboli. Matador w różnych kolorach to chodzący dziki, blokujący dziki lub mnożnik dziki. Logo gry jest standardowym dzikim symbolem i mogą działać jako regularne symbole do wypełnienia kombinacji.

Czy gra w grocie Wild Toro II ma bezpłatne obroty?

W maszynie do gniazda Wild Toro II nie ma żadnych darmowych spin. Srebrne i złote wersje przenoszą 1 kołowrotek w lewo przez respins, aż wszystkie nie będą widoczne.

Powinienem zawsze postawić maksimum na gnieździe dzikiego Toro II?

Możesz obrócić rolki internetowe Wild Toro II przez aż 100.00, ale na pewno nie musisz grać na tym poziomie. Minimum to tylko 0.20 i istnieje kilka opcji, które pasują do twojego bankrolla.

Czy są jakieś gry podobne do maszyny do gniazda Wild Toro II?

Oryginalne gniazdo Wild Toro jest nadal dostępne i używa tych samych symboli, co Wild Toro II. Inne popularne gry tematyczne wokół walk byków to La Fiesta z Relaks Gaming i El Torero, który pochodzi z gry w czasie Reel Time.

Ile linii płac ma gniazdo online Toro II?

W grach podstawowych maszyna do gniazda dzikiego Toro II ma 5 wierszy przekroczonych przez 259 linii łączących. Matadory dodają dodatkowe rzędy symboli i zwiększają linie liczbowe do 340, 421 i maksymalnie 502 odpowiednio w 6, 7 i 8 rzędach.

, Który tworzy maszynę do gniazda dzikiego Toro II?

Dzikie gniazdo Toro II pochodzi z Elk Studios. Możesz grać w inne gry w ich zakresie, takie jak Zulu Gold, Bompers, Miss Wildfire i Blood Lust w naszych ulubionych miejscach.

Kiedy wydano gniazdo online Toro II?

Gniazdo Wild Toro II zostało uruchomione w formatach komputerowych i mobilnych 5 października 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Street Racer
RTP:
97.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Road Rage
RTP:
96.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Blood Suckers
RTP:
97.99%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Book of King Arthur
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Vikings Go Wild
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Forgotten Island Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dinosaur Rage
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Blitz Slot Review
RTP:
95.96%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Better Wilds
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Cash Patrol
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Giant
RTP:
94.59%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni