Wild Walker graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
612 500 $.00
Motyw:
Horror, zombie

Recenzja automatu online Wild Walker

Grafika używana przez Pragmatic Play z pewnością zadowolą fanów ruchów zombie, gier konsolowych i powieści graficznych. Rozgra się na tle zniszczenia spowodowanego przez hordy nieumarłych i zawiera kilka realistycznych postaci na rolkach. Zobaczysz młodą kobietę, pielęgniarkę, wojownik i szalony naukowiec wraz z różnymi zombie. Wygląda odpowiednio na komputery PC, iOS, Windows i Android.

Dzika gra w grę wskaźnika umieszcza ułożone dzikie zombie na losowym kołowrotku w każdym obrotu. Podczas funkcji bezpłatnych spinów przechodzisz przez kilka poziomów, dodając dodatkowe rolki do gry wraz z nowymi dzikimi zombie. Możliwe jest wylądowanie tutaj kombinacji 8 z.00 Jeśli grasz maksymalną stawką.

Jak grać w autostradzie online Walkers

Aby rozpocząć, załaduj gniazdo Wild Walkers na komputer lub telefon komórkowy i wybierz stawki z przycisków Plus i Minus na panelu sterowania. Dostosowując wartości monet w najlepszych kasynach online, możesz postawić między 0.25 i 125.00 na każdym obrotu. Masz również opcję aktywacji trybu automatycznego, który działa do 50 kolejnych spinów.

Kliknij przycisk "I", aby otworzyć wypłatę wypłat, gdzie widzisz, ile wygrasz z symboli, gdy dopasujesz się co najmniej 3-z Kind na linii pay po lewej stronie. Symbole karty gry są najmniej cenne, a szalony naukowiec wypłaca najwięcej.

Walking Wilds Slot Free Spins i inne cechy bonusowe

Ułożony dziki zombie pojawia się na każdym obrotu, wypełniając losowy kołowrotek i kończąc wygraną, jeśli jest we właściwym miejscu. Działa jak wszystkie oprócz symboli bonusowych czaszki, które są wyzwalaczem specjalnej rundy bonusowej darmowych spinów, gdy wylądujesz w co najmniej 3 miejscach jednocześnie. Jest to runda wielopoziomowa, która zaczyna się na poziomie 1 z 3 symbolami bonusowymi lub poziomem 2, jeśli 4 symbole uruchomiono rundę. Poruszasz poziomy, zbierając 3 bonusowe symbole podczas bezpłatnych gier, dodając jeszcze 2 obroty do ogółem w tym samym czasie.

Dostajesz początkowe 8 darmowych gier i na poziomie 1 masz 5 aktywnych rolków i pojedynczy dziki zombie. Na poziomie 2 istnieje 6 aktywnych bębnów, z rozszerzonym dzikim zamkniętym na miejscu na lewej stronie, a drugi zombie tasuje się wokół innych. Poziom 3 odblokowuje 7. kołowrotek, z zombie ułożonymi na rolkach 1 i 2, a trzecimi wędrującymi wokół pozostałych 5. Przejdź do poziomu 4, a masz wszystkie 8 rolki, z dzikimi zombie na pierwszych 3 rolkach i kolejnym poruszającym się po reszcie gry.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Walking Wilds
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność gniazda Wild Walker

Wylądowanie najlepszej możliwej kombinacji symboli na wszystkich 8 rolkach prowadzi do wygranej w wysokości 4900 razy w całkowitym zakładach, a jeśli grasz z 125.00 za spin, wygrasz nagrodę 612 500.00. Dzikie maszyna do gniazda Walkera to gra o wysokiej zmienności i jest wyposażona w średnio 96 zwrotów.55%.

Nasze dzikie wchodźcy ocena gry

Jeśli lubisz gry o tematyce zombie, to Dziki Slot Walker jest jednym z najstraszniejszych w okolicy. Ułożony dziki zombie w grach podstawowych może być dużą pomocą w zakończeniu kombinacji, szczególnie jeśli wyląduje na kołowrotkach 1 lub 2, ale mniej prawdopodobne jest, że widzi go na kołowrotku prawej strony.

Runda bezpłatnych obrotów jest wyjątkowa, a jeśli dojdziesz do najwyższego poziomu, 3 ułożone w stosy Wilds mają na pewno wygraną po wygranej z jakichkolwiek symboli pojawiających się na czwartej rolce.

Aby uzyskać bardziej komiczny automat, baw się roślinami vs zombie z IGT. Opiera się na klasycznej grze mobilnej i ma wiele bonusów wywołanych, gdy zombie napotyka różne typy roślin.

Będziesz mógł walczyć z hordami nieumarłych, gdy grasz w te automaty w najwyższych kasynach internetowych, takich jak te, w których występujemy tutaj.

Mystic Hive
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Curse of the Werewolf Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Multiplier Odyssey
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gorilla Go Wild
RTP:
92.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Divine Diamonds
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A Christmas Carol
RTP:
94.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sugar Rush
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Age of the Gods - Furious 4
RTP:
94.88%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Stacked
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fat Santa
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Captain Silver
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rook's Revenge
RTP:
94.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki