Wild West Gold Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Akcja/przygoda, dziki zachód

Recenzja automatów internetowych Wild West Gold Megaways

Kowboje, bandyci i worki złota w automatach Gold Megaways z Pragmatic Play. Dostępna w formatach stacjonarnych i mobilnych, ta 6-krasna gra zawiera różną liczbę sposobów wygrania w każdym obrotu, a dodatkowe funkcje, które mogą prowadzić do wygranych na 5000 razy w Twoim pakiecie.

Dzikie odznaki szeryfa działają jak inne symbole i są dostarczane z mnożnikami do 5x. Wiele Wilds łączy ich moce, a jest bezpłatny bonus spinów, w którym pojawiają się dzikie symbole. Możesz dodać dodatkowe darmowe gry do tej rundy, bez górnego limitu.

Gold Gold Megaways Wild West ma dużą zmienność i długoterminowy procent zwrotu 96.44%. Złap nagrodę w najlepszych pragmatycznych kasynach online.

Jak grać w gold z dzikich złotych megaways online

Sześć rolek kowbojów, kowbojów, pistoletów, złota i glamourous Gal Pakuje ekran z zachodnimi obrazami. Pojawiają się również wysokie emblematyki, a te symbole drewna pasują do ogólnego zachodniego stylu. Maszyna gniazda Gold Megaways jest przyzwoity poziom realizmu Gold Megaways.

To dobry przykład popularnego gatunku i wynika z oryginalnego gniazda Wild West Gold, który był wielkim hitem dla pragmatycznej gry.

Kontrole obejmują zakładki plus i minus, które klikniesz, aby wyregulować stawki od minimum 0.20 do maksymalnie 100.00 na każdym obrotu. Opcjonalne zakłady zawierają dodatkowe 20% w zakładach, które podwajają szanse wejścia do bezpłatnych obrotów, lub możesz zakładać 100x, aby uruchomić funkcję na następnym spin.

Przycisk autoodplay pod nimi ustawi rolki obracające się same, chociaż podobnie jak zakłady bonusowe, nie jest dostępny we wszystkich jurysdykcjach hazardowych.

Stuknij przycisk "I" na elementach sterujących, aby odsłonić wypłatę. Ma to dalsze szczegóły dotyczące dodatkowych funkcji, takich jak symbole dzikiego multiplora i lista wartości każdego symbolu na obecnym poziomie zakładu. System Megaways umieszcza różną liczbę wierszy na każdej kołowrotku, od 2 do 7, tworząc różne sposoby wygrania w każdym obrotu. Co najwyżej masz 117 649 sposobów i wygrywasz z dopasowanych symboli na podłączonych bębnach od lewej do prawej.

Możesz zagrać w gniazdo Wild West Gold Megaways na platformach stacjonarnych, Android, iOS lub Windows Mobiles w najlepszych aplikacjach do zakładów bez zmian w stylu, funkcjach i opcjach sterowania.

Bezpłatne spiny i inne funkcje Gold Megaways Gold Gold Megaways

Odznaka szeryfa ląduje tylko na środkowych czwartkach i nie ma własnej wartości, ale jest to dziki symbol, który może zastąpić innych, aby ukończyć lub poprawić wygraną. Dziki są wyposażone w losowe mnożniki 2x, 3x lub 5x, a jeśli więcej niż jeden jest w wygranej, mnożniki łączą się ze sobą, aby uzyskać ogromny wzrost wartości do 125x do wartości nagrody.

Wilds nie może działać jak symbol rozproszenia zachodu słońca. Za każdym razem, gdy zobaczysz to w dowolnych 3, 4, 5 lub 6 miejscach jednocześnie wygrasz nagrodę rozproszoną odpowiednio 4x, 20x, 100x lub 500x. Następnie następuje 7 darmowych obrotów kołowrotków i w tej rundzie wszelkie dziki pozostają zamknięte na miejscu przez resztę funkcji.

Symbole rozproszenia Gold Star mogą nakładać inne inne, a one dodają dodatkowe obroty do Twojej suma. Dowolne 2, 3, 4, 5 lub 6 gwiazdek rozszerzają darmowe obroty o 2, 3, 4, 5 lub 6 dodatkowych gier.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Megaways
 • Sticky Wilds
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne wygrane w Gold West Gold Megaways, średnie zwroty i zmienność

Chociaż nie ma teoretycznego limitu do liczby darmowych spin. Graj w automat do gry w Gold West Gold Megaways z 100.00 na spin, który wyzwala darmowe gry i można zakończyć rundę 500 000.00 bogatsze.

Jest to niestabilna gra, w której względną rzadko wygranych spin. Ogólny procent zwrotu 96.44% jest dobre i sprawia, że jest to gra, w którą możesz grać dłużej, z mniejszym ryzykiem dla swojego bankrolla.

Nasze przemyślenia na temat Gold Megaways z dziki zachodnie

Dodanie popularnego systemu Megaways do udanej gry to przepis na sukces, który może przynieść wielkie zwycięstwa w dowolnym momencie. Dzikie mnożniki dodają emocji w podstawowych grach lub rundzie bonusowej, ale lepkie dzikie w darmowych spinach mogą naprawdę dać ci równowagę wspierać.

Ładna grafika, animacje z zwycięskich symboli i ścieżka dźwiękowa w stylu zachodnim należą do innych atrakcji. Zdobądź złoto, kiedy dołączasz do tej dzikiej zachodniej przygody w najlepszych automatach online pragmatyczne kasyna zabaw przedstawione na tej stronie.

Jak wygrać z automatów do gry w gold z Gold West Gold?

Wygrywasz nagrody z gniazda megawysu Gold West z dopasowanych symboli na sąsiednich bębnach z lewej strony. Silnik Megaways umieszcza od 2 do 7 symboli na każdym szpule i łatwiej jest wygrać z większą liczbą symboli.

, Co to jest Dzikie Mnożniki Funkcji gry w grę Gold Gold Gold Gold?

Dziki symbol odznaki wkracza dla innych do wypełnienia luk w sekwencji. Wild mają mnożniki do 5 -krotnie dołączone, a jeśli 2 lub 3 są w wygranej, ich mnożniki łączą się, aby dać jedne z największych wygranych megawysów Gold West Gold Megaways.

Czy szczelin?

Dowolne Symbole rozproszenia 3–6 Sunset na dzikim Złotym Gold Megaways nagradza 7 darmowych spinów rolki. Dzikie symbole stają na miejscu dla wszystkich pozostałych gier, a symbole gwiazd dodają dodatkowe darmowe spiny do tej funkcji.

Czy mogę zagrać w gold z dzikich złotych megaways online na telefonie komórkowym?

Tak, możesz. Gniazdo Megaways Wild West Gold jest kompatybilne z telefonami i tabletami z systemami operacyjnymi iOS, Androidem i Windows, a także komputerami komputerowymi i innymi urządzeniami komputerowymi bez zmian w grafice lub rozgrywce.

Jaka jest najlepsza aplikacja do gnicia Gold Gold Megaways?

Przeczytaj nasze recenzje najlepszych aplikacji kasynowych online, aby znaleźć witryny z gniazdem Megaways z Gold West Gold w swoim zakresie. Pobierz aplikację na telefon komórkowy i możesz dotrzeć do gry za pomocą kilku kliknięć.

Gdzie mogę zagrać w gniazdo Gold West Gold Megaways?

Otrzymaliśmy najlepsze kasyna online, w których możesz zagrać w gniazdo Wild West Gold Megaways, a także wiele innych gier wysokiej jakości. Dołącz do zalecanej witryny i pamiętaj, aby zdobyć najlepsze oferty bonusowe powitalne.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda Gold West Gold Megaways?

Gry o podobnym stylu do gniazda Megaways w Wild West Gold to Western Gold From Microgaming i Just For the Win, Deadwood by Nolimit City i Western Gold Megaways autorstwa Isoftbet.

, Który tworzy Gold West Gold Megaways online?

Gold Megaways Wild West Gold pochodzi z pragmatycznej gry. Graj wraz z innymi w swoim zasięgu, takimi jak Chilli Heat, Bronco Spirit i The Dog House Megaways w naszych zatwierdzonych miejscach.

Kiedy wystrzelono maszynę do gniazda Gold Gold Megaways?

Dzień premiery dla Gold West Gold Megaways był 30 maja 2022.
Arctic Race
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Defenders of the Realm
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reels of Wealth
RTP:
95.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Gem Star
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Immortal Romance
RTP:
96.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Scarab Kingdom
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Striker
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jade Shuriken
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Captain Silver
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Noah's Ark
RTP:
94.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ice Ice Yeti
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Joker
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni