WildPops graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
547 050 USD.00
Motyw:
Azjatyckie, smoki, dziwaczne/dziwne

Recenzja automatów online WildPops

Po sukcesie miejsca online PopRocks, Yggdrasil dodaje kolejną grę do serii Popwins w postaci Wildpops. Gniazdo online Wildpops ma bardzo podobną funkcję "Pops", chociaż mnożnik w tej grze na wygranych w grze jest nieco inny.

Grafika gry wygląda niesamowicie. Wszystkie symbole są ładnie zaprojektowane i spodoba się większości graczy. Jeśli chodzi o motyw, wygląda jak gniazdo o tematyce azjatyckiej z dużą ilością chińskich zwierząt pojawiających się na rolkach. Tradycyjna chińska świątynia w tle może zostać zamazana, ale można wyraźnie powiedzieć jej kontury. Jeśli chodzi o symbole, reprezentują fantastyczne chińskie zwierzęta, które rozświetlają ton i nadają slotowi kolorowy wygląd.

Podczas naszej recenzji automatów WildPops udało nam się osiągnąć naprawdę duże wygrane w grze podstawowej dzięki rozszerzaniu się bębnów i mnożników. Specjalne funkcje tego miejsca online mogą rozjaśnić ogień pod twoimi obrotami, prowadząc do możliwych zwycięstw ponad 17 000 razy w swoim pakiecie, gdy grasz za prawdziwymi pieniędzmi!

Jak grać w automatach online

Najnowsza przygoda Yggdrasil i Avatarux Studio ma dość łatwą krzywą uczenia się. Jest wyposażony w 486 linii płacowych i w sumie 33 614 sposobów wygrania. To oszałamiająca liczba nawet dla największych wysokich rolek, ale z pewnością zachwyci nowych fanów automatów. Oczywiście te tysiące sposobów wygrania nie są domyślnie dostępne. W swoim rdzeniu gniazdo Wildpops Online to klasyczna gra z 5 rolkami z silnikiem Pay-Both-Way. Ilekroć wygrasz, rolki rozszerzą się do 7 wierszy.

Funkcja Popwinsa zastąpi każdy zwycięski symbol 2 symbolami, które podnoszą wysokość rolki. Dopóki są wygrane, funkcja będzie kontynuować. W ten sposób możesz zdobyć duże wygrane kilka razy lub więcej.

Gra w automatach jest zoptymalizowana na urządzenia mobilne, dzięki czemu możesz grać w najlepszych automatach online na smartfonach i tabletach z Androidem. Jeśli chodzi o rozmiary zakładów, możesz umieścić co najmniej 0.20 monet i maksymalnie 50.00.

Wolne spiny i funkcje specjalne

Automat do gniazda Wildpops jest pełen specjalnych funkcji. Jego główną atrakcją są Mechanika Popwins z rozszerzającymi się bębnami, które mogą prowadzić do dość dużych wygranych. Jednak to nie jedyna funkcja, jaką ma miejsce. Tuż pod kołowrotkami znajduje się dziki licznik, który wypełnia każdą wygraną. Wyląduj trzy z rzędu, a doda dwa dziczy do rolki.

Kolejną świetną cechą gniazda internetowego WildPops jest progresywny mnożnik. Spójrz w lewo, a zobaczysz miernik mnożnika, który wzrasta z każdym 7. popem. Im więcej symboli związanych z wygrywaniem kombinacji na siatce, tym większe nagrody. Wraz ze wzrostem mnożnika wraz z każdym 7. popowym, w tej specjalnej funkcji jest mnóstwo zwycięskiego potencjału.

Wreszcie istnieje tryb premiowy Wildpops. Kiedy rolki rozszerzają się na 7 rzędów wysokości, dostaniesz 3 życie. Mówiąc najprościej, są to darmowe spiny. Progresywny mnożnik, który działał wcześniej, zostanie zapisany na tę rundę, potencjalnie zmieniając złe spiny w dzikie wygrane.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Losowe dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu

Wildpops RTP, zmienność i maksymalna wypłata

Z RTP 96.8%, gniazdo internetowe Wildpop jest dość ładnie ustawione na duże wypłaty. To z pewnością zachwyci wysokie rolki, szukając ogromnych sum pieniędzy. Nie pozwól, aby wysoka wariancja cię odstraszyć. Z 486 liniami wypłat i rozszerzającymi się rolkami, WildPOPS oferuje najważniejszą nagrodę o wartości do 17 707 razy w swoim pakiecie. To nie jest materiał jackpota, ale całkiem bliski.

Czy Wildpops jest dobrym automatem online?

Wildpops może stać się najlepszym wejściem do serii Popwins Yggdrasil. Prosta gra z niespodziankami pod maską, opiera się na rozszerzaniu rolki i mechanika Popwinsa, aby dostarczyć naprawdę masywne nagrody.

Automat płaci w obie strony i świeci, gdy grasz za gotówką. Oczywiście możesz zagrać w to dla zabawy, ale te naprawdę wielkie wygrane są bardziej odpowiednie dla prawdziwych przędzeń pieniędzy. Sprawdź gniazdo Wildpops w jednym z naszych zalecanych kasyn online. Alternatywnie możesz ubiegać się o bonus w jednym z nich i obrócić rolki, aby wygrywać bez inwestowania aż do centa.

Sprawdź gamę najpopularniejszych gier o tematyce monopolu.

Legacy of Dead
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Invisible Man
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Casinomeister
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Vikings
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hotel Yeti Way
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pied Piper
RTP:
96.32%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Charms and Clovers
RTP:
96.31%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Joyful Joker Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bear Mountain
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gods of Gold Infinireels
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chicken Drop
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
California Gold
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni