Wilhelm Tell graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
376 000 $.00
Motyw:
Fantazja, klejnoty

Wilhelm Tell Darmowe Gry Online Review

Krótko mówiąc, historia opowiedziana w sercu Wilhelma Tell jest jedną z tyranii i chciwości, honoru i buntu. Według legendy, Tell Albrecht Gessler, brutalny władca i członek Habsburg Royal House of Austria.

Zabójstwo działało jako katalizator zmian społecznych, ostatecznie prowadząc do niepodległości dla starej szwajcarskiej konfederacji - prekursora współczesnego stanu Szwajcarii. Podczas gry zobaczysz odniesienia do tego wszystkiego - w rzeczywistości Gessler jest jednym z symboli (spróbuj zgadnąć, który z nich!)

Być może najsłynniejszą historią Wilhelma opowiada, kiedy zastrzelił jabłko z syna kuszą. Jest to skinieniem głową w dzikim symbolu automatu, który pokazuje zdenerwowanego młodego człowieka przywiązanego do drzewa z owocem usianym na głowie.

Dzięki 20 różnym sposobom zdobycia wygranej, gra w szczelinach Wilhelm może dostarczyć na wielu frontach. Możesz zagrać w gniazdo Wilhelma Tell na komputerze stacjonarnym lub jeśli jest preferowany, Android lub iPhone Mobile.

Wilhelm Tell Darmowe Gry Online Configuracja i elementy sterujące

Jeśli jesteś częstym odtwarzaczem automatu online, kontrole Wilhelma informują. Klasyczna konfiguracja gier Yggdrasil jest tutaj - z linkami, wartością monet, zakładem, maksymalnym zakładem, przyciskiem spinu, przyciskiem automatycznym, wyświetlacz wygranej i saldo wszystkie przedstawione na dole ekranu.

Inne informacje, takie jak informacje o wypłaty i bezpłatne obroty i ustawienia, mogą być na początku trudne do znalezienia. Poszukaj małego rozszerzalnego przycisku "+" znajdującego się w prawym dolnym rogu ekranu. Po kliknięciu lub stuknięciu znajdziesz kartę Paytable, Ustawienia, karta o karcie i Wyłącz dźwięki.

Jedną z dodatkowych opcji ustawień, które pokochaliśmy, jest możliwość zmiany prędkości wirowania. Jest to przydatne, jeśli nie masz dużo czasu na grę lub wręcz przeciwnie, jeśli chcesz bardziej zrelaksowaną sesję gier. Waluta dla Wilhelma Tell jest domyślnie euro, ale różni się to w zależności od kasyna, w którym grasz. Jeśli chcesz, możesz zamienić między monetami i euro jako walutę podczas grania bezpłatnej wersji Wilhelma Tell Slot.

Jeśli chcesz umieścić pewne warunki zatrzymania na żywo podczas korzystania z autoodplay, musisz to zrobić, uzyskując dostęp do ustawień gry za pomocą przycisku "+". Pamiętaj, aby najpierw to sprawdzić - ponieważ nie zostaniesz wyświetlony z tych ustawień po kliknięciu autoodplay - kołowrotki natychmiast zaczną wirować (w przeciwieństwie do niektórych innych gniazd).

Doświadczenie grające w Wilhelm opowiada zarówno na Androidzie i iPhonie, jest bardzo podobne do komputera stacjonarnego, z wyjątkiem oczywistego faktu, że układ jest zoptymalizowany do użytku mobilnego. Ustawienia znajdują się w prawym dolnym rogu ekranu na telefonie komórkowym, podczas gdy konfiguracja jest ułożona, aby linie i zrównoważyć przyciski BET, Spin i. Oznacza to, że wszystkie ważne funkcje gniazda są dostępne za pomocą jednego kranu.

Wilhelm Tell Free Spins amp; Funkcje

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja szturchania
  • Funkcja hazardu

Jak Wilhem mówi Wilds, pracuje?

Ułożony dziki symbol (syn Tell, który ma nadzieję, że jego głowa nie zostanie zastrzelona) obejmuje 3 rolki w automatach Wilhelm Tell i może pojawić się na wszystkich bębnach gry. Nuzy są możliwe w tym gnieździe. To wtedy ułożone dzikie lądują tylko częściowo widoczne, a gra popycha ją do gry, dając ci dodatkowe szanse na wygraną.

Jak Wilhelm opowiada bezpłatne obroty i rundy bonusowe?

Jeśli chodzi o bonusowe rundy Wilhelm Tell oferuje wybór niskiej, średniej lub dużej zmienności. Za każdym razem, gdy uruchamiasz z 3-5 Wilhelm.

Otrzymasz również trzy opcje bezpłatnych spinów. W tym momencie wybór zmienności wchodzi w grę. Możesz wybrać więcej wolnych obrotów z niskim mnożnikiem, mniej wolnymi spinami z wyższym mnożnikiem lub 1 pojedynczym spinem z masywną zmiennością 50x mnożnik. Jeśli zdecydujesz się na opcję pojedynczych darmowych spin.

Wilhelm Tell Maximum Win, RTP i zmienność

Wilhelm Tell Slot Base Base Game RTP wynosi 97%, co stawia ją na ponadprzeciętnym RTP w porównaniu ze standardem branżowym 96%. Pamiętaj, że wartość RTP nie jest reprezentatywna dla tego, jak często wygrywasz, ale raczej, ile zabrania gry wróci do graczy i ile jest traktowane przez kasyno jako przewagę.

Zmienność gry podstawowej jest niska do średniej, ale jak omówiono powyżej, jeśli chodzi o rundy bonusowe, masz wybór niskiej do wyjątkowo wysokiej zmienności. W wyniku ustawienia zmienności podstawowej gry możesz teoretycznie oczekiwać stosunkowo częstego zwycięstwa podczas sesji Wilhelma Tell Play.

Wilhelm Tell Verdict i podobne automaty online

Wilhelm Tell's Yggdrasil jest nie do końca wyglądający - jest absolutnie oszałamiający i ma świetną rozgrywkę do dopasowania. Chociaż niektórzy nie mogą być sprzedawane na niskiej liczbie linii płacowych w grze, inne znajdą perspektywę tego pojedynczego darmowego spinu z 50 -krotnym mnożnikiem masowo kuszącym. Jeśli chcesz zagrać w gry podobne do Wilhelma, powiedz, ale z kolejnymi liniami wypłat zalecamy wypróbowanie podobnych ofert gier Yggdrasil, takich jak automat Vikings Go Berzerk.

Wilhelm Tell's Breme Free Spins zostały zbudowane, aby zaspokoić różne rodzaje graczy do automatów - więc niezależnie od tego, czy jesteś zwykłym graczem, czy dreszczem. Sprawdź Wilhelm Tell i inne automaty Yggdrasil teraz w jednym z naszych zalecanych kasyn online!

Powiązani partnerzy kasyna

Illogicool
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bonus Bunnies
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Batman and the Batgirl Bonanza
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Black Magic Fruits
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bison Battle
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Saxon
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Santa’s Wonderland
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Hunter
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Treasures of Troy
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Juicy Fruits
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Primate King
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nyjah Huston Skate For Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni