Wishwood graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, złote/złote monety

Recenzja automatu online Wishwood

Głęboko w zaczarowanym lesie żyje poa, magiczny duch, który prowadzi graczy przez automat w Wishwood z IGT. Wishwood to urocza gra, wypełniona kreskówkowymi obrazami motyli, wiewiórek i sów. Możesz zagrać w Wishwood w jednych z najlepszych kasyn online od zaledwie 0.20 na spin i odkryj specjalne cechy w lesie, takie jak dzikie symbole, mnożniki, returnowanie i unikalna bonusowa wspinaczka.

Zachwyżny styl i mnóstwo bonusów to niektóre z powodów, dla których gniazdo Wishwood z IGT stało się tak popularne. Można go łatwo uzyskać na komputerach stacjonarnych, iOS i Android Mobiles, gdzie wszystkie świetne wygląd i satysfakcjonujące funkcje działają równie dobrze na wszystkich platformach.

Oznacza to, że niezależnie od tego, na którym grasz w gniazdo Wishwood, możesz ubiegać się o wygrane do 10 000 razy na swój zakład lub 100 000.00 przy maksymalnych stawkach.

Gniazdo Wishwood z IGT ma średnią zmienność i hojne zwroty, co czyni go idealnym dla graczy z całego doświadczenia. Sama liczba bonusowych rund może sprawić, że wydaje się to dość skomplikowane, ale z instrukcjami na ekranie, które pomogą ci na każdym etapie, tak naprawdę nie ma się nimi martwić.

Sprawdź Wishwood i zobacz, czy czarujący projekt i magiczny motyw będą działać na ciebie.

Sterowanie i konfiguracja gniazda w Wishwood

Nie musisz nic wiedzieć o automatach, aby zacząć. Spójrz na wypłatę wypłat, do której można uzyskać dostęp za pomocą przycisku poniżej rolki, a zobaczysz, że nagrody są wygrane, gdy wylądujesz 3 lub więcej pasujących symboli na dowolnej z 20 linii wypłat od lewej do prawej.

Wygrana kwota jest pokazana jako mnożenie kwoty postawionej na każdej linii płacowej, która może wynosić od 0.01 do 10.00. Ponieważ masz wszystkie 20 linii na stałe aktywne, sprawia, że minimalne i maksymalne stawki 0.20 i 200.00 na spin. Masz wiele opcji między tymi granicami, więc bez względu na twój budżet, z pewnością będzie poziom zakładu, który wygodnie go pasuje.

Kolorowe symbole wypełniają rolki, z mniejszymi zwycięstwami wypłaconymi, gdy wylądujesz 10, J, Q, K lub A na linii. Cartoon Critters, które mieszkają w Wishwood, nadają grę w swoim niepowtarzalnym stylu. Motyle są warte do 250-krotności zakładu linii, wiewiórki są warte maksymalnie 400x, a sowy z szerokimi oczami płacą do 500 x.

POA to dziwne leśne stworzenie z kapeluszem wykonanym z orzechów żołędziowych. To najcenniejszy symbol, warto 1000x Twój zakład linii, gdy wypełni całą linię płac. Złoty dziki symbol pomaga, działając jako inne, jeśli może ukończyć kombinację na linii.

Kiedy grasz w gniazdo Wishwood z IGT na małym ekranie iOS lub Android Mobile, elementy sterujące są zmieniane, aby leżeć tam, gdzie kciuki mogą do nich łatwo dotrzeć, ale w przeciwnym razie rozgrywka i funkcje są dokładnie takie same.

Dostępne są podobne opcje sterowania, takie jak wybór autopsynowania rolki lub przyspieszenie rzeczy w trybie turbo.

Przyjemna melodia rozgrywa się, gdy kolorowe symbole obracają się. Kwiaty otaczają główną grę, która znajduje się w magicznym lesie, podczas gdy Poa stoi po lewej stronie, machając na ciebie i świętując swój sukces, gdy wygrasz ląd. To fantastyczne i piękne, brzmiące miejsce.

Wishwood rozgrywka i funkcje bonusowe

Losowo zwycięskie symbole mogą blokować się, a wszystkie inne pozycje obracają się. Ta funkcja splątanych symboli trwa, jeśli widać jakieś nowe zwycięstwa, a przy odrobinie szczęścia w końcu można znaleźć wszystkie 20 miejsc wypełnionych tym samym symbolem.

Uważaj na małe drapie magii poniżej rolki. Te uruchamiają funkcję tajemniczego pickera, w której wybierasz jeden z WISPS, aby otrzymać dodatkowe dzikie symbole lub mnożniki od 2x do 10x. Te dryfują między kołowrotkami, zwiększając wartość wszystkich zwycięskich kombinacji, z którymi się kontaktują.

WISPS może uruchomić unikalną funkcję wspinaczkową, która rozpoczyna się również, gdy zobaczysz 3 symbole bonusowe jednocześnie. Jeśli wylądujesz tylko 2 symbole bonusowe, POA może przyjść na ratunek i dodać trzecią.

W tej rundzie obraca się rustykalne drewniane koła, przesuwając cię w górę drzewa w lesie. Wspinaj się, dopóki nie wylądujesz na kleszczu, co zatrzymuje twoje postępy, a następnie zdobyć nagrody na dowolnym poziomie, w którym osiągniesz.

Możesz mieć bursztynowe dziki, w których rozgrywa się 7 darmowych spin. Jeśli dotrzesz do gałęzi zaczarowanej dzikiej, odtwarzają się 5 darmowych spin. W tym czasie Wisps wypełnią licznik z boku gry, zamieniając coraz więcej symboli w dodatkowe dzikie.

Na szczycie bonusu drzewa znajdziesz 8 darmowych spinów. Przed rozpoczęciem tej rundy wybierzesz symbol o wysokiej wartości i pojawi się on na kołowrotkach. Wszelkie inne symbole między 2 stosami wybranego symbolu przekształcą. To powinno prowadzić do wielkich wygranych przed zakończeniem 8 gier.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Sticky Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Losowe dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Wniosek

Ta zachwycająca maszyna do automatów ukrywa ekscytujące bonusowe rundy wśród drzew. To rzadka kombinacja uroku i satysfakcjonujących funkcji, które sprawiły, że gniazdo Wishwood od IGT ogromnie sukces.

Śliczne bajki i zgrabne animacje wyglądają dobrze na wszystkich urządzeniach. Jest wyposażony w średnią zmienność i ma przyzwoity powrót do odsetka graczy, który wynosi nieco poniżej 95%. Możesz odwiedzić Enchanted Forest of the Wishwood Machine w jednych z najlepszych kasyn online, takich jak te przedstawione powyżej.

Podczas grania w Wishwood spójrz na Enchanted, z Betsoft. Ta gra zawiera wysokiej klasy grafikę komputerową 3D, która stała się czymś w rodzaju specjalizacji Betsoft. Dołącz do Czarodziejów, księżniczek i ogry, które przyznają, że Funkcje takie jak Free Spins, runda respondująca ptaki, nagrody Magic Hat i rundy z nagrodami.

Powiązani partnerzy kasyna

Miss Midas
RTP:
95.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond King Jackpots
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Hive
RTP:
96.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
5 Lions Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches Pick'n'Mix
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Labyrinth of Knossos MultiJump
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Fire Blaze Jackpots - Legacy of the Tiger
RTP:
96.59%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jimi Hendrix
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Super Hamster
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Amazing Link Riches
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Time Machine
RTP:
95.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Wolf Gold
RTP:
96.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni