Wolf Howl graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, podróże, dziki zachód

Wolf Howl Recenzja automatu online

Wolf wyć na Księżycu w tym niesamowitym szczelinie przez mikrogaming, osadzony w lesie zimą. W towarzystwie wielu innych zwierząt Wolf pomoże Ci wyzwolić ekscytujące funkcje, które zabrałyby cię do 25 000 razy na stawkę, jeśli grasz za prawdziwymi pieniędzmi na najlepszych miejscach w automatach online.

Biorąc pod uwagę, że szczelin. Darmowe obroty są tylko częścią równania, więc powinieneś również spodziewać się funkcji, takich jak dodane rozproszenie, dzikie połączenie i mnożnik dzikich, wraz ze standardowymi symbolami bonusowymi, dzikimi i rozproszonymi. Jeśli jesteś gotowy, aby dowiedzieć się, co wszystkie te funkcje mogą dla Ciebie zrobić, usiądź, ponieważ będzie to prawdziwa jazda kolejką górską!

Jak grać w howl w wilku online

Jeśli jesteś fanem mikrogamingu, wiesz, że każde z jego najnowszych wydań ma inną konfigurację. Tym razem rolki nie znajdują się na środku ekranu, ale nieco więcej po prawej stronie, podczas gdy po lewej stronie można zobaczyć przycisk Kup Free Spins, który omówimy później. Po prawej stronie ekranu możesz zobaczyć przycisk trzech kropek, w którym są wypłata, ustawienia i przyciski głośnika.

Kliknij przycisk Star, a uzyskasz dostęp do wypłat. Tam zobaczysz symbole i wypłaty, które dają odpowiednie kombinacje. Najniższa płatna karta gra Royals z J przez A daje 3x do 5x wypłaty palików. Królik daje ci 6x, Eagle 8x, niedźwiedź 10x, renifer 20x i wilk, który jest również dziki, daje 30-krotność palika dla kombinacji 50-z.

Poniżej przycisku trzech kropek zobaczysz przycisk Autospin, w którym możesz zagrać do 100 autospinów, a następnie przycisk chipowy. Tutaj możesz dostosować zakład, który może być od 0.10 do 10 punktów za 10 stałych linii wypłat. Na koniec masz przycisk spinowy. Zanim jednak naciśniesz spin, powinieneś wiedzieć, że gniazdo jest całkowicie kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami komputerowymi, a także urządzeniami mobilnymi. Niezależnie od tego, czy używasz urządzenia iOS, czy urządzenia z systemem Androidem do gry w najlepszych kasynach mobilnych, możesz załadować grę i grać w nim w podróży.

Wolf Howl funkcje i darmowe spiny

W grze podstawowej na kołowrotku pojawiają się dziki mnożnikowe o wartości 1x, 2x lub 3x. Jednak mnożnik 2x i 3x pojawia się tylko na środkowych rolkach. Więcej niż jeden może pojawić się na linii płac, mnożąc się przez siebie nawzajem, aby dać ci najlepszą wygraną. Podczas gry podstawowej możesz również zobaczyć, jak funkcja sumera rozproszona aktywuje się losowo. Może przyznać od 2 do 4 losowych symboli rozproszenia na rolkach, na dowolnej kołowrotku, w dowolnej kolejności.

Zatem twoje szanse na wyzwolenie 8, 15 lub 30 wolnych obrotów są ulepszone, ponieważ można je wyzwolić odpowiednio 3, 4 lub 5. Każde dodatkowe rozproszenie podczas bezpłatnych spinów przyznaje nowe darmowe spiny. A podczas bezpłatnych spin. To wtedy wszystkie symbole rozproszenia zamieniają się w 1x mnożnik dzikich. Jeśli są już mnożnik dziczy przylegający do tych symboli rozproszenia, uaktualniają one do następnego cennego mnożnika dzikiego, 2x, 3x, 4x lub do 5x. Te mnożniki pozostają na swojej pozycji przez resztę wolnych obrotów.

Na koniec powinieneś wiedzieć, że za 90x zakład, 159x lub 314x zakład, możesz kupić drogę do 8, 15 lub 30 darmowych spin. RTP wzrośnie z 96.15% do 96.42%, jeśli masz aktywną tę funkcję.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wolf Howl Maximum Win, RTP i wariancja

Jak wspomniano na początku naszej recenzji Wolf Howl, jest to bardzo niestabilny automat, który może zaskoczyć Cię niesamowitymi zwycięstwami, gdy najmniej się tego spodziewasz. Jeśli aktywujesz funkcję zakupu darmowych spinów, otrzymasz większy RTP, który przejdzie z 96.15% do 96.42%.

Niezależnie od sposobu, w jaki zdecydujesz się w nią zagrać, powinieneś wiedzieć, że możesz wygrać ponad 25 000 razy większy udział, jeśli uruchomisz ekscytujące funkcje. Jeśli dołączysz do kasyna online i zagrasz go za prawdziwe pieniądze z premią Wolf Howl, możesz pobrać wypłaty do 250 000 kredytów. Jest to wyjątkowy potencjał wypłaty za miejsce z maksymalnym zakładem tylko 10 punktów, więc upewnij się, że spróbujesz.

Wolf Howl Wnioski i podobne automaty online

Wolf Howl to kolejne doskonałe miejsce wydane przez wiodącego programistę programistów Microgaming. Ma styl, zarówno wygląda i czuje się niesamowicie z grafiką 3D, nieskazitelną grafiką i relaksującą ścieżką dźwiękową w tle. Sprawdź galaktykę retro, która jest również wytwarzana przez mikrogaming. Ma 96.05% RTP i unikalna runda bonusu darmowych spin.

Gdzie Wolf Howl najbardziej się wyróżnia, jest rozgrywka. Załadowany pełnymi akcji funkcjami, dzikimi, rozproszonymi i mnożnikami, gniazdo zawsze utrzymuje cię na krawędzi. Pod tym względem przypomina ci klasyczny nieśmiertelny romans dewelopera. W sumie jest to miejsce, które warto wypróbować, ponieważ w przypadku zakładu 10 punktów możesz wygrać 250 000 punktów, gdy najmniej się tego spodziewasz. Dlatego dołącz do jednego z naszych zalecanych najlepszych kasyn online i zacznij kręcić rowery w howlie Wolf Online!

Powiązani partnerzy kasyna

Immortal Romance
RTP:
96.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monopoly Big Event
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bison Battle
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mighty Black Knight
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Western Gold
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Frankie Dettori's Magic Seven
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magic Money Maze
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Millionaires Club III
RTP:
94.55%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Dreamzone
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nero's Fortune
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
5 Knights
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Jewels
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni