Wolf Moon graj online za darmo

Oprogramowanie:
Amatic Industries
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, Aztek, dziki zachód

Recenzja automatu online Wolf Moon

Amatic bada starożytną kulturę indiańską i ujawnia legendę Księżyca Wolfa. Znalezienie legendarnego wilka z wieloma starożytnymi artefaktami do zbierania po drodze potrzeba graczy na przygodę. Możesz wybrać do 40 linii wypłat, gdy grasz Wolf Moon na komputerze stacjonarnym, tablecie lub dowolnym urządzeniu mobilnym. Legenda głosi, że możesz wygrać do 250 000 monet, gdy grasz w tę grę 5x4. Oferuje ekscytujące funkcje, takie jak bonusowe rundy, rozproszenia i wiele ułożonych dzikich wilków. Wolf Moon autorstwa Amatic to świetny wybór dla różnych graczy w rekomendowanych kasynach online. Nasz przewodnik obejmuje wszystkie informacje potrzebne do przygotowania się do podróży na terytorium Indii. Kontynuuj czytanie dla naszego dogłębnego przewodnika w automatach wilka.

Jak grać w automatu online Wolf Moon

Wolf Moon ma jasny interfejs z tonami zachodu słońca. Krajobraz gór i drzew czeka na graczy. Możesz uzyskać dostęp do wypłaty w lewym górnym rogu. Po prostu użyj sterowania poniżej rolki, aby rozpocząć. Możesz aktywować funkcję Autoodolay, klikając "Autostart". Użyj karty "Linie", aby wybrać 10, 20, 30 lub 40. Następnie użyj przycisku "BET", aby ustawić zakład od 10 do 1000 monet na spin. Możesz wygrać swój udział 250 000 monet. Jako wzmocnienie, Wolf Moon oferuje możliwość pomnożenia wygranych po udanym obrotu.

Mobilny automat Wolf Moon daje korzyści z doświadczenia tej ekscytującej gry w dłoni. Jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami, w tym z Androidem i iOS. Mobilny automat Wolf Moon obiecuje te same funkcje i nagrody, co gra komputerowa.

Funkcje wilka księżyca i darmowe spiny

Masz misję znalezienia legendarnego wilka. Pamiętaj, aby zebrać dowolne karty gry, które widzisz po drodze. Jeśli zbierzesz 3 lub więcej, możesz zdobyć 1500 monet. Gdzieś w górach ukryty jest starożytny indyjski artefakt. Jeśli znajdziesz takie artefakty, mogą wysłać do 2500 monet na sposób. Towarzyszy Ci męski odkrywca, który może ci pomóc. Może pomóc ci zarobić do 4000 monet, kiedy dołącza do kołowrotków.

Jeśli zauważysz rzadkiego białego wilka, możesz zarobić do 4000 monet. Symbol bonusowy DreamCatcher może zwiększyć rozgrywkę za pomocą 5 darmowych spinów. Ziemia 3 lub więcej symboli bonusowych w dowolnym miejscu wzdłuż kołowrotków. Oferuje kolejną nagrodę w postaci 25 000 monety natychmiastowej wygranej. Będziesz wiedział, że masz szczęście, jeśli usłyszysz wycie wilka. Symbol wilka księżyca jest dziki z mocą zastępowania innych symboli, tworząc zwycięskie linie. Ten dziki wilk może utworzyć wielu ułożonych dzikich, dając szansę na jeszcze więcej wygranych. Jeśli szczęście jest po twojej stronie, weź hazard w grze ryzyka, aby pomnożyć swoje nagrody.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wolf Moon Maximum Win, RTP i zmienność

Szczepienie Wolf Moon autorstwa AMATIC to grę średniej zmienności z RTP 96%. Zapewnia wypłaty do 250 000 monet w najlepszych miejscach online.

Wola Księżyca Werdykt i podobne automaty online

Wolf Moon autorstwa Amatic to uproszczona gra oferująca regularne mniejsze wypłaty. Możesz cieszyć się tą grą, jeśli wolisz mniej ryzyka i oferuje ona łączną nagrodę 250 000 monet. Wolf Moon oferuje wyjątkowy i interesujący motyw z kilkoma nowoczesnymi funkcjami. Oferuje solidne 40 linii płacowych i więcej sposobów, aby pomóc Ci wygrać, w tym rundy bonusowe, rozprasza.

Możesz odkryć szeroką gamę gier amatycznych w dowolnym z naszych najlepszych kasyn online. Bez względu na twoje preferencje, Amatic będzie miał dla ciebie grę. Możesz udać się do miasta Wenecji, gdzie piękne kobiety mogą nagrodzić 100 000 monet. Dołącz do Casinova w jego przygodie wypełnionej rozproszonymi maskami, dzikimi kasynami i bonusowymi rundami. Możesz także sprawdzić 50 linii płac w Magic Owl. Po prostu odwiedź naszą listę kasyn online, aby odkryć

Ekscytujące gry amatyczne.

Powiązani partnerzy kasyna

Dolphin Reef
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Amazing Stars
RTP:
94.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Golden Book
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Monkey Prince
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Hunter
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Arena Of Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
10,001 Nights
RTP:
TAk
Jackpots:
CA 82 776 USD.00
Zmienność:
Nie
Big Bad Wolf Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Candy Bars
RTP:
93.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Moon Princess - Christmas Kingdom
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky Clucks
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cleopatra II
RTP:
95.89%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni