Wolf Rising graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, Aztek, dziki zachód

Wolf Rising Darmowe Gry Online Recenzja

IGT na przestrzeni lat wprowadziło ogromny wybór automatów internetowych i mobilnych. Ktoś z tego programisty wyraźnie lubi wilki, ponieważ maszyna do gniazda wilka jest jednym z kilku w swoim zakresie poświęconym tym majestatycznym stworzeniom.

Jeśli kiedykolwiek widziałeś ucieczkę wilka lub szczeliny dzikiego wilka z IGT, będziesz wiedział, co mamy na myśli, ale uważamy, że maszyna do gniazda wilka zasługuje na szczególną uwagę. Znakomita grafika, niezwykłe układy i chwytanie bonusowych funkcji sprawiły, że wybór automatów o tematyce wilka i kolejny ogromny hit dla IGT.

Jest w pełni kompatybilny z urządzeniami mobilnymi iOS i Androidem, co pozwoliło wielu graczom cieszyć się maszyną do gniazda wilków na całym świecie. To nie tylko imponujący wygląd, który będziesz się spodobał, ponieważ gra zawiera kolorowe ułożone dzikie symbole i darmowe obroty z jeszcze większą liczbą dzikich bębnów.

Podczas gdy większość współczesnych automatów, w tym Wolf Rising, ma 5 rolki, bardzo niewiele pakuje do 8 symboli na każdy. Ten format daje ogromne 100 linii wypłaty akcji i przekształcić grę w jedną, w której możesz zdobyć wygrane w prawie każdym obrotu.Z maksymalną nagrodami 5000.00, ten szczelinę o niskiej wolności nie uczyni cię bogatym, ale nie będziesz musiał czekać w pobliżu, aby zebrać trochę gotówki.

Kontrola i konfigurację gniazda wilków

Chociaż niektóre starsze gniazda IGT używają prostej grafiki, nowsze oferty tej firmy z siedzibą w Nevadzie mają zwykle imponujące obrazy i zręczne animacje. Wolf Rising Slot Maszyna ustawia rolki po lewej stronie ekranu i wypełnia prawą stronę przyciskami sterowania i oszałamiającym obrazem szlachetnego wilka. Jest to jedna z najlepiej wyglądających gier w ich zakresie i, co zrozumiałe.

Ponieważ slot wschodzący wilka z IGT jest tak łatwy do skonfigurowania i grania, jest to dobre wprowadzenie do każdego, kto nie odkrył radości z automatów online. Możesz postawić tylko 1.00 na spin lub użyj przycisków strzałek, aby zmieniać udział, aż do maksymalnie 500.00. Możliwe jest również zmniejszenie liczby linii w grze, ale oznacza to po prostu, że będziesz miał dłużej czekać, aby zdobyć wygrane, więc nie polecamy tego. Ale jeśli twój budżet jest ograniczony, możesz grać 1, 8, 25, 50 lub 75 linii na raz.

Gniazdo Wolf Rising z IGT oferuje kilka standardowych opcji sterowania, takich jak tryb autoblacji i ustawianie jakości grafiki, aby dopasować siłę w Internecie lub połączeniu mobilnym.

Otwórz wypłatę, aby zobaczyć, ile warte są symbole. Potrzebujesz trzech rodzajów w dowolnej aktywnej linii, zaczynając od lewej strony, z mniejszymi nagrodami zebrani. Napotkasz 4 różne wilki na rolkach. Szaro-brązowe wilki są symbolami o podwójnej wysokości, co ułatwia lądowanie.

Symbole białych i czarnych wilków wypełniają 3 rzędy, gdy jest całkowicie na widoku. Te 2 stworzenia również płacą najwyższe nagrody, z wygranymi 25x, 100x i 1000x zakład, który jest zbierany, gdy zobaczysz pasujące wilki na 3, 4 lub wszystkich 5 rolkach.

Wolf Rising rozgrywka i funkcje bonusowe

Wielokolorowy słup totemu to uderzający dziki symbol wschodzącego gniazda wilka z IGT. Ma ogromne 8 rzędów wysokich, więc może wypełnić całe bębny, gdy zatrzymuje się we właściwym miejscu, chociaż można wypełnić jako mało 1 rzędu u góry lub dołu ekranu.

Jednak wiele wierszy wypełnia słup totemu, może działać jak inne kombinacje, wypełniając wszelkie luki w sekwencji pasujących symboli. Jest to również cenny symbol sam w sobie, wypłacając ten sam maksimum 1000x zakład, jak wilki, gdy przecina linię płac bez zastępowania.

Uważaj na symbol bonusowy w dowolnych 3 lub więcej miejscach. Zbierasz zwycięstwo dwukrotnie więcej niż w przypadku zakładu na linię, a następnie 5 darmowych spinów. Teraz jesteśmy pierwszymi, którzy mówimy, że 5 bonusowych obrotów nie brzmi bardzo hojnie, ale nie martw się, ponieważ w tej rundzie pojawią się dodatkowe dzikie symbole.

Kolory symboli zmieniają się podczas bezpłatnych gier, ale ponieważ wypłaty pozostają takie same, uważamy, że po prostu podkreślając fakt, że jesteś w rundzie bonusowej, na wypadek, gdybyś zapomniał. Bezpłatne gry mogą zostać zaprezentowane przez pojawienie się bardziej dodatkowych symboli.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Chociaż rozgrywka o niskiej zmienności powinna prowadzić do wielu zwycięskich obrotów, oznacza to również, że względna wartość nagrody może być dość niska. Maszyna gniazda Wolfa Rising ma jednak dobry powrót do procentowego procentowego, ze średnią 96.06% stawek spłaconych jako nagrody w perspektywie długoterminowej.

Piękne funkcje projektowe, w tym oszałamiający obraz wilka po prawej stronie głównych bębn. Ułożone dzikie symbole wyglądają imponująco podczas napełniania całej bracki, podczas gdy wilki podwójne i potrójne są nie tylko przyjemne, ale także bardzo satysfakcjonujące, gdy przekraczają linie wypłaty.

Jeśli lubisz styl, ale chcesz grać z mniejszą liczbą linii, to gniazdo Wolf Ridge, które jest również częścią zakresu IGT, ma tylko 30 linii.

Zagraj w automatach Wolf Rising na swoim komputerze komputerowym, iOS lub Android Mobiles w niektórych z najlepszych automatach internetowych, w tym te zalecane na tej stronie. Pamiętaj, aby zebrać swoje bonusy powitalne, gdy się przyłączysz, ponieważ dają one przewagę od darmowych gier i pieniędzy na początkowe depozyty.

Noble Sky
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gates Of Hell
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Water
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
God of Fire
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Frankie Dettori's Magic Seven
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magician’s Secrets
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Trump It
RTP:
95.94%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Smooth Sailing
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Green Knight
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Circus of Cash
RTP:
94.84%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Natural Powers
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hyper Burst
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki