Wonder Hounds graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
150 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, bajka

Wonder Hounds Darmowe Gry Online Review

Mieszanka automatów między azjatycką i zwierzętami, automatem Wonder Hounds to niezwykła gra kasyna, która może odwołać się do każdego wysokiego wałka. Z ogromnymi limitami zakładów, 95.16% RTP i rozgrywki średniej wariancji, ten automat zaoferuje zrównoważone i uczciwe wrażenia za każdym razem, gdy grasz z prawdziwymi pieniędzmi, które możesz cieszyć się na dowolnym urządzeniu, które chcesz. Ustaw odpowiednie symbole na 25 liniach płacowych, a możesz zdobyć do 100 000 punktów (10 000) jednym obrotem w najlepszych kasynach online!

Jak grać w grę w automatach online Wonder Hounds

Jedną z pierwszych rzeczy, które spodoba ci się w tej automatach, jest to, że granie w prawdziwą gotówkę jest dość proste. Jest tylko jeden kontrola zakładów, o które musisz się martwić i określa rozmiar twoich monet. Jeśli chcesz obalić mniej, możesz wybrać najniższy rozmiar monety 0.01 kredytów i wydaj tylko 0.25 punktów za rundę. W przypadku wysokich wałków gniazdo oferuje wiele wyższych rozmiarów zakładów do wyboru, aż do oszałamiającego 250 punktów na spin.

Po zakończeniu konfigurowania zakładu, po prostu naciśnij kontrolę wirowania na ekranie, a gniazdo losowo przyciągnie do 12 symboli do dopasowania. Nagrody są w większości podawane w monetach i można je zobaczyć, naciskając przycisk menu obok sterowania spinem i otwierając wypłatę. Najmniejsze nagrody są oferowane przez symbole kart, które płacą 5-100 monet za sekwencję, podczas gdy symbole obrazu płacą lepiej, do 350 monet. Większe nagrody są dostępne tylko z ikonami dodatkowymi, które mogą zapłacić do 2500 monet za pojedynczą sekwencję (100x twój zakład).

Będąc nowszym wydaniem automatu (2017), Wonder Hounds po NextGen jest również dostępny dla wszystkich mobilnych graczy w naszych zalecanych kasynach mobilnych, bez względu na to, czy korzystają z urządzenia z Androidem, czy iPhone'em/iPadem. Interfejs jest praktycznie taki sam, bez względu na to, jakiego urządzenia używasz, ułatwiając skonfigurowanie palika i zacząć grać szybko.

Wonder Hounds darmowe spiny i funkcje bonusowe

Gdy te psy show zaczną się kręcić na ekranie, będziesz głównie czekać na sekwencję pasujących symboli, które spadną na jedną z twoich linii wypłat. Gniazdo płaci za każdym razem, gdy trzy lub więcej identycznych symboli pojawia się na linii wygranej, kolejno i zaczynając od pierwszej kołowrotka (pozostawiona). Najlepsze wypłaty są podawane przez symbole psów, które mogą płacić 20-350 monet za sekwencję, ale także symbole dzikich i rozproszonych, które mogą zapłacić odpowiednio do 400 i 2500 monet.

Oprócz możliwości płacenia nagród, dzikie symbole mogą również zastąpić inne podstawowe ikony od wypłaty do kompletnych zwycięskich sekwencji, gdy nie ma żadnych. Te bonusowe symbole są również częścią specjalnej funkcji o nazwie Wonderhounds Gone Wild, którą można wywołać na każdym obrotu, zarówno podczas gry podstawowej, jak i darmowych spin. To, co robi ta funkcja, to losowo przekształca jeden symbol psa na rolkę w dziką ikonę, pomagając zbierać więcej zwycięstw, grając prawdziwą gotówką.

Aby uzyskać więcej dodatkowych nagród, musisz poczekać, aż pojawią się niektóre symbole rozproszenia. Symbole rozproszenia płacą nie tylko wypłacone wypłaty premii, ale mogą również wywołać 8, 12 i 15 darmowych spin. Jako dodatkowy plus, miejsce zapewni ci również od 1 do 15 dzikich symboli na początku gry premiowej Free Spins, aby zmaksymalizować szanse na wygraną. Ale w przeciwieństwie do gry podstawowej, wszystkie dzikie symbole, które pojawiają się podczas bezpłatnych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wonder Hounds Slot RTP, Max wypłata i zmienność

Zagraj w prawdziwą gotówkę na MAX Wage. Niższy wskaźnik trafień z pewnością sugeruje, że możliwe są duże wygrane, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę lepki dziki bonus w grze Free Spins, chociaż dotarcie do nich zajmie trochę cierpliwości. RTP byłby nieco wyższy w idealnym świecie, siedząc w wieku 95 lat.16%.

Wonder Hounds Slot Werdykt

Jeśli lubisz rozrywki, które oferują zrównoważoną stawkę wypłaty i wysokie limity zakładów, to twoja gra. Z zakładami, które zaczynają się o 0.25 punktów na spin, Wonder Hounds według NextGen jest dostępnych dla obu graczy, którzy lubią zakładać małe, ale także wysokie rolki szukające większych zwycięstw w serwisach internetowych.

Alternatywnie, jeśli szukasz bardziej niestabilnych miejsc, które mogą oferować większe wygrane z dodatkową dawką ryzyka, studio tworzy również bardzo atrakcyjne maszyny o wysokiej zawartości. W przypadku automatu z ogromnym potencjałem wypłaty możesz wypróbować 300 Shields Extreme, w której można kupić lub aktywować wielopoziomowe premię za darmo spins, aby wygrać dzikie mnożniki do 300x! A jeśli masz ochotę na kilka wyzwań, masz również maszynę do gniazda 3 Wild 3, która ma nie tylko podkładki boczne, które możesz umieścić w celu ulepszenia swoich bonusów, ale także oferuje funkcję misji, która pozwala wykonać zadania i wygrać dodatkowe wypłaty.

Powiązani partnerzy kasyna

Jimi Hendrix
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Helios’ Fury
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Vikings
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Grand Tiger
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Yum Yum Powerways
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Monopoly Bring the House Down
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monkey’s Gold
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bear Mountain
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rise of Giza PowerNudge
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Red Hot Volcano
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hyper Burst
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot to Burn
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni