Yakuza graj online za darmo

Oprogramowanie:
Fugaso
RTP:
95.98%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
22 000 $.00
Motyw:
Azjatka, Mafia

Recenzja automatów online yakuza

Ta nowa gra w automatach z Fugaso została zainspirowana syndykatami kryminalistów Yakuza w Japonii, do których składa się z tradycyjnej muzyki i stylowych symboli tematycznych, takich jak miecze, gangsterzy i Lucky Dragons. Zagraj w kasynie online Real Money i możesz mieć szczęście wygrać wypłaty do 20 000 razy swój zakład, oprócz jednej z trzech progresywnych nagród jackpota, które mogą być twoje z odpowiednią dawką cierpliwości.

Jak każde gniazdo Fugaso, Yakuza został zbudowany do odtwarzania na dowolnym urządzeniu, w tym telefonie komórkowym i tablecie, aby uzyskać szansę na soczyste ilości gotówki w podróży. Dzięki samym nagrodom podstawowym, ten automat ma już więcej niż wystarczające, aby zaoferować swoim graczom, ale dodaj wolne bonusy spinów i rozszerzanie dzikich na górze, a staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Yakuza Slot Sternuje i konfiguruje

Slot Yakuza to kolejna prosta gra na automatach z Fugaso, w którą można łatwo grać, nawet jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w automaty. Na ekranie są tylko dwa elementy sterujące BET, które należy wziąć pod uwagę, jeden, który określa zakład Payline, a jeden, który wybiera liczbę linii wypłat, które chcesz zagrać. Możesz użyć tych elementów sterujących, aby wybrać udział tak niski jak 0.02 kredytów lub aż 100 punktów i gdziekolwiek pomiędzy.

Jeśli zastanawiasz się, które linie wypłaty wybrać, możesz po prostu nacisnąć liczby widoczne po bokach ekranu, a gniazd. Możesz wygrać pieniądze na tych liniach, zbierając dowolny z 12 płatnych symboli, z których niektóre służą również jako specjalne symbole bonusowe. Wypłaty są podane jako mnożniki zakładu Payline i zaczynają od 10-krotnego zakładu linii za zwycięstwo w trzech z nich i wzrosną do 5000 razy za jedną sekwencję. Ale niezwykłe jest to, że możesz podwoić każdą wypłatę, którą wygrasz podczas gry za prawdziwą gotówkę, wchodząc do gry hazardowej, która staje się dostępna po każdej wygranej.

Yakuza można również odtwarzać na tabletach i smartfonach, które korzystają z systemów operacyjnych iOS i Android, ale w wersji zmniejszonej wielkości. Obróć urządzenie na boki, aby załadować grę i dotknij ekranu, aby rozpocząć odtwarzanie telefonu. Po prawej stronie będziesz mieć przyciski ręczne i automatyczne, aby kontrolować obroty, podczas gdy sterowanie BET można uzyskać przez prawe menu narożne u dołu ekranu.

Yakuza rozgrywka i funkcje bonusowe

Gdy stylowe ikony garniturów kart i broni Yakuza zaczną się toczyć na ekranie, będzie to do sekwencji trzech lub więcej dopasowanych symboli, aby uruchomić nagrody, lądując na aktywnej linii płac w lewej do prawej kierunku. Ikony, które dają najlepsze wypłaty w automatach Yakuza, są w rzeczywistości ikony bonusowe, a nie regularne symbole. Yakuza Wild jest szczególnie wart twojej uwagi, ponieważ może zarówno zastąpić każdy inny symbol, ale rozproszenie i zapłacić do 1000 razy na linii podczas gry w kasynie online prawdziwych pieniędzy.

Symbole rozproszenia są również dość cenne, ponieważ mogą płacić nagrody i wywołać bezpłatne gry bonusowe gry. Ląduj trzy, cztery lub pięć z tych symboli na bębnach i możesz bankować wypłaty odpowiednio 40x, 400x i 4000 razy, a także bonus 10 bezpłatnych spin. Jako dodatkowy plus, podczas bonusu bezpłatnych spin.

Podobnie jak w wielu innych miejscach jackpot z Fugaso, ten gniazdo jest również wyposażone w trzy różne progresywne nagrody. Nagrody są podzielone na trzy poziomy, mini, midi i maxi, z których każda oferuje większą wypłatę niż jackpot poprzedzający. Wszystkie nagrody rosną stopniowo, gdy gracze kontynuują obstawianie gry, a każdy z nich może zostać wygrany w każdej rundzie, bez względu na to, czy zakładasz małe, czy wydawasz sto kredytów na rundę.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Yakuza to gra w automatach zaprojektowana dla tradycyjnych graczy z upodobaniem do prostych, ale lukratywnych gier online. Ze względu na swoją średnią zmienność, to miejsce może ostatecznie wytwarzać wypłaty zarówno małe, jak i duże podczas gry w prawdziwą gotówkę, do 20 000 razy na linii zakładu. Nawet jeśli chcesz zainwestować tylko kilka centów za spin, nadal będziesz mógł cieszyć się tym automatem i to samo dotyczy, jeśli chcesz postawić jak wysoki-rolnik. Jeśli jednak spodziewasz się, że często zobaczysz duże nagrody na ekranie, nie, ponieważ przy wysokim stopniu trafienia Yakuzy takie wypłaty będą prawdopodobnie wyjątkiem.

Jeśli wolisz zagrać w grę w automatach, która może zapłacić lepiej, ale ze zwiększoną dawką ryzyka, istnieje kilka świetnych alternatyw Fugaso, możesz zaoferować rozgrywkę o wysokiej zmienności. Książka Tattoo jest doskonałym wyborem, jeśli chcesz prostego, ale niestabilnego gniazda, który daje ci szansę na zbieranie nagród na sześciu różnych rolkach do 7500 -krotności zakładu liniowego na sekwencję. Szalony bot i mama 2018 to również świetne opcje do zbadania, jeśli chcesz mieć do dyspozycji więcej bonusów. Wypróbuj te gry w naszych wymienionych kasynach Fugaso i ciesz się kuszącymi ofertami bonusowymi na szczycie świetnej rozrywki w automatach.

Powiązani partnerzy kasyna

Cat Prince
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monopoly Bring the House Down
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
House of Doom 2 - The Crypt
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fire Steel
RTP:
95.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tiki Infinity Reels Megaways
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Moon Shadow
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Grand Tiger
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pyramid King
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Guns N' Roses
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Safari Gold Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Luchador
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Age of the Gods - Goddess of Wisdom
RTP:
94.94%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni