Yum Yum Powerways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Żywność

Recenzja automatów online Yum Yum Powerways

Jedna z najlepszych twórców gier gniazdowych Pragmatic Play zaprojektowała nowe miejsce, inspirowane starszymi tytułami, takimi jak Chili Heat i Sweet Bonanza, z nową mechaniką nieco podobną do megawysów BTG, o nazwie Yum Yum Powerways.

Jak sugeruje jego nazwa, automat przybywa z motywem żywności i ma mechanikę Powerways. Mechanika umożliwia tworzenie zwycięstw we wszystkich czterech kierunkach, a rozgrywka jest pełna funkcji. Będziesz mógł cieszyć się dzikimi, rozproszonymi, bezpłatnymi spinami, mnożnikami i nową funkcją wymiany symboli zwycięskich w tym miejscu 4-6-6-6-6-4 z 16 384 sposobami wygrania. Zbadajmy to i zobaczmy, jak dostać się do najlepszych wypłat, grając w to.

Jak grać w Yum Yum Powerways

Jak zobaczysz w tej recenzji Yum Yum Powerways, szczelinę można odtwarzać na wszystkich urządzeniach mobilnych i komputerowych, i niezależnie od tego, jakiego rodzaju urządzenia zdecydujesz się użyć, gdy tylko załadujesz go na naszych zalecanych stronach kasynowych, ty " Zobacz ścieżkę żywności, która reprezentuje rolki. Tor jest zaparkowany przed plażą, a po lewej stronie, zamiast menu, widać aktywny mnożnik wygranej, który ma zastosowanie do spinu.

Poniżej rolki znajdują się przyciski sterowania. Pierwszy to przycisk trzech barów, w którym znajdziesz zasady gry, a pod nią przycisk głośnika, w którym możesz włączyć lub wyłączyć dźwięki. Następnie jest przycisk "I", w którym znajdziesz wypłatę. Wewnątrz zobaczysz najsmaczniejsze potrawy, jakie możesz sobie wyobrazić. Najpierw zobaczysz nisko płatne pączki czekoladowe, ciasta, białe pączki lukierowe, guacamole i serniki. Następnie zobaczysz makaron, frytki, hamburgery, tacos, pizzę i bębny, dostarczając do 1.5x stawka dla najlepszych kombinacji. Dziki jest symbolem z wieloma pokarmami, a rozproszenie jest szefem kuchni z wąsami.

Następne wyświetlacze kredytowe i zakładowe, a następnie wyświetlacz wygranej. Przyciski - i +, znalezione po obu stronach przycisku wirowania, mogą pomóc w zwiększeniu lub zmniejszeniu zakładu z 0.20 do 100 kredytów. Pod przyciskiem spinu zobaczysz przycisk Autospin.

Funkcje Yum Yum Powerways i darmowe spiny

Teraz, gdy wiesz wszystko o symboli obecnych na rolkach w najlepszych kasynach online, powinieneś dowiedzieć się więcej o sieci i nowej mechanice. Na środku ekranu znajduje się zestaw 4x4, 2 pionowe rolki po bokach i 2 poziome kołowrotki. Musisz wylądować 4 lub więcej pasujących symboli w dowolnym kierunku, które zaczynają się od sieci 4x4.

Kiedy wylądujesz zwycięską kombinacją, zwycięskie symbole są eliminowane z siatki przez zwycięską funkcję wymiany symbolu. Nowe lądują na ich miejscu, a mnożnik wygranej, przedstawiony w menu, zaczyna rosnąć o 1x z każdym nowym zamiennikiem. Nie ma ograniczeń co do tego, ile mnożnik może wzrosnąć, dopóki lądujesz nowe kombinacje, ale po raz pierwszy nie lądujesz, zresetuje się do 1x.

Wyzwala się 6, 8, 10 lub 12 wolnych obrotów, gdy wylądujesz odpowiednio od 3 do 6 rozpraszaczy. Nowe rozproszenia mogą wylądować podczas funkcji bonusowej Yum Yum Powerways, a przy każdym nowym na widoku otrzymasz 2 dodatkowe darmowe spiny. Jednak przed rozpoczęciem rundy bonusowej będziesz miał okazję je hazardować i albo stracić wszystkie lub zacznij od do 12 z nich.

Podczas bezpłatnych spinów mnożnik wygranej zaczyna się od 3x i wzrasta z każdą nową kombinacją o 3x zamiast o 1x! Ponadto na każdym obrotu dostajesz dziko w siatce 4x4, która pozostaje na kołowrotkach jako lepka dzika, jak jest używana w wygranych.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Sticky Wilds
 • Losowe dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Yum Yum Powerways RTP, Volatility amp; Max Win

Domyślny RTP w gniazda Yum Yum Powerways wynosi 96.43%, ale w niektórych jurysdykcjach, w których dostępna jest funkcja premii kupna, może wzrosnąć do 96.67%. Gniazdo jest wysokie w skali zmienności i może dostarczyć wypłaty do 5000 razy więcej.

Oznacza to, że jeśli grasz w grę dla MAX TASTER na 100 punktów, Yum Yum Powerways może zapewnić oszałamiającą wypłatę w wysokości 500 000 punktów, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Werdykt Yum Yum Powerways i podobne szczeliny

Jak wspomniano na początku, Chili Heat i Sweet Bonanza wydają się dwoma automatami, które zainspirowały pragmatyczną grę do zaprojektowania Yum Yum Powerways, ale automat przypomina megaways w sklepie z owocami Netent, biorąc pod uwagę ścieżkę żywnościową, mimo że bardzo niezdrowa wersja wersja z tego. 5000 razy wypłata palika sprawia, że warto, to na pewno, zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę bezpłatne obroty z całym jej potencjałem. Dlatego jeśli tego nie wypróbowałeś, upewnij się, że to zrobiłeś, kiedy możesz. To miejsce, które zdecydowanie zasługuje na próbę.

Top 10 pragmatycznych szczelin do zabawy

Kiedy wydano gniazdo online Yum Yum Powerways?

Data premiery Yum Yum Powerways to 2 września 2021.

To Yum Yum Powerways to wysoce lotne gniazdo?

W rzeczy samej. Jest to 5 na 5 lotnych gniazda, więc możesz spodziewać się, że szczelin.

To Yum Yum Powerways A Megaways Slot?

Nie. Mimo że mechanicy Powerways może zwrócić cię na myśl, że jest to gniazdo Megaways, Yum Yum Powerways to w rzeczywistości gniazdo, które oferuje nową mechanikę. Mechanika Powerways pozwala na wygraną 16 384 sposobów, ponieważ zwycięskie kombinacje płacą we wszystkich czterech kierunkach.

Czy gniazdo Yum Yum Powerways oferuje bezpłatne spiny?

TAk. Dostajesz kilka darmowych spinów, początkowo od 6 do 12 za 3 do 6 rozpraszaczy, ale z każdym nowym rozproszeniem podczas gry bonusowej otrzymasz 2 nowe darmowe spiny dodane do całości, bez czapki.

Ile kosztuje zakup w rundzie bonusowej darmowej spins w Yum Yum Powerways?

Jeśli grasz z jurysdykcji, w której dostępna jest opcja kupna premii, możesz kupić drogę do bezpłatnych spin gwarantowane.

Jaka jest maksymalna wypłata w gnieździe Yum Yum Powerways?

Max możesz wygrać grając w Yum Yum Powerways. Jeśli zagrasz to dla minimalnego zakładu 0.20 punktów, oznacza to, że możesz wygrać 1000 punktów, szczyty. Ale jeśli zagrasz to dla MAX Wager na 100 punktów, Twoja nagroda może wynosić do 500 000 kredytów.

Czy muszę pobrać Yum Yum Powerways, aby odtwarzać to na moim urządzeniu mobilnym?

Nie. Yum Yum Powerways można odtwarzać na wszystkich urządzeniach bez potrzeby pobierania oprogramowania, ponieważ jest to gniazdo HTML5.

Dlaczego Yum Yum Powerways jest tak popularny?

Yum Yum Powerways to popularny gniazdo, ponieważ premiera nowej mechaniki Pragmatic Play, Powerways Mechanics. Jako takie, brzmi to atrakcyjnie dla graczy, którzy zdecydowanie się nie rozczarowani, gdy zaczynają grać w grę.

Ile linii płac jest w gnieździe Yum Yum Powerways?

Slot Yum Yum Powerways nie oferuje linii płac, ale do 16 384 sposobów wygrania, Powerways.

Powiązani partnerzy kasyna

Fruit Party 2
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Batman and Mr. Freeze Fortune
RTP:
96.04%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
LolliPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky Clucks
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Vikings Go Berzerk
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Secret of Dead
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Labyrinth of Knossos MultiJump
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
3 Tiny Gods
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cabin Crashers
RTP:
Wysoki
Jackpots:
TAk
Zmienność:
CA 2 214 400 $.00
Cash Stax
RTP:
94.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni