Zombie Carnival graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Horror, zombie, cyrk

Recenzja automatów online zombie

Nieumarły tasowanie na szpule online z zombie z Pragmatic Play. Ta grę komputerowa i mobilna łączy horror i humor, gdy kreskówkowy siłacz, klaun i inne postacie pojawiają się na 6 rolkach i 4096 zwycięskich sposobach.

Możesz wygrać do 5000 razy swój udział z bezpłatnych obrotów, w którym zombie niedźwiedź dodaje dzikie symbole i mnożniki do mieszanki. Istnieje duża zmienność z maszyny do gniazda karnawału zombie, a średnie zwroty to obfite 96.50%.

Jest kompatybilny z iOS, Android i Windows Mobiles, a także komputery w najlepszych pragmatycznych kasynach gier.

Jak grać w automatach karnawałowych zombie

Fairground, oświetlony animowanymi fajerwerkami, jest widoczny za siecią symboli 6x4, a przerażająca melodia pokazu dodaje atmosfery. Symbole znajdują się w 2 odrębnych grupach, z emblematami kart o niższej wartości i wysoko płaconymi postaciami dzielącymi rolki. Te kreskówkowe zwłoki mają wiele szczegółów, a ty spotykasz rozkładającego się Ringmastera, a także ludzką kulkę armatni.

Zwycięskie symbole ożywają, gdy różni mieszkańcy tej apokalipsy zombie świętują twój sukces. Nawet emblematy karciane mają animowane przedmioty o tematyce cyrkowej, takie jak młotki, a armaty nałożone na nie. To fantastyczne wyglądające na komputery stacjonarne i mobilne, które umiejętnie łączą motyw horroru z jasnymi kolorami i mnóstwem humoru.

Dołącz do przerażającej zabawy w najlepszych aplikacjach bukmacherskich ze stawkami od 0.20 do 100.00 na każdym obrotu . Stuknij zakładki plus lub minus po obu stronach głównego przycisku wirowania, a następnie wybierz wartości monety, aby dostosować poziom zakładu. Gra z karnawałową zombie ma 4096 różnych sposobów wygrania biegania przez 6 kołowrotków, i możesz zobaczyć, co każdy symbol płaci za pomocą przycisku "I". Przerażający klaun jest najcenniejszym symbolem i zdobywasz 5x paliwo, gdy ląduje na wszystkich rolkach.

Inne opcje sterowania obejmują tryb autoblacji, który ustawia kołowrotki obracające się na własną rękę, oraz funkcję szybkiego spinu, która robi to, co brzmi. Możesz także kupić prosto w funkcję bezpłatnych spin. Z powodu lokalnych przepisów dotyczących hazardu opcje te nie są dostępne we wszystkich krajach.

Bezpłatne spiny i inne bonusy z karnawałową zombie

Fioletowe pudełko prezentowe może wylądować w dowolnym momencie w grach podstawowych. Wszelkie przykłady tego tajemniczego symbolu otwierają się, aby ujawnić inny typ, który może pomóc w zwycięskiej kombinacji, chociaż nie jest to gwarantowane.

Rzeczy naprawdę ożywają w rundzie bonusowej, która zaczyna się, gdy smaczny mózg pojawia się w co najmniej 2 miejscach jednocześnie. Dostajesz 6 bezpłatnych obrotów rolki, a wszystkie wyzwalające mózgi zjedzone przez warczącego niebieskiego niedźwiedzia i zamieniające się w dzikie symbole, które pozostają aktywne w całej rundzie.

Jeśli pojawi się jeszcze więcej mózgów, najbliższy niedźwiedź przesuwa łapy i je je. Następnie przesuwa się w pozycję symboli, zwiększa mnożnik wygranej dla tego dzikiego symbolu i dodaje 1 dodatkowy spin do ogółem. Nie możesz dostać żadnych dodatkowych dzikich, więc mam nadzieję, że w spinu wyzwalającym się pojawia się kilka mózg.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Mnożnik dziczy
  • Zmieniające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane karnawał zombie, średnie zwroty i zmienność

Z wystarczającą liczbą dzikich i mnożników w rundzie bonusowej darmowych spin.00 na najwyższym zakładach z maszyny do gniazda karnawału zombie.

Jest to gra o wysokiej zmienności, którą deweloper ocenia na 5/5 na własną skalę, więc pamiętaj, aby postawić na poziomie, który może wytrzymać kilka przegranych spinów z rzędu. Odwrotną stroną jest to, że nagrody mogą być stosunkowo wysokie, a długoterminowy procent zwrotu 96.50% jest dość hojne.

Nasz werdykt na temat karnawału zombie

Znakomita grafika, zabawna ścieżka dźwiękowa i wiele animacji dają zombie gniazda karnawału. Gry podstawowe mogą być nieco powtarzalne, ponieważ nie ma dzikiego symbolu, który pomaga ukończyć wygrane, a tajemnicze symbole mogą być niewiele i daleko między nimi.

Gdy pojawią się mózgi, jest wiele dookoła, a animowany niedźwiedź zombie wybiega na symbole, aby zbudować dzikie mnożniki. Przy odrobinie szczęścia kilka symboli mózgu wywołuje bonusowe gry i możesz zobaczyć wiele zwycięstw.

Uwolnij karnawał zombie i jego upiorna obsada w najlepszych pragmatycznych kasynach gry online. Pamiętaj, aby zebrać ich hojne oferty premii powitalnej, otwierając nowe konto.

Jaka jest tajemnicza funkcja symboli zombie karnawałowej gry zombie?

Fioletowe pudełka na prezenty mogą lądować na rolkach automatów karnawałowych zombie w dowolnym bazie. Otwierają się i ujawniają wszelkie inne losowe symbole, podczas gdy wiele pudełek zawsze będzie utrzymywał ten sam typ symbolu, aby pomóc w wygranej.

Czy maszyna do gniazda karnawału zombie ma bezpłatną funkcję spinów?

Dowolne 2 lub więcej symboli mózgu wyzwalają 6 darmowych spinów gniazda karnawału zombie. Mózgi stają się dzikimi zombie i więcej mózgów jeść przez niedźwiedzie, które dodają dodatkowego obrotu do rundy, a jednocześnie zwiększając wartość mnożnika.

Ile liniów wypłat ma maszyna do gniazda karnawału zombie?

W gnieździe karnawału zombie nie ma żadnych określonych liniów. Wygrywasz, gdy 3 lub więcej przykładów tego samego symbolu ziemi na sąsiednich bębnach, zaczynając od lewej i istnieje 4096 różnych sposobów, w jakie to może się zdarzyć.

Jak niestabilna jest gra z karnawałową zombie?

Deweloper ocenia gniazdo karnawału zombie na 5/5 na własną skalę zmienności, więc bądź gotowy na mnóstwo spin. Jako liczba długoterminowa, zwraca 96.50% stawek w nagrodach.

Czy mogę zagrać w gniazdo karnawału zombie na telefonie komórkowym?

Możesz cieszyć się grę z zombie karnawałowej na wszystkich popularnych platformach mobilnych w naszych zatwierdzonych stronach. Opcje grafiki, rozgrywki i kontroli są takie same w urządzeniach komputerowych, telefonach i tabletach.

Czy muszę pobrać automat do gier zombie?

Podczas gdy niektóre kasyna oferują oprogramowanie do pobrania, nie ma wymogu pobierania gniazda karnawału zombie. Możesz dotrzeć do tej gry i wielu innych za pośrednictwem pulpitu lub przeglądarki mobilnej bez używania miejsca na urządzeniu.

Jakie symbole używa gniazda karnawału zombie?

Symbole na rolkach karnawałowych zombie obejmują klauny w stylu kreskówek, siłacze, ludzka kula armatnia i ringmaster. Niedźwiedź zombie pojawia się w bezpłatnej rundzie gier, a także animowane symbole kart do gry.

Czy są jakieś gry o podobnym stylu do gniazda online karnawału zombie?

Gniazdo karnawału zombie nie jest jedyną grą z tą mieszanką motywów. Podobne symbole na automatach online z zombie Circus przez relaks gier, a Creepy Clowns Star w 3 klaun Monty Machine by Play’n Go.

, Który stoi za gniazdem karnawału zombie?

Pragmatyczna gra to mózg za grę z karnawałową zombie. Inne miejsca od tego dewelopera to Wild West Gold Megaways, Cleocatra, Goblin Wheel PowerNudge i wiertarka to złoto. Możesz grać w nich i więcej w najlepszych kasynach.

Kiedy był Ulogleased Maszyna Karnawału Zombie?

Gra z karnawału zombie została uruchomiona 2 czerwca 2022.
Black Widow
RTP:
91.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bompers
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Extra Juicy Megaways
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wolf Rising
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pirate Pays Megaways
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Red Mansions
RTP:
93.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Drill That Gold
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cherry Blossoms
RTP:
95.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Starz Megaways
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rise of Giza PowerNudge
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Legend of Big Foot
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni