Lucky Bells graj online za darmo

Oprogramowanie:
Amatic Industries
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
150 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce, bary i dzwonki

Lucky Bells Darmowe Gry Online Recenzja

Lucky Bells by Amatic łączy Lucky Bells z klasycznymi owocami w wizualnej ekstrawagancji. Te pięknie zaprojektowane symbole mogą wprowadzać nagrody, osiągając do 150 000 monet. Możesz zagrać w to ekscytujące frust 3. Istnieje 20 regulowanych linii wypłat, które pomogą Ci wygrać w tej grze 5x3. Możesz spodziewać się kilku ekscytujących niespodzianek, w tym rozszerzających dziczy, rozproszonych biedronek i gry ryzyka - nie znajdziesz jednak żadnych darmowych obrotów. Te owoce 3D są dojrzałe, soczyste i gotowe do eksplozji z przepysznymi nagrodami. Mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zacząć kręcić te szpule. Przeczytaj nasz dogłębny przewodnik, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o automatach Lucky Bells.

Jak grać w Lucky Bells Darmowe Gry Online

Lucky Bells to siatka 5x3 z czerwonym świątecznym tłem. Pnajmenna znajduje się w lewym górnym rogu ekranu. Podobnie jak większość klasycznych automatów, Lucky Bells oferuje proces konfiguracji prostej do przodu.

Po prostu wybierz swoje linie i rozmiar zakładów. Użyj karty "Linie", aby wybrać 10 lub 20 linii wypłat. Użyj zakładki "BET", aby wybrać od 1 do 1000 monet. Po zakończeniu tych 2 prostych kroków będziesz gotowy do kręcenia. Lucky Bells zawiera funkcję autoodplay, do której można uzyskać dostęp do zakładki "Autostart".

Lucky Bells by Amatic to tradycyjny gniazdo z unikalnymi i satysfakcjonującymi funkcjami. Można użyć rozpraszaczy, aby zdobyć 50 000 monet w jednym obrotu na mobilnym gnieździe Lucky Bells. Gra mobilna oferuje wszystkie te same nagrody i funkcje w kasynach mobilnych podczas pracy na wszystkich urządzeniach mobilnych, w tym na urządzeniach z Androidem i iOS.

Funkcje Lucky Bells i darmowe spiny

Lucky Bells obejmuje realistyczne symbole owoców 3D. Te owoce mogą nagrodzić do 5000 monet za lądowanie kombinacji 3 lub więcej pasujących symboli. Możesz podwoić te nagrody do 10 000 monet za lądowanie kombinacji kuszących jabłek. Arbuz i winogrona ociekają sokami, które mogą przepełnić do 25 000 monet.

Jeśli chcesz zdobyć nagrodę Jackpot, musisz znaleźć kombinację 5 pasujących 7. Te Lucky 7 mogą nagrodzić cię główną nagrodą 150 000 monet. Masz również pomoc 2 rozproszenia. Rozproszczenia gwiazd mogą czerpać nagrody do 10 000 monet, podczas gdy rozproszenia biedronki mogą nagrodzić do 50 000 monet. Możesz utworzyć jeszcze więcej zwycięskich linii za pomocą dzikich dzwonków. Te dzikie dzwonki mogą zastąpić wszystkie inne symbole, z wyjątkiem rozproszenia. Co więcej, jeśli dziki dzwon wyląduje na Reel 1, stanie się rozwijającym dzikim. Jeśli masz szczęście, możesz wybrać hazard swoich wygranych w grze ryzyka. Możesz aktywować grę ryzyka, aby pomnożyć swoje nagrody.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Lucky Bells Maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Szczelisko Lucky Bells autorstwa Amatic to gra średniej wariancji z RTP 96%. Jeśli zdecydujesz się zakręcić rolki, możesz skończyć z nagrodą 150 000 monety!

Werdykt Lucky Bells i podobne automaty online

Lucky Bells by Amatic to świetna gra do sprawdzenia, czy jesteś fanem tradycyjnych automatów. Łączy oszałamiającą grafikę 3D z świątecznym dotykiem świątecznym. Uprawia się z ekscytującymi funkcjami, takimi jak rozszerzanie dziczy i 2 symbole rozproszenia. Świetna gra z wysokiej jakości grafiką, szybką rozgrywką i nagrodami do 150 000 monet. Lucky Bells oferuje większy wybór niż większość automatów retro.

Amatic ma inne gry do wypróbowania. Wysokie wałki mogą sprawdzić klasyczny gorący gniazdo. Hot Choice oferuje tradycyjny układ 5x3 z klasycznymi symbolami owoców. Oferuje główną nagrodę 1.5 milionów monet. Sprawdź płonące gorące owoce w gorących owocach 40. Gorące owoce 40 przynosi skwierczące owoce z dzikimi 7 i 10 płacami. Odkryj szeroki wybór gniazd amatycznych w naszych najlepszych zalecanych kasynach online. Pamiętaj, aby sprawdzić naszą listę!

Powiązani partnerzy kasyna

Big Foot
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Respin
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sakura Fortune 2
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Piggy Bank Bills
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sweet Bonanza
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beauty and the Beast
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Dark Knight
RTP:
95.96%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Guns N' Roses
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Helloween
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Basketball Star on Fire
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mr. Vegas
RTP:
92.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Quest To The West
RTP:
97.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni