Big Bass Bonanza graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
525 000 $.00
Motyw:
Podwodny, wędkarski

Recenzja automatu online Big Bass Bonanza

Kiedy załadujesz gniazdo Big Bass Bonanza na komputer, iOS, Android lub Windows Mobile, odkryjesz grę z nieco podstawową grafiką. Ale wybitna funkcja bonusowa jest ukryta pod wirtualnymi wodami, a gracze, którzy zanurzają się w tym automatu, mogą zdobyć wielkie zwycięstwa. Kolorowe symbole kart, zniekształcone przez wodę, pudełko na sprzęt, wędkarstwo i różne ryby pojawiają się na tle niebieskiego morza.

Pochodzi z pragmatycznej gry i odpowiednio nazwanego Reel Kingdom Studio. Możesz obrócić rolki, aby uzyskać wyjątkowo szeroką gamę stawek, co sprawia, że jest odpowiedni dla wszystkich budżetów, i podobnie jak inne automaty z pragmatycznej gry, jest bardzo prosta do skonfigurowania.

Uważaj na symbol rozproszenia basu, ponieważ prowadzi to do rundy bonusowej darmowej obrotów. Szanse na zdobycie znacznego wzrostu nagrody podczas tej funkcji, a rybak może ukończyć kombinacje. On także wcala tę funkcję, mnożąc wygrane tak, jak to robi. Symbole ryb mają do nich dołączone wartości "zbierania pieniędzy", które płacą podczas bezpłatnych gier na najlepszych witrynach kasyn online.

Jak grać w automatach Big Bass Bonanza

Klikając przyciski plus lub minus po obu stronach głównej karty "Spin", możesz ustawić swoje stawki z niskiego limitu 0.10, do imponującego maksimum 250.00. To jest zakres 0.01 do 25.00 na każdej z 10 linii płacowych i wspólnego z większością gier, wygrywasz, dopasowując 3 lub więcej przykładów tego samego symbolu na linii od lewej strony.

Mały "ja" na bok kontroluje, otwiera się wypłatę, w której widzisz, ile jest wart każdego symbolu. Ma również kilka dalszych szczegółów na temat bonusów, takich jak Wild Fisherman, który pojawia się podczas funkcji darmowych gier.

Big Bass Bonanza Slot Free Spins Bonus Round

Gry podstawowe są dość proste, nawet bez dzikiego symbolu, który mógłby pomóc. Większość akcji odbywa się podczas bezpłatnych obrotów, która zaczyna się, gdy lądujesz bas na symbolu haczyka w co najmniej 3 miejscach jednocześnie.

Dowolny 3, 4 lub 5 przykładów tego symbolu rozproszenia odblokuje odpowiednio 10, 15 lub 20 darmowych gier. Rybak pojawia się w tej rundzie i jest dzikim symbolem, który może stać za innych, jeśli jest we właściwych miejscach, aby ukończyć kombinację. Oprócz tego zbierasz dziczy w metrze nad kołowrotkami, a pod koniec rundy dostajesz więcej spinów i mnożników wygranych.

Jeśli zbierzesz 4 symbole rybaka, zgłaszasz kolejne 10 darmowych spin. Zbierz co najmniej 4 dzikich rybaków podczas zaprezentowanych gier i rundy, a wszystkie symbole ryb płaczą teraz potrójne poziomy podstawowe. Możesz to powtórzyć jeszcze raz, z ogromnym mnożnikiem 10x dla wszystkich wypłat symboli ryb.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Big Bass Bonanza Slot Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność

Wygrane są ograniczone do 2100x Twojego udziału, czyli 525 000.00 przy najwyższym zakładach, który jest stosunkowo niski dla gniazda o wysokiej zmienności, takiej jak Big Bass Bonanza. Ale średni powrót do odsetka graczy to doskonały 96.71%, co jest więcej niż w przypadku większości gier.

Nasza duża ocena gier Bonanza Bonanza

To niezwykłe miejsce z grafiką w stylu retro, ale niektóre innowacyjne funkcje. Chodzi o funkcję darmowych spin. Po uruchomieniu możesz wypełnić licznik dzikim i cieszyć się nagrodami zbierania pieniędzy z różnych ryb. Wygraj mnożniki do 10x może naprawdę zwiększyć wypłaty podczas tej ekscytującej funkcji, chociaż może to tylko cofnąć.

Fani wędkarstwa mogą wygrać, gdy grają w gniazdo Big Bass Bonanza w najwyższej oceny internetowej witryny kasynowe niosące pragmatyczną gamę zabaw. Wybraliśmy te z największymi pakietami premii powitalnych dla Ciebie.

Powiązani partnerzy kasyna

The Dark Knight
RTP:
95.96%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Thunderstruck II
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Voodoo Temple
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
6 Tokens of Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Empress of Time Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Carnival Queen
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Burlesque by Dita
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dream Destiny
RTP:
95.88%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dinopolis
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jurassic Park - Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reel Outlaws
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wonderland Protector
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki