Wonderland Protector graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Fantazja, smoki

Recenzja automatu online Wonderland Protector

Wonderland Protect Darmowe Gry Online z Netent to gniazdo 5x5 z kaskadowymi rolkami i funkcją lawinową na każdym zwycięskim obrotu. Ta gra prowadzi przez zaczarowany las z bonusami i wielkimi zwycięstwami za każdym rogiem. Trzy czarownice zaparzają czarujące zaklęcia. Gra nie ma granic, a symbole i rolki wydają się płynąć przed tobą. Ta gra o wysokiej wariancji ma 96 RTP.47%. Ta gra została zaprojektowana w HTML5 i jest w pełni zoptymalizowana mobilnie i dostępna na urządzeniach iOS, Android i Windows Mobile.

Jak grać w automatach online Wonderland Protector

Ci, którzy lubią nasze najlepsze automaty online, przekonają się, że Wonderland Protector oferuje wiele sposobów wygrania. Jeśli postrzegasz siebie jako bystry i ostrego gracza, który lubi zarabiać pieniądze, zupełnie nowy krainę internetową jest dla Ciebie. Dla tych, którzy kochają fantasy, anime i trolle, ta gra jest zdecydowanie dla Ciebie. Jego klimat i wygląd Fantasyland zachęcą cię do podróży do ich świata i spróbowania, aby wygrał napar zwycięstwa. Gra zapewnia najnowocześniejszą nowoczesną grafikę i dynamiczną grafikę, przyjemne tło i muzykę odpowiednie dla jej ustawienia.

Najwyższa możliwa wypłata za tę grę to 2500 razy w twoim pakiecie, co jest na równi z większością automatów Netent. Wielkość zakładu na każdy spin jest określony przez wartość monety. Trybne tryby spinu Trzy klucze, automatyczne i turbo. Ikona gry "I" w prawym dolnym rogu umożliwia dostęp do wypłaty, a także tego, co robi każdy symbol i funkcja.

Wonderland Protector jest również wyposażony w funkcję gry samochodowej, bonusowe gry, bezpłatne spiny, rozproszenie i dzikie symbole.

Wonderland Protector Bonusy online Bonusy Bezpłatne spiny i funkcje

Wonderland Protector jest w pełni załadowany z bonusowymi rundami, darmowymi spinami, rozproszonymi i dzikimi dla graczy, którzy mogą go znaleźć na najwyższych miejscach online. Ta gra wydaje się być podstawowym klonem Street Fighter II: The World Warrior, kolejny popularny automat od Netent. Wonderland Protector został zaprojektowany, aby spodobać się azjatyckiej publiczności. Funkcja losowego niszczenia jest uruchamiana po przegranych spinach w grze podstawowej. Jedna ze czarownic i wszystkich symboli o tym samym kolorze wiedźmy pozostanie na ekranie. Lawina symboli rozbije się w dół, aby wypełnić puste przestrzenie, w których były zwycięskie symbole. Funkcja Hero Wilds będzie uruchamiana, ilekroć nastąpi zwycięska kombinacja trzech znakowanych symboli o średniej wartości.

Darmowe obroty są wyzwalane 3 rozpraszami na rolkach. Początkowo otrzymasz 8 darmowych gier i wejdziesz w ekscytującą bonusową grę, w której zmierzasz do bossów i kapitanów w różnych lokalizacjach. Dokładnie trzy różne lokalizacje - ziemie ognia, ciemny las i światowe świat. Czarownice wykorzystają swoją dyspozycję magii, aby zaatakować dziewięciu bossów. Zanim do nich dotrzesz, musisz najpierw pokonać kapitanów. Każdy kapitan ma 15 punktów zdrowotnych, a bohaterowie mogą spowodować tylko 1-4-punktowe obrażenia, więc będziesz miał wiele walk na rękach. Pokonanie każdego kapitana zabierze Cię do następnej rundy, a Boss i da ci jeszcze 8 darmowych obrotów. Szefowie są jeszcze trudniejsze do pokonania, ponieważ mają 105 punktów, co oznacza, że potrzebujesz szczęścia u boku, aby postępować.

Każdy z trzech światów ma różne niespodzianki. W ciemnym lesie będziesz się rozprzestrzeniać dzikie. Na ziemiach ognia 2-4 pojedyncze dziczy będą ułożone na różnych pozycjach na rolkach. Double Wilds są ułożone w kołowrotki maszyny do gniazda ochrony w Krainie Czarów, podwajając możliwości wygrania dużych.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone dziczy
 • Losowe dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Wonderland Protector Darmowe Gry Online Maksymalny RTP, Win i zmienność

Wonderland Protector gra z Netent ma maksymalnie RTP 96.47% na najwyższym otoczeniu. Jego wariancja jest średnia i wysoka, więc można oczekiwać, że solidne zwycięstwa uderzą co kilka obrotów. Największą wygraną, jaką możesz zdobyć, to 2 500 razy.

Wonderland Protector Darmowe Gry Online Verdict amp; Alternative Sloty

Wonderland Protector Darmowe Gry Online od Netent zaoferuje atrakcyjny wybór dla graczy szukających nowej nowej gry. Kolejną grą netent, którą gracze, którzy lubią świat fantasy, może cieszyć się Trollpot 5000. Ten automat o tematyce cyrkowej oferuje maksymalną wypłatę 10000x Twój udział. Sprawdź wszystkie nasze gry z Netent i wypróbuj niektóre z naszych demonstracji tutaj.

Hoot Loot
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Majestic Safari
RTP:
95.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragons Clusterbuster
RTP:
95.78%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hyper Strike
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Rift
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hammerfall
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Suncatcher Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Divine Diamonds
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gemix 2
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bonus Bunnies
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Annihilator
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Kingdoms Rise - Shadow Queen
RTP:
96.46%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki