God of Fire graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
235 000 $.00
Motyw:
Starożytna Grecja, mitologia grecka

God of Fire Online Review

Zagraj w maszynę do gniazda God of Fire, a możesz wylądować symbole na niesamowite 60 milionów sposobów na wygraną. Jest to 5-orowa gra komputerowa i mobilna z punktem wyjścia o 243 zwycięskie sposoby i klasyczny grecki motyw.

Moce Hefajstusa, legendarnego boga ognia, obejmują zdolność do umieszczenia dzikich dziczy na szpule i przyznawania nieograniczonej liczby wolnych obrotów. Mnożniki i coraz więcej sposobów należą do nagród podczas tej ekscytującej rundy.

To wysoce niestabilna gra ze średnim powrotem do procentu graczy 96.02%. Uwolnij slot God of Fire w najlepszych kasynach online, aby wygrać do 18 000 razy swój zakład lub 216 000.00 na maksymalnym stawce.

Jak grać w grę w grę God of Fire

Microgaming i ich studio partnerskie, Northern Lights Gaming przeszły nieco retro z grafiką, być może oszczędzając ich energię dla niesamowitych funkcji bonusowych. Brodaty Bóg stoi na boku kołowrotków, oddychając ciężko od ciepła otoczenia wulkanicznego i ognistych symboli karty gry na siatce 5x3. Pojawiają się także wazony, kaski i inne klasyczne emblematy, a także Hefajstus posiada wielki duży młotek.

Efekty dźwiękowe pasują do sceny i jest to uczta dla oczu i uszu na komputerach PC, Android, iOS i Windows Mobile Platforms.

Sterowanie obejmują okrągłe strzałki, które odblokowują tryb automatycznego spinsów, oraz symbol "$", który dotkniesz, aby odsłonić zakres zakładów od 0.20 do 12.00 na spin. Naciśnij 3 małe linie u góry, a zobaczysz śrubę oświetleniową, która przyspiesza rozgrywkę, a także "I", który otwiera wypłatę.

Ta tabela ujawnia, że możesz stworzyć kombinacje 10-z. Każdy symbol może lądować pojedynczo, w podwójnej formie, jeden nad drugim lub zgrupowany w bloku 4 na dowolnym z 15 miejsc. Umożliwia to zobaczenie 10 przykładów tego samego typu na linii, a także zwiększa liczbę sposobów wygrania. Wypełnij wszystkie pozycje czterokrotnymi symbolami, a masz ponad 60 milionów sposobów!

Bezpłatne obroty i inne cechy goda ognia

Ultrays są dalekie od jedynej funkcji w grze God of Fire Slots. Dziki symbol w stylu lawy może zastąpić innych, aby pomóc w zakończeniu wygranych, a niebieska wersja tego samego symbolu wywołuje funkcję premii eksplodującej. Każdy niebieski dziki wieje w pojedyncze, podwójne lub czterokrotne wersje lawy Wild lub staje się kolejnym pojedynczym niebieskim symbolem. Każdy niebieski Wilds, a następnie eksplodują ponownie, a to działa, aż nie pojawi się więcej niebieskich wersji, albo wypełnisz całą grę Wilds.

Złoty symbol rozproszenia wieńca w dowolnym od 2 do 5 miejsc przyznaje bonus. Tylko 2 symbole i dostajesz 1 "żeton" w kierunku super darmowych spinów, ale każdy 3, 4 lub 5. Bonusowe gry działają, dopóki nie przegrasz wszystkich życia z symboli czaszki lądujących na Reel 5. Serce na tej samej kołowrotku dodaje życie. Dodatkowe nagrody podczas bezpłatnych spinów obejmują Blue Wilds, Ultrays Upgrodages na losowym symbolu oraz losowe mnożniki wygrane od 2x do 10x.

Zbierz 60 super darmowe tokeny, a wchodzisz bezpłatne gry z losowym 3, 4 lub 5 żyć, a jeden z modyfikatorów jest gwarantowany w każdym spinu. Mnożniki mogą również osiągnąć 20x podczas super gier, więc łatwiej jest zbierać ogromne wygrane.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Ułożone symbole
 • Rozszerzające się dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Podzielone symbole/dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu

God of Fire Slot Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność

Super bezpłatne spiny mogą prowadzić do wypłat 18 000 razy w całkowitym zakładach, chociaż niski maksymalny zakład 12.00 ogranicza to do nagrody pieniężnej w wysokości 216 000.00. Bóg ognia ma dużą zmienność, a w okresie długoterminowym zwraca się z prędkością 96.02%.

Nasz bóg werdyktu slotu ognia

Jeśli nie masz nic przeciwko graniu za 12.00 lub mniej na spin, Bóg ognia jest przyjemną grą z pomysłowymi funkcjami. System Ultraways jest prawdziwą atrakcją, a chociaż lądowanie pełnych 60 milionów zwycięskich sposobów nie nastąpi zbyt często, łatwo jest zobaczyć o wiele więcej niż podstawowe 243 sposoby, gdy pojawiają się zgrupowane symbole.

Rozpowszechnianie niebieskich dzikich symboli może wypełnić znaczną część gry, a gdy zaczną się bezpłatne obroty lub super spiny, będziesz cieszyć się więcej z nich, a także te cenne mnożniki.

Odwiedź to słynne greckie bóstwo i doświadcz gorącej rozgrywki God of Fire Slot w zalecanych miejscach kasyna online.

10 najlepszych greckich gier mitologii

Jaki jest system ultraways w maszynie do gniazda ognia?

Symbol może pojawić się w formularzach pojedynczych, podwójnych lub czterokrotnych w dowolnym momencie. Ma to wpływ na różnicę liczby sposobów wygrania w szpach Boga Boga Of Fire, a jeśli wszystkie pozycje symboli wypełniają czterokrotne wersje jednocześnie, istnieje ponad 60 milionów sposobów wygrania.

Czy god boga ognia ma bezpłatną funkcję spinów?

Dowolne 3 lub więcej złotych symboli wieńca wywołują swobodne obroty, w których masz wiele "życia". Używasz ich, gdy czaszka pojawia się na kołowrotku z prawej strony, ale zyskaj dodatkowe życie z symboli serca. Wygraj mnożniki i dodatkowe dzikie funkcje tutaj, a jest ulepszona super wersja darmowych spinów.

, Jak zmienna jest gra boga strotów?

God of Fire Darmowe Gry Online to niestabilna gra, w której zwykle widzisz zwycięskie kombinacje rzadziej niż w gniazdach niższych wariancji. Średnie wartości nagród są na ogół wyższe, aby to nadrobić, i ma przyzwoitą długoterminową średnią wartość zwrotu 96.02%.

Powinienem zawsze postawić maksimum na boga gniazda ognia?

, Podczas gdy maksymalny możliwy zakład na gnieździe Boga Ognia wynosi tylko 12.00, nie musisz się tak bardzo postawić, jeśli twój budżet się nie rozciąga. Minimalny zakład to 0.20 i możesz wybierać spośród wielu poziomów pomiędzy.

Czy muszę pobrać gniazdo God of Fire, żeby to zagrać?

Możesz zagrać w gniew God of Fire bez potrzeby pobierania oprogramowania na komputer lub urządzenie mobilne. Po prostu odwiedź zatwierdzone kasyno za pośrednictwem przeglądarki, aby cieszyć się tym i wiele innych gier.

Gdzie powinienem grać w automatach boga?

Pozyskliśmy najlepsze kasyna online, które niosą grę God of Fire Slots. Po przyłączeniu się możesz odebrać obfite bonusy, a każda strona jest bezpieczna, bezpieczna i w pełni licencjonowana, aby zagwarantować fair play.

Jakie symbole są używane w gnieździe Boga?

To jest gra tematyczna wokół starożytnych greckich legend. God of Fire Slot widzi klasyczne symbole, takie jak kaski, wazony i świątynie na kołowrotkach, wraz z krzepkim Bogiem, oraz różne bonusowe symbole, takie jak 2 typy dzikich i złoty wieniec, który odblokowuje darmowe gry.

Czy są jakieś gry podobne do slotu online God of Fire?

Gry podobne do God of Fire Slot to The Hammer of Vulcan Slot autorstwa QuickSpin i Fire Forge, który pojawia. Te gry i wielu innych opartych na bogach Grecji znajdują się w naszych ulubionych kasynach.

Które programiści tworzą boga maszyny do gniazda ognia?

Gra God of Fire Slots jest wynikiem partnerstwa między ogromną firmą mikrogamingową a niezależnym programistą, Northern Lights Gaming.

Kiedy został wydany bóg ognia?

Dzień uruchomienia dla God of Fire Darmowe Gry Online był 9 września 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Buffalo Toro
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Age of Beasts Infinity Reels
RTP:
95.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Royal Family
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cluster Slide
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Amazing Money Machine
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jammin Jars
RTP:
96.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Red White Blue 7s
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Joker
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reel of Riches
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Zoom
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Mega Don
RTP:
96.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Rocky
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni