Rocky graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
7500 000 $.00
Motyw:
Filmy, celebryty, akcja/przygoda

Rocky Darmowe Gry Online Review

Ten gniazdo wagi ciężkiej z Playtech oferuje cios, jeśli chodzi o bonusowe funkcje, od szansy na zdobycie ogromnych nagród w ringu, po kultowe klipy z klasycznego"Skalisty" kino.

O Rocky Darmowe Gry Online Game

Zasadniczo pięć kołowrotków, 25 gniazda Payline, po wejściu do gry wkrótce zostaniesz zapoznany z najlepszymi bitami z klasycznej franczyzy bokserskiej. Czaszki obracają się do dźwięku torby prędkości, a zamiast używać typowych kart twarzy, wypłaty skali przez symbole R, O, C, K, Y. Jest to z jakiegoś powodu, ponieważ jeśli uda ci się przeliterować Rocky na rolkach, wygrasz pięć razy swój zakład. Może to być znaczna ilość, wiedząc, że limity zakładów wynoszą między 0.01 i 500 na spin.

Mówiąc o zakładach, gracze mogą wybrać, ile linii płacowych można zagrać, ile monet należy postawić na każdą linię wynagrodzeń i wartość tych monet. Wszystkie bez wysiłku dzięki poręcznym maksymalnym przycisku BET i ustawieniu automatycznego spinu.

Inne wielkie zwycięskie symbole to złoczyńcy z pierwszych czterech filmów - za każdym razem, gdy pojawiają się w linii wygranej, będziesz traktowany z najlepszym klipem z filmów. Ale na prawdziwy zamieszanie, będziesz musiał poczekać na grę bonusową. Wszystkie wygrane można grać, aby podwoić nagrodę.

Funkcje, specjały i symbole

Już rozdaliśmy, że Gra Rocky Online Autom oferuje kilka interesujących funkcji bonusowych, na które należy zwrócić uwagę. Podczas gdy skalisty jackpot jest świetny, prawdziwy jackpot jest zarezerwowany dla dzikiej karty. Reprezentowany przez sam Rocky Balboa, symbol zastępuje każdą inną w linii wygranej, z wyjątkiem rozproszenia (ogier włoski). Jakby to było nie wystarczyło, lądowanie pięciu z rzędu, nagrodzi cię aż 10 000 razy oryginalny udział!

Upewnij się również, że uważaj na rozproszenie, włoski ogier. Lądowanie trzech lub więcej na kołowrotki aktywuje rundę bonusowych darmowych spinów. Otrzymasz 15, 20 lub 25 bezpłatnych gier, w tym mnożnik 2x, aby jeszcze bardziej zebrać te wygrane. Jeśli to twój szczęśliwy dzień i ponownie zakręcisz premię rozproszenia podczas bezpłatnych gier, zostaniesz nagrodzony kolejnymi 15 spinami. To może się powtórzyć raz po raz, co oznacza, że nagrody są nieograniczone.

Wreszcie, istnieje bonus nokautowy, który jest aktywowany podczas lądowania symbolu nokautowego na kołowrotkach jeden i pięć. Ta bonusowa runda zawiera tytułowy mecz między Rocky a jednym z jego trzech Nemeses: Apollo Creed, Clubber Lang lub Ivan Drago. Po wybierzeniu przeciwnika idziesz na ring na dziesięć ekscytujących rund stóp do palców. Każda runda Rocky wygrywa, nagrody pieniężne w wysokości trzykrotnego całkowitego zakładu. Wcześniej uderzył w uderzenie, a wygrasz nagrodę za każdą pozostałą rundę.

Podsumowując, wystarczający powód, aby wejść na pierścień fantastycznej gry skalistej!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Powiązani partnerzy kasyna

Lucky Neko - Gigablox
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Captain Venture
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Vein
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Battle of the Gods
RTP:
94.04%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Love Joker
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mysterious Egypt
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Desert Treasure
RTP:
97.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Cash Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Grand Slot Review
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Plagues of Egypt
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Tiger's Claw
RTP:
95.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Dead
RTP:
94.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki