Plagues of Egypt graj online za darmo

Oprogramowanie:
Fugaso
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
400 000 $.00
Motyw:
Starożytny Egipt, historia

Plagi egipskiej recenzji automatów online

Jeden z najbardziej zabawnych automatów online w kolekcji gier Fugaso, Plagi of Egypt dadzą bezpłatną lekcję w Starym Testamencie, wypłacając duże nagrody pieniężne. Inspirowana książką Exodus, ta epicka gra na automatach zawiera 5 bębnów i 4 rzędy biblijnych symboli, które są dopasowane do ekscytującej ścieżki dźwiękowej, która sprawi, że będziesz w odpowiednim nastroju do gry. Istnieją nagrody do 400 000 monet, które można uruchomić na 40 stałych liniach wynagrodzeń podczas gry za prawdziwą gotówkę, i można je ubiegać na dowolnym urządzeniu, czy to smartfonem, czy laptopem.

Jak grać w plagi egipski automat online

Plagi Egiptu autorstwa Fugaso to bardzo prosta gra, w którą zarówno doświadczeni gracze, jak i osoby bez automatów online. Przezroczyste elementy sterujące zakładami po obu stronach ekranu pozwalają wybrać rozmiar i liczbę monet, podczas gdy sterowanie autoodplay i spinem pozwalają grać ręcznie lub automatycznie. Limity zakładu zaczynają się co najmniej 0.40 punktów dla graczy z ograniczonym budżetem i mogą one wynieść do 200 punktów za spin.

Gdy zaczniesz grać, nie będziesz mógł zobaczyć liniów wypłat podczas rundy, ale tylko wtedy, gdy otworzysz płatny podbój ukryty pod przyciskiem "I". Gniazdo ma 11 symboli, które mogą płacić nagrody, których wypłaty są podane tylko w monetach. Kiedy grasz w plagi w Egipcie w kasynie prawdziwym pieniędzmi, możesz bankować wypłaty od 2 do 1000 monet na sekwencję, a to tylko z jedną monetą na linię. Jeśli jednak postawisz maksymalną liczbę monet (10), możesz zobaczyć jeszcze lepsze zwroty, do 10 000 monet dla kombinacji pięciu symbolowych. Co więcej, szczelina ma również niezwykłą funkcję, która daje drugą próbę po bankowości nagrody, aby jak najlepiej wykorzystać zebraną wygraną.

W przypadku mobilnych odtwarzaczy kasyna istnieje również zoptymalizowana mobilna wersja gry, która zawiera osłonięte elementy sterowania ekranem. Możesz grać w tę grę na prawie wszystkich tabletach iOS i Android i smartfonach, ale głównie w trybie krajobrazu. Podczas grania na telefon.

Plagi Egiptu wolne od spinów i bonusów

Podobnie jak większość automatów, plagi Egiptu płacą tylko wtedy, gdy tworzysz sekwencję trzech lub więcej dopasowanych symboli na danej linii płac, zaczynając od lewej kołowrotka. Im bardziej dopasowane sekwencje dostaniesz na ekranie, tym więcej pieniędzy będziesz w stanie zebrać na rundę. Symbole, które mogą zwrócić najlepsze zwroty, gdy grasz za prawdziwe pieniądze, to symbole faraona i piramidy, które płacą do 400-1000 monet za sekwencję. Kolejnym symbolem, który może zwiększyć wartość do twoich rund, jest piramida Wild, który zastępuje wszystkie symbole w grze, aby ukończyć kombinację płacącą, ale pojawia się tylko na kołowrotkach dwóch i czterech.

Każda runda, w której grasz w plagach Egipt, sprawi, że kwalifikujesz się do jednej z trzech progresywnych nagród Jackpots. Każdy jackpot jest połączony z częścią każdego zakładu, który umieszczasz w grze, a każda z nagród staje się coraz większa z czasem. A najlepsze jest to, że możesz wygrać dowolne z jackpotów losowo, nawet przy obstawianiu minimalnego zakładu.

Oprócz jackpotów, ten gniazd. Bonusowe respins przyjmują zwycięskie symbole, które wywołały wypłatę i dodają je ułożone i pomnożone na następnym spinu, aby utworzyć jeszcze większe zwycięskie kombinacje. Jeśli symbol o wysokiej wartości uruchamia tę funkcję, możesz wypełnić swój bankroll kilkoma dużymi kawałkami gotówki.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Plagi egipskiej zmienności gniazda, maksymalne wypłaty i RTP

Dzięki rozgrywce o średnim poziomie, ten gniazdo jest w stanie wypłacać różnorodne zwroty, gdy gra się za prawdziwą gotówką, zarówno dużych, jak i małych, co daje średnio pomiędzy gniazdami o niskiej i wysokiej mocy. Nie mam jednak nadzieję, że często zobaczę kolosalne wypłaty, ponieważ plagi Egiptu nadal mają wyższy poziom trafienia. RTP jest szanowanym 95.8%, podczas gdy do 400 000.00 można wygrać z jednego spinu.

Plagi Egipt werdyktu slotu

Plagi Egiptu przynosi wszystkie rzeczy, które gracze kochają w automatach Fugaso w jednym epickim i przyjaznym dla urządzeń mobilnych pakiecie. Jeśli lubisz proste automaty online, które oferują duże wypłaty i wysokiej limit, będziesz chciał umieścić tę grę na swojej liście.

W przypadku graczy, którzy nie mają nic przeciwko podejmowaniu większego ryzyka, aby realizować większe wypłaty, Fugaso wykonuje również więcej niż kilka niestabilnych gier automatycznych, które są równie zabawne. Sprawdź książkę Tattoo, aby zobaczyć miejsce online 6-relacji z wyższymi najlepszymi wypłatami lub wypróbuj Mummy 2018, aby uzyskać grę z podobnym motywem, ale także całą gamę bonusów, w tym te same progresywne jackpoty. Zapraszam do udania się do niektórych z naszych najlepszych kasyn online, aby uzyskać szansę wypróbować te automaty i zdobyć ekscytujące bonusy powitalne po utworzeniu konta.

Powiązani partnerzy kasyna

Joker King
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
It's Magic
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Easter Island 2
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reels of Wealth
RTP:
95.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Riddle of the Sphinx
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Kawaii Kitty
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Parthenon - Quest for Immortality
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Respin
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
7 Fortune Frenzy
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Thunderstruck II
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
HippoPop
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Starz Megaways
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki