Riddle of the Sphinx graj online za darmo

Oprogramowanie:
Red Tiger
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
800 000 $.00
Motyw:
Starożytny Egipt

Riddle of the Sphinx Darmowe Gry Online Review

Złotna maska faraonowa, Scarab Beetle i Eye of Ra należą do klasycznych emblematów starożytnego Egiptu przedstawionego w slotu online Sphinx. Ta 5-zwirowana gra ma 20 linii płacowych i wspaniałą grafikę, której oczekujemy od programisty, Red Tiger.

Rozprzestrzenianie dzikich symboli pomaga ukończyć kombinacje na rolkach tej gry komputerowej i mobilnej. Riddle of the Sphinx gniazda zawiera również wybór bezpłatnych funkcji bonusowych, w których wybierasz z różnej liczby spin.

Możesz wygrać ponad 8 000 razy swój zakład podczas gry w tę grę. Istnieje wysoka zmienność i średnie zwroty 95.66% z tego hojnego faraona.

Jak grać w zagadkę gniazda sfinx

Rolling Sand Immnes i Piramids zwieńczone złotym i białym kamieniem tworzą imponujące tło do zestawu 5x4. Ozdobna złota rama otacza symbole, a zobaczysz egipskie ikony kart w stylu egipskim, a także różnorodne klejnotowe chrząszcze, krzyże i inne przedmioty. To świetnie wyglądający przykład tego niezwykle popularnego tematu i działa na komputery PC, iOS, Android i Windows.

Jest bardzo łatwy do skonfigurowania, a zagadka gniazda Sphinx jest odpowiednia dla graczy z dowolnym poziomem umiejętności i doświadczenia. Kliknij przycisk "Zakończ", a zobaczysz wszystkie opcje zakładów od 0.20 do 100.00, tryby automatycznego i turbo są wyzwalane kliknięciem odpowiednich kart, a ty dostęp do wypłaty za pomocą 3 małych linii u góry gry.

To pokazuje, ile wygrywasz, gdy 3 lub więcej dopasowanych symboli wyląduje na linii płac, zaczynając od lewej kołowrotka. Istnieją również przydatne informacje na temat bonusów, takich jak rozprzestrzenianie się dziczy i różne bezpłatne opcje spinów.

Darmowe gry i inna zagadka funkcji automatów Sphinx

Dziki symbol Złotego Faraona jest najważniejszy. Funkcja dynastii Wilds powoduje, że Wild rozszerza się na sąsiednie symbole, co ułatwia dostrzeganie zwycięskich kombinacji.

Symbol rozproszenia w dowolnych 3 miejscach jednocześnie ujawni kilka bezpłatnych opcji spinów. Jeśli tylko jeden rozproszony ląduje, zamyka się na następnym obrotu, aby dać ci drugą szansę na wyzwolenie bonusu. Możesz wybrać z zaledwie 6 darmowych gier, z dzikimi mnożnikami 8x lub wybrać 12 bonusowych gier, w których Wilds mnożą się wygrywa przez 4x. Inna opcja wyzwala 24 obroty na najwyższych miejscach online, a wszystkie wygrane z dziką są podwojone.

Jest czwarta, tajemnicza opcja, a jeśli to weźmiesz, możesz mieć szczęście i wylądować 24 spiny z mnożnikiem 8x lub pecha i uzyskać mnożnik 2x i tylko 6 darmowych gier. Extra Dynasty Wilds pojawiają się w tej rundzie, chociaż nie można przywrócić tej funkcji zagadki gier slotów Sphinx.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, przeciętne wygrane, średnio zera, średnie zwroty i zmienność

Dzięki idealnej mieszance symboli i mnożników w bezpłatnych grach możesz wygrać 8 000 razy swój całkowity zakład lub ogromny 800 000.Nagroda 00 na najwyższym stawce. Jest to gra o wysokim poziomie zmienności, a ogólny powrót do procentu graczy jest nieco niższy niż chcemy widzieć, przy 95.66%.

Nasza rating gier Sfinx Slots

Fani gier internetowych o tematyce egipskiej pokochają kultowe złote symbole na rolkach gniazda gniazd. To bardzo atrakcyjna gra i jest zgodna z najpopularniejszym tematem automatów.

Funkcja Dynasty Wilds to świetny sposób na ukończenie dodatkowych kombinacji i chociaż nie zawsze doprowadzi to do wygranej, stwierdziliśmy, że z pewnością pomaga. Wybór darmowych spinów zależy od Twojego apetytu na ryzyko. Czy wybierasz tylko kilka gier, ale potencjalnie ogromna wypłata z 8x dzikich mnożników lub grać bezpiecznie z 24 dodatkowymi gierami, ale mnożnik 2x? Dlaczego nie wybrać opcji tajemniczej i zobacz, jaki los ma dla Ciebie?

Pamiętaj, aby zagrać w gniazdo gniazda Sfinx w najlepszych witrynach Red Tiger, gdzie dostępne są największe nowe oferty powitalne gracza?

Jak wygrać prawdziwe pieniądze, grając w zagadkę gniazda Sphinx?

, Aby wygrać nagrody pieniężne z gier zagadkowych gier Sfinx, musisz wylądować 3, 4 lub 5 przykładów tego samego symbolu na linii płac od lewej strony. Dziki symbol pomaga w razie potrzeby stać dla innych.

Czy zagadka automatów do gniazda Sphinx ma bezpłatną funkcję spinów?

Wyzwala się za darmo obrotów, gdy tylko 3 bonusowe symbole lądują jednocześnie. Istnieją tutaj 4 opcje, z 6 a 24 spinami i dostępnymi 2x do 8x dzikich mnożników. Opcja tajemnicza przyznaje losową kombinację darmowych spinów i mnożników dzikich.

Jak lotna jest zagadka maszyny do gniazda Sphinx?

Zagadka gniazda sfinxa jest grą o wysokiej zmienności, w której względna rzadkość wygranych spin. Gry o niskiej zmienności działają w odwrotny sposób, wypłacając wiele mniejszych zwycięstw, a szczeliny średniej wariancji znajdują się gdzieś pośrodku.

Czy mogę zagrać w zagadkę gniazda Sphinx na telefonie komórkowym?

Tak, możesz. Riddle of the Sphinx gniazda została opracowana od samego początku do pracy na telefonach komórkowych w taki sam sposób, jak wersja komputerowa. Jest w pełni kompatybilny z urządzeniami iOS, Androidem i Windows.

Jakie symbole są używane w zagadce gniazda sfinx?

To jest gra tematyczna w starożytnym Egipcie i używa wielu klasycznych elementów widocznych w podobnych grach. Zagraj w gniazdo automatów Sfinx, a zobaczysz Ankh, Eye of Ra, Scarab Beetle i Złotą Maskę Faraona na kołowrotkach.

Jaka jest funkcja Dynasty Wilds z zagadki slotu online Sphinx?

Faraon dziki symbol wyzwala dynastia dziki. Dziki rozprzestrzenia się na każdą sąsiednią pozycję symboli, co zwiększa prawdopodobieństwo, że może stać w stosunku do innych i kompletnych wygranych.

Ile linii płac ma zagadkę gry Sfinx Slots?

Riddle of the Sphinx to gra z 20 liniami wypłat. Za każdym razem, gdy 3, 4 lub 5 dopasowanych symboli lądują na linii płac, na podłączonych bębnach zaczynając od lewej strony, wygrywasz nagrodę. Istnieje 20 różnych sposobów, aby je wygrać.

To zagadka gniazda sphinx to dobra gra?

Wszelkie gniazda tematyczne wokół starożytnego Egiptu znajdzie ogromną armię fanów. Riddle of the Sphinx Darmowe Gry Online wygląda dobrze, z mnóstwem kultowych symboli na wystawie i ma kilka satysfakcjonujących funkcji. Wybór wolnych obrotów, z równowagą między liczbą spinów i dzikich, jest prawdziwą atrakcją.

Powinienem postawić maksimum na zagadce slotu online Sphinx?

Maksymalny zakład na zagadce gniazda sfinxa to hojne 100.00 na spin. Nie musisz się tak bardzo postawić, ale im więcej się postawiasz, tym wyższe mogą być nagrody. Gra tylko za pomocą pieniędzy, na które możesz sobie pozwolić na przegraną.

Kiedy wydano zagadkę gry Sfinx Slots?

Red Tiger Gaming uruchomił zagadkę automatu Sfinx 27 maja 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Owl Eyes
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Cat Wilde and the Lost Chapter
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Forgotten Island Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Once Upon a Time
RTP:
95.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Superman The Movie
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lightning Joker
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond Riches
RTP:
95.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Triple Crown
RTP:
94.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Transformers - Battle for Cybertron
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Guardians of the Deep
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book Of Darkness
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dungeons and Diamonds
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki