Forgotten Island Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
140 000 $.00
Motyw:
Filmy, zwierzęta

Recenzja automatu online zapomniana wyspa

Microgaming i All41 Studios łączą siły, aby sprowadzić King Kong na komputery PC, iOS, Android i Windows. Wykorzystuje realistyczne obrazy słynnej goryli w jego domu na wyspie czaszki, wraz z symbolami tematycznymi, takimi jak notatnik, kompas, czaszka i lampa. Płacą one największe wygrane, gdy zobaczysz je na 6 rolkach w najlepszych miejscach online, a symbole kart odtwarzają mniejsze nagrody.

Podobnie jak inne megaways, automat do zapomnianej wyspy Megaways zmienia liczbę symboli na każdym kołowrotku na każdym obrotu. Można zobaczyć 117 649 różnych sposobów, co ułatwia wylądowanie wystarczającej liczby pasujących symboli na rolkach, aby wygrać. Gra znajduje się pod wodą w dżungli, gdzie Kong stoi na boku, a przyciski sterujące na drugim.

Kaskadowe bębny mogą stworzyć nieograniczoną liczbę wygranych, jeden po drugiej, podczas gdy każda wygrana może rozwścieczyć Kong na wystarczającą ilość mnożników do 10x na następnej kaskadzie. Podczas funkcji bezpłatnych spinów każda wygrana z serii kaskad podnosi mnożnik, który może pomóc w tej masowej nagrody 7 000 razy.

Jak grać w zapomniane megaways na wyspie online

Spójrz na przyciski kontrolne, a zobaczysz mały stos monet. Kliknij to, aby otworzyć wszystkie opcje zakładów, które trwają od 0.20 do 20.00 na spin, w tym podczas grania w najlepszych kasynach mobilnych. To może zabrzmieć jak niska maksymalna figura, ale jest to dość standardowe dla gniazd za pomocą systemu megaways.

Inne elementy sterujące aktywują automatyczne obroty lub przyspieszają rolki, a siatka 9 małych kropek zabiera cię do wypłaty. Ma to pełny podział tego, ile wygrasz z dowolnych 3 lub więcej tych samych symboli na sąsiednich bębnach z lewej strony, a także szczegóły dotyczące różnych bonusów.

Bezpłatne obroty, mnożniki i inne zapomniane bonusy Megaways

Każda wygrana wyzwala funkcję rolling rolki. Zwycięskie symbole znikają, a nowe spadają z góry, co może stworzyć nowe zwycięstwa. Jeśli zgłosicie kolejną nagrodę, kaskady trwają pod koniec, dopóki nie zostaną utworzone żadne nowe zwycięskie kombinacje.

Losowo funkcja Kong Spins może zobaczyć potężną małpę z boku kołowrotków, dodaje mnożnik wygrany 2x, 3x, 5 lub 10x. Wystąpią więcej wygranych z tej samej serii wzrostu o 1x, aż nie wygrywający spin.

Kong Symbole rozproszone zabierają Cię do bezpłatnej bonusowej rundy. Dostajesz co najmniej 10 darmowych gier z 3 rozpraszaczy, z 2 dodatkowymi dla każdego powyżej. Początkowe zwycięstwa podwoi się, a wszelkie dalsze wygrane z sekwencji kołowrotków zwiększają mnożnik o 1x. W przeciwieństwie do funkcji Kong Spins, ten mnożnik nie resetuje się na nie zwycięskim spinu, ale zamiast tego pozostaje aktywny na następną wygraną i stamtąd rośnie.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Megaways
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Zapomniana wyspa Megaways Gra Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność

Możliwe jest wygranie do 7 000 razy w całkowitym założeniu podczas rundy wolnych obrotów, jeśli symbole, megaways i mnożniki ustawiają się na twoją korzyść. Na maksymalnie 20.00 na stawki spinowe, składa się z nagrody w wysokości 140 000.00. Średni powrót do odsetka graczy to 96.25%, co spodziewamy się z gry o dużej zmienności, takiej jak zapomniana wyspa megaways.

Nasza zapomniana wyspa Megaways Rating

Większość megawaysów jest wyposażona w ekscytującą rozgrywkę i wybór ekscytujących bonusów, a automat do zapomnianej wyspy Megaways nie jest inny. Rolling Role często prowadzą do kilku zwycięstw w serii, z jednej płatnej gry, ale to mnożniki, które naprawdę będą czymś, co sprawi, że gracze pokonali skrzynie.

Jeśli Kong doda mnożnik 10x, każde kolejne wygrane z sekwencji rolling bolec może się zsumować do ogromnych ilości, a w darmowych grach, w których mnożnik utrzymuje się, możesz zbierać ogromne nagrody.

Obróć te rolki o tematyce dżungli w niektórych z najwyższych witryn komputerowych i mobilnych, które przenoszą zakres mikrogamowania i zobacz, jakie nagrody wielkości królowej możesz zdobyć od Kong. Pamiętaj, aby zebrać największe pakiety premiowe powitalne z naszych zalecanych witryn kasyn online.

Grand Tiger
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Autumn Queen
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Alice in WildLand
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Empty the Bank
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Treasures of Troy
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Toro 7s
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Twin Spin
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Quick Hit Black Gold
RTP:
95.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Zodiac
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rocket Man
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Money Train 3
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Moley Moolah
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni