Book of 99 graj online za darmo

Oprogramowanie:
Other Game
RTP:
99.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 207 000 $.00
Motyw:
Starożytna Grecja, mity i legendy

Książka z 99 internetowych przeglądu automatów

Jest niesamowity powrót do procentowego procentowego od graczy 99% z gry książki 99 automatów. Ten komputer i mobilny automat pochodzi z gier relaksowych i jest o tematyce starożytnych greckich legend, z symbolami bohaterów w stylu kreskówek, cyklopami i harpy na 5cach.

Zbierasz tutaj symbole dzikich książek, budując bibliotekę 99 książek, aby wywołać bezpłatną rundę gier. Możesz także wprowadzić tę funkcję z wystarczającą liczbą dzikich, a podczas gier łatwiej jest wygrać ze specjalnego rozszerzającego się symbolu.

Książka z 99 miejsc w automatach ma dużą zmienność, ale dopasowuje się to do ogromnej potencjalnej wygranej w wysokości 12 070x twojego zakładu. Fantastyczny powrót do procentowego procentowy wynoszący 99% jest prawie wyjątkowy.

Jak zagrać w książkę 99 automatów

Podobnie jak wiele gier o tematyce greckiej, rolki książki z 99 automatów są solidne kolumny świątyni. Kolekcja książek miernika jednej strony, prowadzącą ścieżkę do tego magicznego poziomu 99. Symbole zawierają ikony karty gry z klejnotami i cztery symbole znaków, które płacą wyższe nagrody podczas przekraczania dowolnej z 10 linii wypłat.

To przystojna gra, z kilkoma fajnymi animacjami z zwycięskich symboli, i możesz cieszyć się nią na komputerach PC, Android, iOS i Windows Mobiles w najlepszych kasynach gier relaksowych.

Nie będziesz miał problemów z rozpoczęciem pracy, ponieważ jest przeznaczony do łatwości użytkowania. Kliknij przyciski monety, aby wybrać zakład z zakresu 0.10 do 100.00 dla każdego spinu w jednej z naszych zalecanych internetowych stron kasynowych. Podwójny przycisk strzałki aktywuje tryb szybkiej gry, a okrągłe strzałki rozpoczynają rolki obracające się same.

Naciśnij 3 małe linie na elementach sterujących, a przejdziesz do wypłaty, gdzie widzisz, ile jest warte każdego symbolu i jak różne funkcje mogą wylądować na dużych wygranych. Heroiczna postać płaci od 1x do 500 razy w całkowitym założeniu, w zależności od liczby kołowrotków na linii wypłaty, którą ląduje.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda 99

Tajemnicza książka to dziki symbol, który ma moc działania jak każda inna, jeśli jest widziana we właściwym miejscu, aby ukończyć wygraną. Za każdym razem, gdy się wydaje, niezależnie od tego, czy pomaga wygrać, czy nie, licznik kolekcji książek wzrasta o 1. Po zbudowaniu do 99 książek zyskujesz automatyczne wejście do bezpłatnej bonusowej rundy.

To nie jedyna ścieżka do gier bonusowych, ponieważ każda 3 książki pojawiające się w tym samym spinu również uruchomi rundę. Przed rozpoczęciem bezpłatnych gier książka otwiera się, aby ujawnić przypadkowy symbol, który rozszerzy się na dowolnym kołowrotku, na którym ląduje w całej funkcji. Nie musi być nawet na sąsiednich rolkach, aby wypłacić, co znacznie ułatwia nagrody z dowolnego symbolu. Wszelkie 3 książki lądujące w bezpłatnym spinku zapylają rundę.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność książki 99 automatów

Możliwe jest wygranie ogromnego 12 070x swojego zakładu z książki 99, która równa się 1 207 000.00 na maksymalnym stawce. W przypadku, gdy nie wspomnieliśmy o tym raz lub dwa, średni powrót do odsetka graczy wynosi 99%, co jest niesamowitą wartością i oznacza, że możesz grać dłużej, przy mniejszym ryzyku. Jest to jednak gra o dużej zmienności, więc przygotuj się na kilka przegranych spinów z rzędu przed pobraniem hojnej wypłaty.

Nasza książka z 99 automatów

Nie musisz być fanem gier o tematyce greckiej, aby cieszyć się książką 99 automatów. Pod pewnymi względami jest bardzo podobny do innych gniazd "książki", w których ten sam symbol jest zarówno dzikim emblematem rozproszenia, a losowy symbol rozszerza się podczas darmowych gier.

Ale funkcja kolekcji ułatwia przede wszystkim wyzwolenie bezpłatnych obrotów i pomaga w tym niesamowitym średnie. Otwórz książkę z 99 automatem online w najlepszych kasynach online i koniecznie zdobywa ich największe i najlepsze oferty bonusowe powitalne.

Gdzie mogę zagrać w książkę 99 automatów do nagrody pieniężnej?

Śledź nasz przewodnik po najlepszych kasynach gier relaksowych. Wszystkie te strony zawierają grę książki 99 automatów, a także resztę tego niezwykle popularnego zakresu. W tych w pełni licencjonowanych kasynach znajdziesz kilka świetnych bonusów powitalnych, z doskonałą obsługą klienta jako standardem.

Czy książka z 99 automatów ma dobry powrót do procentowego?

Powrót do procentu graczy książki 99 jest tak dobry, że nazwali grę po tym. Jako średnia długoterminowa, zwraca się w tempie 99%, czyli 99.00 na każde 100.00 umieszczone w zakładach. To znacznie powyżej zwykłej liczby maszyn do gniazd, które zwykle wynosi od 95 do 97%.

Jak zmienna jest książka z 99 gier na automatach?

Książka z 99 automatów online ma wysoką zmienność. Można było zobaczyć, jak rolki obracają się kilka razy, zanim wylądujesz w zwycięskiej kombinacji, ale odwrotną stroną jest to, że nagrody mają zwykle stosunkowo wysoką wartość. Gniazda niskiej wariancji działają w drugą stronę i wypłacają mniejszą wygraną z większą częstotliwością.

Czy mogę zagrać w książkę 99 automatów na mój telefon?

Tak, możesz. Podobnie jak inni z relaksu, książka z 99 automatów online jest w pełni zoptymalizowana pod kątem iPhone'ów, iPadów, Windows i Android Mobile i tabletów. Ma ten sam styl, funkcje i wypłaty, co wersja komputerowa, więc nie ma potrzeby dokonywania kompromisów.

Ile linii wypłat przekracza książkę 99 rolek automatów?

To jest 10-liniowa gra. Istnieje 10 różnych sposobów, w jakie możesz wyrównać symbole na 5 rolkach książki 99, aby wygrać. Co najmniej 3 przykłady tego samego symbolu są potrzebne na sąsiednich bębnach z lewej strony, a im dłuższa sekwencja, tym wyższa wypłata.

Co robi symbol książki w książce 99 automatów?

Symbol książki ma tutaj 2 ważne obowiązki. To dziki symbol gry książki 99 automatów, więc może wkroczyć w razie potrzeby, aby ukończyć wygraną. To także symbol rozproszenia, a jeśli pojawią się 3 lub więcej, uruchamiają bezpłatną rundę gier. Zbierasz także dowolne symbole książek, a kiedy już masz 99, darmowe gry zaczynają się.

Jakie symbole są używane w książce 99 automatów online?

Książka 99 to miejsce na temat starożytnych greckich legend. Symbole w stylu kreskówek to przystojny bohater, piękna księżniczka, cyklopy i harpia. Odkryjesz także symbole kart w greckim stylu i tajemniczym, ale potężnym, zarezerwuj sam.

Czy dostępna jest każda książka 99 kodów promocyjnych?

Kasyna zwykle nie mają kodów promocyjnych dla określonych gier, ale czasami prowadzą oferty specjalne, które pozwalają grać w automatach, takich jak książka 99, za darmo. Zawsze publikujemy najnowsze oferty tutaj, więc sprawdzaj nasze strony, aby upewnić się, że nie przegapisz najnowszych ofert.

Czy są jakieś gry podobne do książki z 99 automatem?

Podobne gry obejmują rękę Midas, z pragmatycznej gry. Ta gra opiera się również na starożytnej greckiej legendzie, podczas gdy Boska Fortune Darmowe Gry Online autorstwa Netent jest zgodna z podobnym tematem i ma ogromną progresywną nagrodę Jackpot.

Kiedy wydano książkę z 99 automatami?

Książka 99 automatów została uruchomiona 4 maja 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Gold Party
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fire in the Hole
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Keystone Kops
RTP:
95.25%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Stallion Strike
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cosmic Fruit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sherlock Moriarty WowPot
RTP:
92.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Elemental Princess
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Robbie Jones
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Down the Rails
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rich Wilde and the Amulet of Dead
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monopoly Big Event
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reactoonz 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni