Elemental Princess graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
249 900 $.00
Motyw:
Azjatka

Recenzja automatu online księżniczki żywiołów

Miękka kolorystyka widzi niebieskie rolki na różowych kwiatach drzewa wiśniowego. Rama drewna otacza zestaw symboli 5x3, a zobaczysz ikony karty gry, Ziemia, Air, Fire i Water Elements, a także kilka dodatkowych symboli na rolkach.

Każda księżniczka to dziki symbol, który wyzwala swoją własną funkcję, taką jak 3x3 Wilds, mnożniki i wiele innych, a żółty kwiat to ikona rozproszenia, która uruchamia bezpłatne obroty obrotów. Podczas bonusu darmowych spinsów księżniczki nagradzają cię zamkniętymi dzikimi, rozprzestrzeniającymi dziczy, mnożnikami lub pływającymi dzikimi symbolami.

Yggdrasill wykorzystał styl aminowy, aby nadać tej grze wyraźny wpływ azjatycki, i wygląda świetnie na urządzeniach PC, iOS, Android i Windows Mobile.

Jak grać w grę Elementtal Princess Slots

YGGDRASIL Projektuj swoje gry dla łatwości użytkowania i elastyczności. Kliknij zakładki plus i minus, aby zmienić wartości monet i możesz zakładać od 0.30 do 150.00 na spin, który jest równy od 0.01 do 5.00 na każdej z 30 linii płacowych i wygrywasz, gdy 3 lub więcej pasujących symboli zatrzymuje się na linii z lewej kołowrotka.

Strzałka w przycisku koła uruchamia opcję automatycznego rozkładu, chociaż nie ma trybu szybkiej gry. Paytable wymienia, ile razy twój zakład linii wygrasz z każdego symbolu, co różni się od 6x dla karty gry o najniższej wartości, do 66.6x dla najlepiej płatnych księżniczek.

Możesz odtwarzać gniazdo księżniczki Elemental autor.

Bezpłatne obroty i inne bonusy gier księżniczki

Butterfly jest standardowym dzikim symbolem, ale księżniczki mogą pojawiać się losowo i przyznają własne specjalne modyfikatory. Księżniczka Ziemi zastępuje wszelkie dziczy na widoku, a następnie przekształca sąsiednie symbole elementów w dalsze dziczy.

Księżniczka wodna dodaje od 2 do 10 dodatkowych dziczy do kołowrotków, a Księżniczka ognia zastępuje dziki i mnoży wszelkie zwycięstwa między 2x a 10x. Księżniczka powietrza umieszcza dziki symbol o wielkości do 3x3 na rolkach, a następnie unosi się do losowej pozycji, aby pomóc w wygranej.

Wszelkie 3 lub więcej żółtych kwiatów wywoła 1 z 4 bezpłatnych funkcji spinów i zaczynasz od 10 bonusowych gier. Ziemia Gry Księżniczki widzi, jak za każdym razem się pojawia, rozpowszechniając dziczy.

W Igrzyskach Księżniczki Fire mnożnik wygranej wzrasta o 1x pod każdym wyglądem dzikich, a bonusowe gry Air Princess zaczynają się od 2x1 Wild na widoku. To unosi się i rozszerza na 2x2, 2x3 lub 3x3, gdy pojawiają się więcej dzikich symboli.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Kolosalne symbole
 • Sticky Wilds
 • Mnożnik dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne wypłaty księżniczki, zmienność i zwroty

Dzięki najwyższemu mnożnikowi podczas funkcji bezpłatnych spin.00, gdy masz maksymalnie 150.00 na spin spinu. W porównaniu do wielu gier, które znajdziesz w zalecanych kasynach online, nie jest to ogromny mnożnik, ale w rezultacie nieco łatwiej jest dotrzeć.

Elemental Princess to szczelin.46%.

Nasza żywiołowa ocena szczelin księżniczki

Miękkie kolory i delikatne, ścieżka dźwiękowa w stylu azjatyckim gniazda księżniczki, aby ta gra wyglądała i brzmiała dobrze na każdym urządzeniu. Kreskówkowe dzieła sztuki są dość atrakcyjne i doskonale pasuje do motywu azjatyckiego.

Istnieje tutaj kilka doskonałych funkcji bonusowych, z losowo przyznanym funkcjom księżniczki, ale nie zawsze, prowadząc do wygranej. Wywołaj bezpłatne funkcje gier, a na pewno wybierzesz kilka świetnych zwycięstw, chociaż oprogramowanie do gry decyduje o tym, która funkcja się rozgrywa, więc nie jest to twój wybór.

Jeśli podoba Ci się styl i temat, wypróbuj podobny księżniczkę księżniczki z Play'n Go. Znajdziesz te i wiele innych gier najwyższej jakości w naszych wybranych kasynach online i mobilnych. Sprawdź je i zobacz, jakie nagrody możesz dziś zdobyć od księżniczek.

Wild West Wilds
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Carousel
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sevens High Ultra
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gladiator - Road to Rome
RTP:
95.05%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Asgardian Stones
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dazzle Me Megaways
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lost Island
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blood Lust
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragon’s Fire Megaways
RTP:
94.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Artemis vs Medusa
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cosmic Cash
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Solar Wild
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni