Star Clusters Megaclusters graj online za darmo

Oprogramowanie:
Big Time Gaming
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, magia, przestrzeń

Klastry gwiazd megaklustry online recenzja automatów

Granie Big Time opracowało kolejną grę zawierającą klastrowaną format wypłat i automatyczny respins po wygraniu spinów. Ale to nie są zwykłe respins w klastrach gwiazdowych megaklutów online.

Niektóre niezwykłe funkcje prawdopodobnie przyciągną różnego rodzaju graczy do tego wielkiego miejsca w gamach online. Zaczyna się od 4 rolki i 4 rzędów, ale, jak widzisz, gra staje się o wiele bardziej ekscytująca dla fanów prawdziwych automatów pieniężnych.

Klastry gwiazd megaklustrowe rozgrywka i konfiguracja

Przycisk spinowy jest w prawym dolnym rogu. Aby uzyskać dostęp do wypłaty, kliknij przycisk z trzema paskami tuż nad spinem. Obok tego przycisku z trzema słupkami jest przycisk automatycznej. Gracze mogą wybrać zaledwie 5 i nawet 100 automatycznych spinów.

Jednym z aspektów, który natychmiast uderzy większość graczy jako inna, są linie wypłaty. A raczej brak konwencjonalnych linii płac. Wypłaty pojawiają się w klastrach - dowolne 5 lub więcej dopasowanych symboli, które są przylegające do siebie, w dowolnym miejscu na planszy, wygrywają.

Siedem klejnotów i gwiazda to symbole w tej grze. Fioletowy klejnot wypłaca 1 raz stawka dla pięciu sąsiednich symboli w obrotu, 1.5 za sześć i tak dalej, do 50x za 25 lub więcej. Pozostałe klejnoty płacą stopniowo mniej prawdziwych pieniędzy dla graczy na najlepszych miejscach online.

Gdy wygrasz, akcja naprawdę się zaczyna. W każdej zwycięskiej kombinacji każdy pasujący symbol dzieli się na cztery nowe symbole dla respina. A kiedy wygrane zdarzają się z mniejszymi symbolami, każdy z nich zawalił się z planszy, a nowe symbole wpadają na planszę. To się dzieje, dopóki zwycięstwa się nie zakończą.

Regularny dziki, symbol gwiazdy, może zastąpić wszelkie inne symbole oprócz złota. Złoty dziki mnożnik zaczyna się od 1x i wznosi się według przyrostów 1, ilekroć złote gwiazdy zastępują, aby skutkować zwycięską kombinacją.

Bezpłatne obroty i funkcje dla klastrów gwiazd megaklasterki

Kiedy 5 lub więcej kolejnych reakcji (symbole dzielące się na inne) zdarzają się w grze podstawowej, uruchamiane są wolne spiny. Dostajesz dwa bonusowe obroty w grze Free Spins oraz dodatki do każdej reakcji po piątej. Złoty dziki mnożnik przenosi się z gry podstawowej do rundy darmowych obrotów.

W grze Free Spins płyta 4x4 zamienia się w 8x8, nagle dając 64 kwadraty do gry. A jeśli otrzymasz zwycięską kombinację, każde zwycięskie symbole ponownie dzieli się na cztery jeszcze mniejsze symbole dla respina. Gracze przybywają do tej gry z naszych najlepszych kasyn online, z pewnością uznają to wszystko, co pomnożą się zarówno jako atrakcyjne wizualnie, jak i dobrodziejstw.

Ilekroć Gold Wild Multiplier trafi 10 razy lub więcej, gracze otrzymują jeszcze dwa darmowe spiny.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Megaways
 • Rozszerzające się szpilki
 • Mnożnik dziczy
 • Podzielone symbole/dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Gwiezdne klastry megaklustry RTP, maksymalny zakład i wariancja

Podczas rundy bezpłatnych obrotów maksymalna wygrana wynosi 23 960x. Oznacza to maksymalną wypłatę 479 200 punktów przy maksymalnym zakładzie w wysokości 20 punktów na spin. Nawet w grze podstawowej maksymalna jackpot to atrakcyjny 288 140 punktów. Gwiezdne klastry megaklastry mają dużą zmienność i RTP 96.54%.

Sprawdź informacje na temat bonusów kasyna online, a możesz uzyskać dostęp do setek recenzji na temat gier automatycznych od dziesiątek producentów.

Werdykt i automaty online podobne do klastrów gwiazdowych megaklutów

Granie Big Time wymyśla się nietypowe koncepcje dla automatów online, a klastry gwiazd megaklastry nie są wyjątkiem. Jeśli szukasz kolejnej gry o dużej wolności z maksymalną wypłatą 1 000 000 kredytów, sprawdź BTG, które chce być milionerem online. Kolejna oferta australijskiej firmy, Bonanza, to megaways z ponad 100 000 potencjalnych linii płacowych i maksymalną wygraną wynoszącą 600 000 kredytów.

Powiązani partnerzy kasyna

Karen Maneater
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Interstellar Attack
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Robbery
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Knight Rider
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bad Wolf
RTP:
97.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arabian Nights
RTP:
96.25%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
9 Blazing Diamonds
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Rally
RTP:
96.71%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Rage to Riches
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Saxon
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mysterious Egypt
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sweet Bonanza Xmas
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni