Sweet Bonanza Xmas graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 646 875 USD.00
Motyw:
Boże Narodzenie, słodycze/cukierki

Słodka Bonanza Xmas Recenzja automatu online

Wejdź zębów w słodkie smakołyki w te Święta Bożego Narodzenia, ze słodkim miejscem online Bonanzy online z pragmatycznej gry. Snowmens obserwują siatkę z matkowymi owocami i cukierkami, gdzie znikają zwycięskie symbole, a nowe z góry upadają. Rzeczy grzebiące się w darmowej rundzie bonusowej spins, w której Golden Buples Award wygrał mnożniki i pomagają w skierowaniu maksymalnej nagrody warty ogromnej 21 175x twoich zakładów.

Jest to gra o średniej zmienności, w którą możesz grać na telefonach komórkowych Android, iOS i Windows, a także komputerach. Słodka Bonanza Xmas ma średnią zmienność i średni powrót do graczy procentowych 96.51%.

Jak grać w grę Sweet Bonanza Xmas Slots

Oryginalny slot Sweet Bonanza stał się wielkim hitem dla pragmatycznej gry w najlepszych kasynach online, więc nie jest zaskoczeniem, że podążyli za tym z wersją o tematyce świątecznej. Kreskówkowe bałwanki mieszkają w krainie słodkich gór, z czekoladowymi myszami i kolorowymi bombami, kończąc scenę za siatką symboli 6x5. Motyw Christmassy rozciąga się na świąteczną melodię, która z pewnością zwiększa całą atmosferę.

Symbole obejmują winogrona, jabłka, śliwki i różne słodycze o różnych kolorach i kształtach. Na każdym jest odkurzanie śniegu i lodu, tylko dla dodatkowego efektu.

Szeroka gama zakładów pozwala grać w słodką bonanza świąteczność za 0.20 i 125.00 na spin, z prostymi plus i minusem używanymi do wyboru idealnego poziomu. Standardowe pragmatyczne elementy sterowania odtwarzaniem oferują również opcje automatycznej i turbo, a przycisk "I" zabiera cię do wypłaty.

Co najmniej 8 dopasowanych symboli, w dowolnym miejscu na rolkach, jest potrzebnych do wygranej, chociaż wypłaty maksymalnie wylądujesz, gdy wylądujesz 12 lub więcej tego samego rodzaju. Symbol Czerwonego Serca jest najcenniejszym standardowym symbolem i warto do 50x twojego zakładu. Specjalny czerwony i różowy Swirly Lollipop płaci 3x, 5x i 100x twoich zakładów w dowolnych miejscach.

Darmowe obroty i inne słodkie gniazda na świąteczność Bonanzy

Słodka maszyna do gniazda Bonanzy wykorzystuje mechanizm upadku, który usuwa wszystkie zwycięskie symbole i pozostawia puste przestrzenie dla nowych. Inne symbole pojawiają się z góry, a jeśli to stworzy nowe wygrane, dostajesz więcej upadków i tak dalej. To świetny sposób na wybranie kilku zwycięstw z rzędu, z jednym zakładem.

Oprócz płacenia najwyższych nagród, symbol rozproszenia Lollipop wywołuje bezpłatną rundę bonus. Na początek dostajesz 10 bonusowych gier, ale za każdym razem, gdy co najmniej 3 lollipops lądują, dodają 5 dodatkowych spins.

Do mieszanki dodaje się nowy symbol złotego bombki. Dodaje losowy mnożnik od 2x do 100x do całkowitej wygranej na końcu serii upadków. Stanowi również na miejscu w przypadku pozostałych gier, dzięki czemu możesz zbudować ogromny mnożnik, zanim funkcja bonus.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Słodka Bonanza Xmas maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty

Jeśli wylądujesz na maksymalnych mnożnikach, w połączeniu z największą wygraną z serii ognia podczas bezpłatnych gier, możliwe jest zbieranie rozległego jackpota o wartości 21 175x palika. Zagraj w 125.00, aby wygrać 2 646 875.00.

Słodka Bonanza Xmas ma średnią zmienność, dopasowaną do lepszych niż przeciętne gry na automatach powrót do procentowych graczy 96.48%.

Nasza słodka świąteczna ocena automatów

To prawdopodobnie nie jest popularna gra w połowie lipca, ale w grudniu czas, słodka maszyna do gniazda Bonanzy, staje się ogromnym hitem. Wygląda jasno i kolorowo na platformach stacjonarnych i mobilnych, a dodatkowe funkcje zaczynają się od spadków za każdym razem, gdy otrzymasz zwycięską kombinację.

Złoty bombe może obrócić darmowe obroty w niezwykle satysfakcjonującej funkcji, a chociaż idealna kombinacja może być nieuchwytna, z pewnością zdobędziesz przyzwoite mnożniki wygrane, zanim zakończą się.

Rozpocznij uroczystości, gdy grasz w słodką bonanza świąteczność w najlepszych pragmatycznych kasynach. Pamiętaj, aby ubiegać się o największe oferty bonusowe, kiedy dołączysz do naszych najlepszych serwisów internetowych.

To słodka Bonanza Xmas Klaster płaci grę?

Nie, to nie jest. Słodka świąteczna gniazdo Bonanzy różni się od wielu gier, płacąc, gdy wylądujesz wystarczającą ilością przykładów tego samego symbolu na dowolnych pozycjach. Skutecznie wszystkie są symbolami rozproszenia. Aby wygrać, potrzebujesz co najmniej 8 tego samego rodzaju, chociaż wystarczy tylko 3 symbole Lollipop.

Jaki jest złoty symbol bombki słodkiej gniazda Bonanzy?

Specjalny złoty symbol bombki pojawia się podczas bezpłatnej funkcji bonusowej Sweet Bonanza Xmas. Bombki są wyposażone w losowe mnożniki między 2x a 100x, a są one stosowane do twojej wygranej na końcu dowolnej serii upadków. Występują również na wszelkie pozostałe darmowe obroty.

Ile mogę wygrać, grając w słodką bonanza Xmas online?

Najwyższa możliwa wygrana ze słodkiej maszyny do gniazda Bonanzy jest równa 21 175x całkowitej zakładu. To jest ogromna nagroda 2646 875.00 Jeśli masz najwyższy udział w 125.00 w grze na spinu, który wyzwala bezpłatną funkcję gier.

Czy słodka maszyna do gniazda Bonanzy ma dobry powrót do procentowego procentowego?

To jest gra średniej zmienności i ma doskonały powrót do procentowego procentowego graczy 96.51%. To lepsze niż większość gier z takim poziomem zmienności, dzięki czemu możesz dłużej grać na automatach Sweet Bonanza, z mniejszym ryzykiem.

Czy mogę zagrać w słodką bonanza świąteczność na telefonie komórkowym?

Tak, na pewno możesz! Gra Sweet Bonanza Xmas jest w pełni kompatybilna z smartfonami i tabletami działającymi na systemach operacyjnych iOS, Android i systemie Windows. Wersja mobilna gra dokładnie w taki sam sposób, jak gra komputerowa, więc nic nie przegapisz.

Jakie symbole zawierają w grze słodkiej Bonanzy Xmas?

Ta gra łączy cukierki z Bożego Narodzenia z doskonałym efektem. Kolorowe słodycze w różnych kształtach i rozmiarach pojawiają się na siatce 6x5, wraz z symbolami owoców, takimi jak winogrona i jabłka. Każdy jest pokryty mrozem lub śniegiem, aby dodać do motywu świątecznego, a bałwanki stoją po bokach słodkiej świątecznej gniazda Bonanzy.

Czy są jakieś gry podobne do słodkiej maszyny do gniazda Bonanzy?

Słodycze i cukierki pojawiają się również na szpach do automat. Masz do 117 649 sposobów na wygranie symboli, aby wygrać, i jest wyposażony w podobny kaskadowy mechanizm rolki, tajemnicze symbole i dodatkowy szlak.

Powinienem postawić maksimum, kiedy gram w grę Sweet Bonanza Xmas Slots?

Możesz umieścić zakłady do 125.00 na każdym obrotu słodkiej świątecznej Bonanzy online, ale postaw tak dużo, jeśli stać na to. Minimalny poziom zakładów wynosi 0.20 i jest wiele opcji, więc graj na poziomie, z którym czujesz się komfortowo.

, Który opracowuje słodką bonanza świąteczność online?

Słodka maszyna do gniazda Bonanzy pochodzi z pragmatycznej gry. Jest to jeden z najbardziej znanych twórców gier na kasyna komputerów stacjonarnych i mobilnych, ze słynnymi automatami, takimi jak Madame Destiny Megaways, Wolf Gold i ręka Midas w ich szerokim zakresie.

Kiedy wydano Sweet Bonanza Chwyt?

Sweet Bonanza Xmas Slot został wydany 28 listopada 2019.

Powiązani partnerzy kasyna

Merlin’s Grimoire
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Legend of Hydra
RTP:
92.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jackpot Jewels
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dead or Alive
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Xtreme
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Codex of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Mane
RTP:
96.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Triple Crown
RTP:
94.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Little Bighorn
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bells on Fire
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cherry Blossoms
RTP:
95.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fluffy Favourites
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki