Fluffy Favourites graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
62 500 $.00
Motyw:
Zwierzęta, dziwaczne/dziwne

Fluffy Favorites Darmowe Gry Online Recenzja

Fluffy Favorites to urocze miejsce online z mikrogamingu i eyecon, tematyki wokół wypchanych zabawek. Ma 5 bębnów, 25 linii płacowych i zawiera 2 ekscytujące funkcje bonusowe. Wszystkie zwycięstwa są potroczone podczas darmowej bonus. Możesz wygrać wygrane, aby zwiększyć wartość nagrody w grze zgadywania kolorów karty.

Możesz zagrać w puszyste faworytów na komputerach PCS. Android, iOS i telefon komórkowy. To gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 95.4% i maksymalne potencjalne zwycięstwa 62 500.00.

Jak grać w puszyste ulubione automat

Dość podstawowy projekt obejmuje namiot cyrkowy w stylu kreskówek, słońce, tęczy i zieloną trawę za siecią symboli 5x3. Zabawne kaczki, hipopots, lwy, pandy i smoki należą do uroczych i przytulnych przedmiotów, wraz z symbolami bonusu Pink. Nie ma tu prawdziwej ścieżki dźwiękowej, tylko seria sygnałów dźwiękowych i jingli, które wyciszliśmy w około 2 sekundy płasko.

Elementy sterujące są bardzo łatwe w użyciu, dzięki czemu ta gra jest idealna dla nowicjuszy. Kliknij stos monet, aby odsłonić zakładki strzałek, które naciśniesz, aby wybrać zakład. Możesz także zagrać dowolną liczbę 25 linii płacowych, ale zawsze zalecamy zagranie w nich wszystkich, ponieważ wielka wygrana na nieaktywnej linii się nie liczy się.

Jeśli masz wszystkie linie w grze, zakres zakładów w najlepszych kasynach online działa od 0.25 do rozczarowująco niskiego 12.50. Wielki pomarańczowy pręt obraca rolki, a zakładka okrągła strzałka obok niego wyzwala opcję automatycznego.

Przycisk znaku zapytania otwiera wypłatę, w której widzisz, ile wygrasz, gdy 3 lub więcej identycznych symboli zatrzymuje się na linii, zaczynając od lewej kołowrotka. Ryba w stylu Nemo i żółta kaczka płacą najmniej, przy 4x twoich zakładach za pełną linię, z hipopotkiem wartym 200x dla tego samego wzoru.

Bezpłatne obroty i inne puszyste ulubione bonusy

Różowy słonia to zarówno dziki, jak i rozproszony symbol puszystej ulubionej maszyny. Jako dziki, może działać jak inni, aby wypełnić wszelkie luki w zwycięskiej sekwencji, a jednocześnie podwaja wartość każdej nagrody. Jest urocza animacja, gdy słonia tańczy przed tęczy.

Jako symbol rozproszenia słonia w dowolnych 3, 4 lub 5 miejscach wyzwala odpowiednio 15, 20 lub 25 wolnych spinów. W tej rundzie wszystkie wygrane są potroione, a możesz odzyskać bonus z pojawieniem się większej liczby różowych słoni.

Jeśli symbol pazurów wyląduje w co najmniej 3 miejscach, nagroda bonus Toybox Pick. To rozgrywa się w jednej z tych maszyn, w których próbujesz pobić zabawki, i masz 1 wybór z każdego wyzwalającego symbolu pazurów. Każda zabawka, którą pomyślnie zdobywasz, może być warta mnożnika do 100 -krotności twojego zakładu.

Opcjonalna runda hazardowa podwaja wygrywa, jeśli poprawnie zgadujesz kolor karty gry twarzy, ale oczywiście pomiń to i stracisz początkową nagrodę.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Fluffy Favorites Maksymalne wygrane, RTP i zmienność

Możesz wygrać do 5000 razy swój zakład z gry Fluffy Favorites Slots, ale ponieważ najwyższy udział to tylko 12.50, nawet na tym poziomie zwycięstwa mogą osiągnąć tylko 62 500.00. To gra o dużej zmienności, więc nie denerwuj się i nie rzucaj zabawkami, jeśli kołowrotki obracają się kilka razy między zwycięstwami, ponieważ ostateczne wypłaty są dość wysokie. Średnie zwroty wynoszą 95.4%.

Nasza puszysta faworytka ocena

Fluffy Favorites to niezwykle udana gra i chociaż grafika jest dość podstawowa, widzimy, dlaczego tak wielu ludzi lubi to w najlepszych kasynach mikrogamingu. Śliczne nadziewane symbole zabawek są natychmiastową atrakcją, ale wyglądają trochę bliżej, a odkryjesz, że jest również wypełniony dodatkowymi funkcjami.

Wygraj mnożniki z Wild Elephant, darmowe gry z potrójnymi zwycięstwami, a runda bonusu "chwytająca" z pewnością może sprawić, że jest to ekscytująca gra. Zagraj na naszych zalecanych witrynach kasynowych i koniecznie zbieraj najlepsze oferty bonusowe, kiedy się dołączysz.

Ile mogę wygrać, grając w puszyste ulubione miejsce?

Maksymalna wygrana z puszystych ulubionych gniazda online wynosi 62 500.00. To 5000 razy najwyższy zakład 12.50 na spin i możesz wygrać z mnożników dzikiego symbolu lub podczas funkcji pazurów.

Jaka jest dodatkowa funkcja puszystych ulubionych gniazda online?

Funkcja bonusu pazurów puszystego gniazda faworytów odbywa. Zaczyna się, gdy pojawiają się 3 lub więcej pazurów, a masz jeden strzał w zbieraniu zabawki dla każdego symbolu wyzwalającego. Wszystkie zabawki są przyłączone do nich mnożniki wygrane, z najcenniejszą wartą 100x.

Jakie symbole mają puszyste faworytki?

Puszyste faworytki automatów jest tematyczne wokół wypchanych zabawek. Jest pełen uroczych i przytulnych symboli zwierząt, a na rolkach zobaczysz smoki, niedźwiedzie panda, kaczki, klauna i inne zwierzęta. Różowy słonia to dziki symbol, a pazur wyzwala grę bonusową.

Jaki jest zakres zakładów puszystej faworytów?

Minimalny zakład wynosi 0.01 lub 0.25 Z aktywowanymi wszystkimi liniami płacami (co zalecamy.) Maksymalny udział to 12.50 na spin, który jest nieco niski, ale powinien wystarczyć, aby pokryć większość bankrollów. Fluffy Favorites to łatwa gra do konfiguracji i możesz wybrać poziom zakładów w kilka sekund.

Czy mogę zagrać w puszyste ulubione gniazdo na telefonie komórkowym?

Możesz cieszyć się puszystymi ulubionymi automatem na systemie Android, Windows i IOS Combone i komputery tabletów. Został zaprojektowany od samego początku do pracy na wszystkich urządzeniach, a gra mobilna ma cały styl i funkcje wersji komputerowej.

Czy istnieje bezpłatna wersja gry Fluffy Favorites Slots?

Najlepszym sposobem na korzystanie z wersji bez ryzyka jest zarejestrowanie się w naszych zalecanych kasynach mikrogamingu, zbieranie ich hojnych pakietów bonusowych i zabawa z tymi dodatkowymi funduszami.

Jaki jest powrót do procentowego od graczy puszystej gry ulubionych?

Uznany za średnią długoterminową, powrót do odsetka graczy puszystych faworytów wynosi 95.4%. Oznacza to, że na każde 100.00 zakład w grze, płaci 95.40 w nagrodach pieniężnych. Jest to jednak średnia i możesz być w górę lub w dół w dowolnym momencie.

Który deweloper stworzył puszyste ulubione miejsce?

Puszysta ulubiona maszyna do gniazda pochodzi z mikrogamingu i ich niezależnego partnera, Eyecon. Współpracując, micogaming może wydać więcej treści w kasynach online, a Eyecon może przekazać swoje gry do znacznie szerszej publiczności, niż mogli sami. To zwycięskie rozwiązanie dla wszystkich, w tym graczy.

Ile linii wypłat ma puszyste ulubione automat?

To jest gra 25 Payline. Masz 25 różnych sposobów wyrównania symboli na szpule puszystych faworytów, aby wygrać. Symbole będą musiały być tego samego rodzaju, a kombinacja musi zacząć od lewej boku. Symbole dzikich słoni działają jak inne, aby pomóc w wygraniu.

Kiedy wydano puszyste faworytów?

Puszysty faworytów automatów został wydany 14 września 2016 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Dim Sum Prize
RTP:
97.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Snake Arena
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of King Arthur
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Court of Hearts
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of 99
RTP:
99.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fa Fa Twins
RTP:
95.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Carnival Queen
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasures of Troy
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Medusa II
RTP:
97.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Hot Chilli Pot
RTP:
92.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
11 Enchanting Relics
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hugo Carts
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki