Book of King Arthur graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Historia, mity i legendy

Recenzja automatu online King Arthur

Historie o króla Artura nigdy nie zanikają, są tylko zwiększone dzięki genialnym programistom, takim jak mikrogamowanie. Podczas gdy automat został opracowany przez jego studio partnerskie JustfortheWin, podpis Microgaming jest na nim. Tak więc, w tej książce King Arthur Review, dowiesz się o legendzie Króla starego Anglii i jego rycerzy, dostarczając ekscytującą rozgrywkę poprzez specjalne rozszerzające się symbole, bezpłatne obroty i doładowanie i dodatkowe funkcje kupowania.

Dzięki pełnej akcji rozgrywce, 96.10% RTP i wysoki 5 000 razy potencjał wypłaty stolików, ten 10 płatności jest tak potężny jak jego motyw. Dostarczanie zwycięstw z częstotliwością trafienia 30.80%, to wysoce niestabilne automat jest koniecznością! Dbaj o dołączenie do nas, gdy badamy wszystkie jego funkcje?

Jak zagrać w książkę króla Artura?

Dostępne na wszystkich urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS, Book of Arthur to miejsce, w które można grać w kilku kranach. Możesz zobaczyć rolki na środku ekranu, przyciski konfiguracji po prawej stronie i bonusowe przyciski kupuj/wzmocnienie po lewej stronie.

Przycisk odtwarzania jest największy i w górę, zobaczysz przycisk konfiguracji zakładu. Możesz umieścić zakład, który wychodzi od 0.20 do 100 punktów na spin w najlepszych kasynach online. Następnie masz przycisk Autooduplay, a następnie przycisk trzech kropek. Tutaj znajduje się wypłata. Wewnątrz zobaczysz średniowieczne granie na kartę Royals od 10 do A, a następnie wysoko płatne Excalibur, Shields, Grails i sam Król, które mogą dostarczyć nagrody z 75x do 500 x stawka. Musisz wylądować co najmniej trzy niskie płatne lub dwa wysoko płatne symbole, aby wygrać.

Na dole ekranu, tuż pod kołowrotkami, idąc od lewej do prawej, zobaczysz równowagę, całkowite wygrane i wyświetlacze BET.

Książka Króla Artura i darmowe spiny

Powinieneś od razu wiedzieć o funkcji Boost, która faktycznie zwiększa poziom zakładów. Podczas gdy domyślny poziom zakładów wynosi od 0.20 do 50 punktów na spin możesz podwoić poziom, umożliwiając funkcję Boost, a będziesz mógł umieścić zakłady od 0.40 do 100 kredytów. Co będziesz z tym dostać? Cóż, dziki, który zwykle pojawia się w standardowym rozmiarze 1x1, zacznie się pojawiać w rozmiarze 1x3, obejmując całą rolkę, na której ląduje.

Dziki, w tej notatce, może zastąpić dowolny regularny symbol w tworzeniu zwycięskiej kombinacji. To jest symbol przedstawiony w pokrytej smoce książce. Dzikie działa również jak rozproszenie w razie potrzeby, aby uruchomić bonusową rundę. Potrzebujesz 3 lub więcej rozproszeń, aby zdobyć 10 darmowych spin. Oprócz wyzwalania gry premiowej, ten symbol dostarcza 2x, 20x lub 200x, odpowiednio dla kombinacji 3, 4 lub 5-symbolowych.

Przygotowany do motywu, gdy uruchomisz bezpłatne obroty, zobaczysz okrągły stół wirujący, aby wybrać specjalny rozszerzający się symbol losowo, który pojawi się podczas rundy bonusowej. Jeśli ten specjalny rozszerzający się symbol zakończy zwycięstwo, rozszerzy się, aby pokryć wszystkie pozycje na odpowiednich rolkach. Nawiasem mówiąc, ten symbol płaci za dowolną rolką, niezależnie od tego, czy sąsiaduje, czy nie. Bezpłatne obroty mogą zostać zaprezentowane, jeśli uda ci się wylądować 3 lub więcej książek na rolkach.

Jeśli nie chcesz czekać, aż książki wylądują przede wszystkim i chcesz wziąć skrót do bezpłatnych spin Książki o następnym obrotu. Ale jeśli wcześniej włączyłeś funkcję Boost, nie możesz kupić drogi do bezpłatnych spinów, ponieważ nie możesz umieścić zakładu kupna.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Księga Króla Artura Maximum Win, RTP i zmienność

Jak wprowadzono, Book of King Arthur to automat, który może dostarczyć 5000 razy więcej stawki. Oznacza to, że jeśli umieścisz zakład maksymalny 100 punktów, z aktywowaną funkcją wzmocnienia, możesz zbierać 500 000 punktów, co wcale nie jest złe.

Biorąc pod uwagę jego wysoką zmienność i przyzwoitą 96.10% RTP, jest to rzeczywiście satysfakcjonujące miejsce, które może zapewnić ogromne wypłaty, gdy najmniej się tego spodziewasz. Dodaj do tego fakt, że faktycznie zapewnia wygrane z częstotliwością trafienia 30.80%, a masz formułę zwycięstwa! Dlatego upewnij się, że umieścisz odpowiednie zakłady, aby jak najlepiej wykorzystać!

Księga Króla Artura Podsumowanie i podobne automaty

Jeśli zbadasz naszą listę najlepszych kasyn tutaj, prawdopodobnie znajdziesz premię z Króla Artura. To przyczyniłoby to znaczącą przewagę i pomogłoby jeszcze bardziej zwiększyć swoje wygrane. Upewnij się, że grasz w to, w ten czy inny sposób, ponieważ gniazdo jest w stanie dostarczyć do 5000 razy więcej! Ponieważ jest bardzo niestabilny, z ładnym 96.10% RTP, możesz wygrać tę wygraną, gdy najmniej się tego spodziewasz. A jeśli wysoki, szuka innego miejsca, podobny gniazdo "książki…", z znacznie większym potencjałem wypłaty ponad 30 000 razy w stosunku, zawsze możesz wypróbować książkę o Shadows Nolimit City. Niezależnie od tego, który z dwóch, które zdecydujesz się grać w naszych najlepszych kasynach online, nie będziesz tego żałować, ponieważ oba oferują działanie o wysokiej wariancji z pełną funkcji rozgrywki.

, Który stworzył książkę Króla Artura online?

Księga Króla Artura to miejsce opracowane przez JustfortheWin, ale uruchomione przez Microgaming. Wiele mniejszych gier studiów projektowych w imieniu Microgaming, poprzez umowy wyłączności, a JustfortheWin jest jednym z nich.

Jakie funkcje są oferowane w automatach Królowych Arthur?

W automatach z Króla Artura, będziesz mógł cieszyć się darmowymi spinami ze specjalnym rozszerzającym się symbolem, symbolem dzikiego/rozproszenia, który przynosi ogromne zwycięstwa i pomaga w tworzeniu zwycięskich kombinacji, a dwa specjalne wzmocnienie i zakup bonus Funkcje, które mogą szybciej zabrać Cię do gry.

Ile linii wypłat oferuje Księga Króla Artura?

W automatach King of King Arthur znajduje się 10 linii płac. Symbole płacą, gdy tworzą zwycięską kombinację na sąsiednich bębnach, z wyjątkiem specjalnego rozszerzającego się symbolu, który płaci za dowolną rolką, którą ląduje.

Czy książka King Arthur ma progresywny jackpot?

Nie. Księga Króla Artura nie jest progresywnym miejscem na jackpot. Maksimum, które możesz wygrać, wynosi 500 000 punktów, jeśli zagrasz w nią na maksymalny zakład 100 punktów.

To książka Króla Artura, którą można grać w urządzeniach mobilnych?

Pewnie! Jest to gniazdo HTML5, odtwarzane na wszystkich urządzeniach mobilnych iSO i Android, więc niezależnie od tego, który masz typ urządzenia, czy to smartfon lub tablet, z pewnością możesz go odtworzyć.

Kiedy Microgaming Release Book of King Arthur Slot?

Microgaming wydało gniazdo Księgi Króla Artura 20 kwietnia 2021.

To książka króla Artura, automat, który warto grać?

W rzeczy samej. Jest to wysoce niestabilne szczelinę ze średnim RTP, który może dostarczyć wypłatę za stawkę 5000 razy. Plus jest wyposażony w funkcje dotyczące zwiększenia i premii, które mogą znacznie zwiększyć Twoje szanse na wygraną MAX PAYOUT.

Czy muszę pobrać książkę króla Artura, aby go zagrać?

Nie. Jak wyjaśniono, Book of King Arthur to gniazdo HTML5, co oznacza, że można go odtwarzać na dowolnym komputerze stacjonarnym i urządzeniu mobilnym bez pobierania.

Czy powiedziałbyś, że jest to jeden z najlepszych gniazd inspirowanych królem Arthur?

Nie możemy powiedzieć, czy jest to najlepszy gniazdo inspirowane królem Arthur, ponieważ nie jesteśmy pewni, co oznacza dla ciebie "najlepszy". Z pewnością jest to miejsce z doskonałym potencjałem wypłaty, RTP i zmiennością, odpowiednie dla wysokich rolników. Został pięknie zaprojektowany, z nowoczesnym projektem i grafiką, więc możemy powiedzieć na pewno, że jest to miejsce, które zasługuje na próbę.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze, jeśli gram w książce King Arthur Slot online?

Tak, biorąc pod uwagę, że będziesz grał z prawdziwymi zakładami pieniężnymi, ilekroć wygrasz zwycięską kombinację, będziesz zbierać prawdziwe wygrane pieniądze.

Powiązani partnerzy kasyna

Taco Brothers Derailed
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Champion Raceway
RTP:
96.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Desperate Dawgs
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Phoenix Forge
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Frankenslot's Monster
RTP:
96.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Brazilia
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dogs
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gem Star
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fluffy Favourites
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beasts of Fire
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fantastic Fireworks
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Peaky Blinders
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki