Dim Sum Prize graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
97.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
8 483 USD.00
Motyw:
Jedzenie, azjatyckie

Recenzja automatu online dim sum

Betsoft są znane ze swojej wysokiej jakości grafiki i chociaż nagroda Dim sum nie spełnia standardów swoich automatów 3D, wciąż jest to przystojna gra, wypełniona kolorowymi symbolami. Siatka 5x3 znajduje się w straganu na żywność na ulicy w stylu orientalnym otoczonym czerwonymi latarniami kołyszącymi się na wietrze.

Zobaczysz krewetki, okłady, kule ciasta i inne smaczne dania na rolkach. Uważaj na cenny czajnik, który może działać jak inne, aby pomóc w pełni kombinacje, i czerwony bilet, który wywołuje bezpłatną funkcję bonusu spinów. W dowolnym momencie mogą wystąpić rent.

Jak grać w grę w grę w nagrodach Dim sum

Możesz grać między 0.05 i 22.50 na spin. Ten niski maksymalny zakład może odłożyć niektórych graczy, ale ma wyjątkowo wysokie średnie zwroty 97.18%, więc jest to świetna wartość gniazda. Maksymalny mnożnik 377x oznacza, że możesz wygrać do 8482.50 w jednym spinu na najwyższych stawkach.

Łatwo jest zacząć, a po załadowaniu na komputer lub urządzenie mobilne wystarczy wybrać udział z opcji na pasku przewijania poniżej gry. Kliknij przycisk "I" obok niego, aby otworzyć kolejne opcje, takie jak tryby automatycznego i turbo, a także znajdziesz wypłatę tutaj.

Paytable ma szczegółowe informacje na temat tego, co robią różne symbole bonusowe i ile monet wygrasz z każdego symbolu w najlepszych kasynach online. Dopasuj 3 lub więcej w linii od lewej, aby zebrać nagrodę, z symbolem o najniższej wartości, warto do 4 monet i najwyższą płatną wartością do 125 monet.

Bezpłatne obroty i inne cechy gniazda nagród dim sum

Niebieski symbol dziki nie tylko pomaga ukończyć kombinacje, gdy znajduje się we właściwych miejscach, ale także uruchamia rentowność rolki. Wszelkie dziczy blokuje się, gdy inne znów obracają się, a początkowa liczba respins jest taka sama jak liczba wyzwalających symbole czajników. Jeśli więcej teatime Wilds ląduje w odpowiedzi, dodaje się 1 dodatkowy spin, do maksymalnie 9.

Symbol kuponu Crimson w dowolnym 3 lub więcej miejscach odblokuje 5 darmowych spinów. Przed rozpoczęciem tych obrotów kupony przekształcają się w teatime Wilds, które pozostają zamknięte na miejscu w całej rundzie. Występują więcej dzikich, również przyklei się do kołowrotków, a także doda 1 dodatkowy darmowy spin.

Jeśli przynajmniej 3 szkarłatne kupony pojawiają się podczas respins teatime, wszystkie dzikie obecnie pozostają na miejscu. Chociaż nie możesz odzyskać darmowych gier, ponieważ pojawiają się więcej i dziczy, otrzymujesz dodatkowe obroty, podczas których łatwiej jest wygrać nagrody.

Uważaj na symbol koszyka bambusa w dowolnym momencie. Otwierają się, aby ujawnić szkarłatne kupony lub teatime Wilds.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Dim suma maksymalne wygrane, RTP i zmienność

Z odpowiednią kombinacją symboli możesz zbierać nagrodę 377x swój zakład lub 8482.50 na najwyższym pakiecie. To mniej niż wiele porównywalnych gier, ale Nagroda Dim sum ma bardzo wysoki średni powrót do procentowego procentowy 97.18%, aby to nadrobić.

Jest to gra o średniej zmienności, więc powinieneś zobaczyć przyzwoitą częstotliwość zwycięskich spinów.

Nasz werdykt slocie dim suma

Nie musisz być smakoszem, aby docenić ten styl, ponieważ Betsoft po raz kolejny dostarczył atrakcyjną grę, pełną drobnych szczegółów. Funkcje bonusowe są smaczną ucztą i mają tendencję do dość często wyzwalania, więc nie powinno trwać długo, zanim wbijasz się w lepkie dzikie symbole, rezygnacje i wolne spiny.

Byliśmy rozczarowani niskim maksymalnym zakładem i stosunkowo niewielką maksymalną wygraną, ale wysoka średnia powraca więcej niż zrekompensuje to. Jeśli chcesz podobnej gry z wyższym potencjałem wygrywających, wypróbuj sum dim sum z KA Gaming, w którym możesz wygrać do 2400 razy swój zakład i zakładać do 1600 na spin.

Spójrz na nasze najlepsze kasyna online, w których znajdziesz te satysfakcjonujące gry, a także ogromną kolekcję innych od wielu najlepszych programistów.

Powiązani partnerzy kasyna

Castle Builder
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pyramid King
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tiki Wonders
RTP:
93.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Suncatcher Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cyrano
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Temple of Medusa
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Northern Sky
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ascension - Rise to Riches
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Crystal Prince
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Choice
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Money Wheel
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rise of Giza PowerNudge
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki