Suncatcher Gigablox graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
715 000 $.00
Motyw:
Przestrzeń

Suncatcher Gigablox Darmowe Gry Online Review

W chwili załadowania najnowszej wersji Suncatcher Gigablox, czwartej raty w serii Gigablox, natychmiast zauważysz niesamowite podobieństwo Netent do Gigablex.

Dwa podobne są nie tylko pod względem grafiki, symboli i motywu przestrzeni, ale ich rozgrywka jest prawie identyczna. Zobaczysz, że Wild ma główną rolę w automatach i zauważysz, że Suncatcher Gigablox nie ma darmowych spin. Jedyną różnicą jest jednak mechanika gigablox, która pozwala na symbole w blokach do 3x3 na lądowanie na rolkach. Jeśli chcesz dowiedzieć się o tym więcej, pozostań z nami, gdy przechodzimy naszą recenzję Suncatcher Gigablox.

Jak grać w gigabablox gniazdo Suncatcher

Czarne tło z pewnością podkreśla jasne kolory symboli obecnych na rolkach w Suncatcher Gigablox, a zauważysz to niezależnie od tego, czy ładujesz grę na urządzenie mobilne czy komputerowe. Biorąc pod uwagę, że jest to gniazdo HTML5, będziesz mógł to zauważyć niezależnie od rozmiaru ekranu urządzenia.

Poniżej rolki znajdują się wszystkie przyciski sterujące. Pierwszy to przycisk +, w którym znajdziesz reguły gry, ustawienia i wypłata. Wewnątrz zobaczysz klejnoty w różnych kształtach i kolorach, turkus, zielony, niebieski, fioletowy, żółty, różowy i czerwony, co daje wypłaty od 2x do 20x palika. Dziki to lśniący diament, który daje 50x stawkę dla kombinacji 5-z. Wyświetlacz linii jest następny, pokazujący 10 stałych linii wypłat w grze. Następuje pole konfiguracji wartości monety, w której można umieścić zakład od 0.10 do 500 punktów na spin. Następny wyświetlacz BET jest następny, a następnie przyciski gry i autoodplay, przycisk MAX BET oraz wyświetlacze wygranych i równowagi.

Funkcje bonusowe Suncatcher Gigablox

Pierwszą rzeczą, którą musimy rozwinąć, jest funkcja gigablox, na wypadek gdybyś nigdy nie grałeś. Jest to funkcja, w której przynajmniej zestaw zsynchronizowanych bębnów przekształca się w duże bloki symboli na każdym spinu, blokach wielkości 2x2 lub 3x3. Oznacza to, że możesz uzyskać więcej niż jeden zestaw zsynchronizowanych bębnów jednocześnie, stąd ekran pełen tego samego symbolu. I jako takie, wszelkie zwycięskie kombinacje, które tworzysz w automatach, płacą w obie strony.

Teraz, gdy wiesz, jak działa funkcja Gigablox, kontynuujmy najbardziej ekscytującą bonus Suncatcher Gigablax. Kiedy Diamond Wild ląduje, rozszerza się, aby obejmować wszystkie miejsca na kołowrotku, na którym wylądował. Następnie staje się lepki, blokuje się na miejscu i nagradza.

Jeśli podczas respiny uda ci się wylądować na kolejny dziki, ten dziko również zablokuje się i pozostanie na następny respond. Te rozwijające się dziczy mogą lądować na dowolnym kołowrotku, więc w jednym obrotu możesz wypełnić cały ekran dzikim i uzyskać 500 -krotną kołek oprócz zwykłej wygranej.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Kolosalne symbole
 • Sticky Wilds
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Suncatcher Gigablox Max Win potencjał, zmienność i RTP

Suncatcher Gigablox to średnio lotny szczelin.00%. Max, który możesz wygrać, jest 1430x.

Ale biorąc pod uwagę, że maksymalny udział może wynosić 500 punktów, oznacza to, że możesz zgarnąć 715 000 punktów grających w jednym z naszych najlepiej ocenianych kasyn online. I biorąc pod uwagę fakt, że wypełnienie ekranu Wilds dostarczyłoby 500 -krotnie udział w swojej zwykłej wygranej, możesz zbierać tę maksymalną wypłatę, gdy najmniej się tego spodziewasz.

Podsumowanie Suncatcher Gigablox i podobne szczeliny

Jak powiedzieliśmy na początku, podobieństwo między Suncatcher Gigablox i Starburst Netent jest niesamowite, zarówno pod względem motywu, jak i rozgrywki. Ale jedyną różnicą jest obecność gigantycznych bloków symboli, gigablox. Jeśli chcesz grać więcej miejsc z funkcją Gigablox, wypróbuj Hades Gigablox, Lucky Neko Gigablox lub Gator Gold Gigablox, trzech poprzedników Suncatcher Gigablox, które są bardziej niestabilne, stąd zapewniają większe wypłaty. Ale jako niski do średnich rolników upewnij się, że trzymasz się Suncatcher Gigablox, ponieważ jest to dość ekscytujące średnio lotne szczelinę, które może dostarczyć więcej niż niesamowitą nagrodę, jeśli wylądujesz we właściwych symboli we właściwym czasie.

Jak wygrać na gigababloxie Suncatcher?

Aby wygrać w Suncatcher Gigablox, musisz wypełnić ekran dzikim. Może wylądować na dowolnym kołowrotku, a oprócz regularnej wygranej może dostarczyć wypłatę 500x.

Czy dostajesz respin, jeśli wypełnisz ekran Wilds?

W rzeczywistości, nie. Jeśli uda ci się wypełnić ekran Wilds, nie dostaniesz respina.

Powinienem zawsze umieścić maksymalną ilość zakładu na giganta Suncatcher gigablox?

Jeśli chcesz dostać się do 715 000 kredytów najlepszych, musisz umieścić zakład maksymalny w Suncatcher Gigablox. Potencjał wypłaty Maxa wynosi 1 430 razy na stos, więc gra w mniejszych zakładach przyniosłaby ci mniejsze nagrody.

Czy są jakieś kody promocyjne dla Suncatcher Gigablox, których mogę użyć?

Biorąc pod uwagę fakt, że jest to zupełnie nowa wersja, powinieneś być w stanie znaleźć kody promocyjne w najlepszych kasynach online. Po prostu przejrzyj naszą listę kasyn online z napędem YGGDRASIL.

Ile linii wypłat oferuje Suncatcher GigabLox?

W gigierze Suncatcher Gigablax znajduje się 10 stałych linii wypłat.

To suncatcher gigablox gniazda odtwarzana w urządzeniach mobilnych?

Pewnie. Jako gniazdo HTML5, Suncatcher Gigablox można odtwarzać na wszystkich urządzeniach mobilnych i komputerowych. Nie musisz nawet pobierać żadnego oprogramowania, aby go odtworzyć, i możesz go załadować za pomocą dowolnej przeglądarki na urządzeniu mobilnym.

To Suncatcher gigablox bardzo lotny gniazdo?

Nie. Suncatcher Gigablox to w rzeczywistości średnio lotny szczelinę, odpowiedni dla średnich i niskich rolników, szczególnie ze względu na niski minimalny zakład 0.10 punktów.

, Które szczeliny są podobne do suncatcher gigablox online?

Gniazdo jest dość podobne do Starburst Netent, ale jest również częścią serii Gigablox, więc jeśli jest zainteresowany dużymi blokami symboli, spróbuj Hades gigablox, Lucky Neko Gigablox lub Gator Goldox Gigablox.

Jakie są symbole gniazda w gigababloxie Suncatcher online?

Klejnoty w różnych kształtach i kolorach, turkus, zielony, niebieski, fioletowy, żółty, różowy i czerwony, co daje wypłaty od 2x do 20X Pakowanie to zwykłe symbole w Suncatcher Gigablox, podczas gdy lśniący diament jest dziki, daje ci dziki, daje ci dziki 50x stawka dla najlepszej kombinacji.

Czy SunCatcher gigablox ma darmowe spiny?

Nie, nie bardzo. Podobnie jak Starburst, Suncatcher Gigablox oferuje respins, gdy wylądujesz na rozwijającym się dzikim, ale bez wolnych spinów.
Wolf Howl
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mental
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Age of the Gods - Goddess of Wisdom
RTP:
94.94%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Sweet Paradise
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Juan
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bounty Gold
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pinocchio's Fortune
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Feline Fury
RTP:
94.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Black Bull
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Legacy of Dead
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jackpot Giant
RTP:
94.22%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Smooth Sailing
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki