Shields of the Wild graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote monety, akcja/przygoda

Tarcze dzikiego przeglądu automatów online

Średniowieczne czasy są przedstawiane do perfekcji w wielu szczelinach przez różnych programistów. Jest tak wiele rzeczy, które mogą zainspirować programistów do tworzenia takich automatów, więc naturalne jest widzenie tak wielu z nich w kasynach online. Na przykład Shields of the Wild by NextGen przedstawia jedno z najczęstszych wydarzeń, które miały miejsce w tym czasie, bitwie. W rzeczywistości NextGen pokazuje, jak wyglądał pole bitwy, a dokładniej, tarcz i miecze żołnierze do ochrony przed wrogami, stąd nazwa automatu.

Jak grać w tarcze dzikiego miejsca online

Tarcze dzikiego gniazda online zostały opracowane w HTML5, co oznacza, że jest dostępny na dowolnym urządzeniu za pośrednictwem przeglądarki. Możesz więc odtwarzać go na swoim urządzeniu komputerowym i na każdym urządzeniu mobilnym działającym na systemie operacyjnym iOS lub Android, co oznacza, że możesz cieszyć się w wielu najlepszych kasynach online, gdy jesteś w podróży. Będzie płynnie działać na dowolnym urządzeniu, więc gdziekolwiek jesteś, po prostu załaduj go i przejdź do regulacji ustawień, które Ci pasuje.

Mówiąc o ustawieniach, kiedy załadujesz grę, zobaczysz przycisk gry po prawej stronie przezroczyste bębny, a wokół niego przejściowe okrąg, które zawiera przyciski monet z + i-, przycisk autoodplay i trzy- przycisk baru. Kliknij lub dotknij przycisku autoodplay, a zobaczysz, że możesz umieścić w odtwarzaniu 0, 10, 25, 50 lub 100 autospinów. Kliknij lub dotknij przycisków monet z + i -, a zobaczysz, że zakład zwiększa lub maleje.

Aby zobaczyć opcje zakładu, możesz faktycznie kliknąć lub dotknąć przycisku Three-Bar. Otworzy się okno i zobaczysz, że Twój całkowity zakład może przejść od 0.10 do 100 kredytów. Dla 10 stałych linii płacowych i 1 monety na linię oznacza to, że minimalna wartość monety wynosi 0.01 i maksymalnie 10 punktów. I chociaż możesz zobaczyć przycisk Autoodood, po lewej stronie pola konfiguracji BET, tuż obok zobaczysz przycisk głośnika. To musisz nacisnąć, aby dostosować głośność dźwięków w grze od 0 do 100. Jednak po prawej stronie pola konfiguracji BET zobaczysz przycisk Ustawienia wizualnego. Tutaj zobaczysz, że możesz ustawić efekty na dobre, lepsze lub najlepsze, i możesz zmienić pozycję przycisku odtwarzania na środkową lewą lub prawą lub do dolnego lewej lub prawej strony ekranu.

I wreszcie zobaczysz"i" przycisk, który przedstawia wypłatę. Po raz pierwszy zobaczysz Wild, przedstawiony z tarczą z logo gry na niej. Da ci 250 monet na kombinację 5-z. Miecz na czerwonym tle to rozproszenie, które nie da ci wypłaty, ale będzie miał kluczowe znaczenie w wyzwalaniu i podczas specjalnych funkcji. Miecz na niebieskim tle to symbol ulepszenia, który odgrywa specjalną rolę w automatach, ale nie da ci wypłaty. Następnie widzisz regularne symbole, tarcze. Ten z Lwa da ci 100 monet, te z monetami Wolf 75, te z monety niedźwiedzi 60. I wreszcie, widzisz najniższe płatne tarcze, które ze srebrnymi detalami dają 40 monet, ten z brązowym detalami i pomarańczowym klejnotem na środku, dając 30 monet, te ze złotymi detalami 25, i ten z niebieskim klejnotem na środku, dając ci 20 monet dla kombinacji 5-z.

Tarcze dzikich funkcji i darmowe spiny

Powiedzieliśmy, że Wild daje niesamowitą wypłatę za najlepszą kombinację, ale prawdopodobnie wiedziałeś, że zastąpi to również wszystkie symbole, gdy brakuje ci zwycięskiej kombinacji, z wyjątkiem rozproszenia i symboli aktualizacji.

Teraz istnieje specjalna funkcja, którą można losowo wywołać podczas każdego płatnego spinu, o nazwie Funkcja ściany Shield. To wtedy wszystkie symbole znalezione na kołowrotkach, z wyjątkiem dzikiego i rozproszenia, są ulepszane do bardziej płatnego symbolu, a nie raz, ale do 8 razy!

Rozproszenie wyzwala najważniejszą grę bonusową w automatach. Będziesz potrzebować 3 lub więcej, aby to uruchomić i zdobyć odpowiednie korzyści. Jeśli uruchomisz go z 3 rozproszonymi, na ostatnim kołowrotku pojawi się stos symboli. Symbole, które mogą się pojawić, to cztery najniższe opłacające symbole i tarcza z bykiem. Jeśli uruchomisz go z 4 rozproszonymi, otrzymasz tarczę ze złotymi detalami, tarczą z pomarańczowym klejnotem i srebrnymi detalami oraz tarczami z bykiem i niedźwiedziem. Z 5 rozproszonymi symbolami, które pojawią się w stosach, to tarcza z pomarańczowym klejnotem, ten ze srebrnymi detalami, ten z bykiem, niedźwiedziem i wilkiem.

Podczas tej funkcji nie zobaczysz rozproszenia pojawiającego się na kołowrotkach, ponieważ zostanie zastąpiony symbolem aktualizacji. Teraz stosy obecne na ostatnim kołowrotku pozostawione jeden kołowrotek, jeśli nie pojawi się symbol uaktualnienia, więc stos symboli pasujących do obecnego stosu pojawi się zarówno na piątym, jak i czwartym kołowrotku. To trwa do momentu, gdy pojawi się symbol aktualizacji. Jeśli z drugiej strony pojawi się przynajmniej jeden symbole ulepszeń, stos nie porusza się, ale jego symbole zostaną zmodernizowane do następnego symbolu o wyższej płatności. Aby śledzić aktualizacje, pod kołowrotkami pojawi się wyświetlacz progresji aktualizacji symbolu. Funkcja kończy się, gdy wypełnisz wszystkie pięć bębnów stosami, co oznacza, że na końcu funkcji będziesz mieć ekran wypełniony pasującymi symbolami! Ponadto, gdy funkcja się skończy, możesz nawet mieć szansę na odzyskanie gry! Nawet jeśli go nie odniesiesz, wypłaty w wysokości co najmniej 20 -krotnie stawki byłyby twoje.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Tarcze dzikich maksymalnych wygranych, RTP i automatów online

Tarcze dzikie to średnio lotny gniazdo z RTP 96.52% i pełna akcji rozgrywka. Skorzystasz z oferowanych funkcji specjalnych, a głównie ze specjalnych mocarstw, które Wild ma, jak sugeruje tytuł. Jeśli chcesz wejść do bitwy, załaduj grę na dowolnym urządzeniu, które masz ze sobą, i naciśnij Play!

Tarcze dzikiego podsumowania i sugestie

Kiedy grasz w tarcze dzikiego automatu, powinieneś spodziewać się przyzwoitych nagród. Jeśli wylądujesz zwycięską kombinacją z Wild, wygrywasz 2500 punktów. Ale jeśli uda ci się ulepszyć symbole podczas funkcji marszowych stosów do dziczy, możesz dostać się do 2500 -krotnej wypłaty palika. 250 000 punktów wygranych to doskonała suma, którą można zdobyć, co oznacza, że Shields of the Wild Slot jest świetną opcją dla każdego gracza w automatach.

Ale jeśli masz ochotę na bardziej satysfakcjonujące miejsce, zdecydowanie powinieneś wypróbować Shangri La. Jest to automat, który daje 3000 -krotną wypłatę palika za pojedynczą kombinację! Upewnij się, że wylądujesz 5 rozproszeń, a wygrasz 600 000 punktów w jednym obrotu! Istnieje specjalna funkcja rozproszenia, która może pomóc Ci to osiągnąć więcej niż raz!

Lub zawsze możesz wypróbować samuraj. Jest to automat, który może zapewnić 2 miliony kredytów, jeśli wojownik podzielony kombinację z rozproszonymi. Ponadto w gnieździe dostępnych jest 480 darmowych spin! Wypróbuj to i inne tytuły automatów w jednym z naszych ulubionych kasyna online i zdobądź wielką bonus powitalny, gdy otworzysz nowe konto.

Powiązani partnerzy kasyna

9 Blazing Diamonds
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Vikings Go Berzerk
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Exterminator
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Quick Hit Platinum
RTP:
94.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wild Wild Riches
RTP:
96.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
ImmorTails of Egypt
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Robbie Jones
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Divine Diamonds
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Colossal Cash Zone
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Safari Sam
RTP:
97.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Frog Grog
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sisters of the Sun
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki