Vikings Go Berzerk graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Nordycka mitologia, Wikingowie

Vikings Go Berzerk Darmowe Gry Online Recenzja

Biorąc pod uwagę niesamowitą popularność oryginalnej gry, nic dziwnego, że programista oprogramowania Yggdrasil Gaming był tak bardzo chętny do dostarczenia flagowego tytułu, Vikings Go Wild. I właśnie to zrobiło z zamieszkami Vikings Go Burzerk, który zawiera nagrodę specjalnych funkcji i gier pobocznych.

Kontynuacja linii automatów Viking serwuje wiele ekscytujących funkcji, które sprawiły, że prequel był wielkim sukces. Vikings Go Burzerk to wysokooktanowa grafika, która zapewnia ekscytację. Więc wskocz na pokład dobrego statku yggdrasil i wypłynąć do krainy obfitej (zwycięstw)!

O Vikings Go Berzerk Online Gra

Od momentu załadowania Vikings Go Berzerk i oszałamiająca scena wstępna zaczyna grać. Te przyjemne estetyki trwają przez całą grę, w tym na tle twoich kołowrotek, który jest pięknie renderowanym statkiem nordyckim gotowym do przecięcia oceanu i poprowadzenia tej wesołej grupy poszukiwaczy przygód w wszelkiego rodzaju chaos.

Główna gra jest rozgrywana na pięciu z pięciu kołowrotkami z 25 liniami wypłat, a symbole tutaj to Motley Crew of Vikings, którą sugeruje tytuł. Dopasuj trzy lub więcej na linii Pay, aby netto nagrodę. To jest tytuł Yggdrasil, po prostu wiesz, że jest coś więcej niż spotyka oko. Vikings Go Berzerk jest pełen funkcji i specjalnych symboli, więc zanurzmy się w…

Funkcje, specjały i symbole

Po pierwsze, wprowadzenie do dwóch specjalnych funkcji, które rządzą tym tytułem automatu. Są to wściekłość i berzerk i każdy, kto grał w Wikingach, będzie poznał kuszący potencjał tych ofert. Za każdym razem, gdy wygrasz zwycięski spin z jedną z różnych postaci Wikingów, budują swój licznik wściekłości. To gromadzi się, tworząc większe wypłaty, dopóki pasek zasilania będzie pełny. W tym momencie siedem bezpłatnych spinów przyznawanych jest tym indywidualnym Wikingiem w trybie "Berzerk".

Ten tryb Berzerk staje się zrealizowany w rundzie wolnych obrotów, gdzie zła syrena będzie próbowała zapobiec stać się lepkimi dziczymi. W trybie Berzerk nie ma szans na ich powstrzymanie! Dedykowany symbol wolnych spinów decyduje o wyznaczonej liczbie gratis; Trio zabezpiecza siedem bezpłatnych spinów, kwartet 14 i pełne nagrody dyskowe 21 darmowych zakrętów, aby jak najlepiej wykorzystać.

Przed rozpoczęciem rundy darmowych obrotów wszyscy gracze są nagrodzeni bonusem. Obejmują one od trybu berzerk po dodatkowe gratisy, lepkie dzikie, dzikie bębny i nie tylko. Dziki symbol, zarówno w głównej grze, jak i premię za darmo, zastępuje wszystkie inne symbole. A jeśli wszystko to nie wystarczyło, jest jeszcze jedna ikona, na którą należy zwrócić uwagę: skrzynia skarbów.

Pojawią się to losowo na czwartej i piątej rolce zarówno w standardowej, jak i bezpłatnej gry, a w środku zawiera nagrodę za pięć nagród. Gracze mogą wybrać jeden, przy czym opcje są darmowe spiny, dzikie, dzikie rolki lub przystojne nagrody pieniężne. Ci Wikingowie poszli z hojnością!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
El Dorado Infinity Reels
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Goldilocks and the Wild Bears
RTP:
96.84%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Wins
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Slots Angels
RTP:
96.89%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Monopoly Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Piggy Bank Bills
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Hen
RTP:
97.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Artemis vs Medusa
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Magic Maid Cafe
RTP:
95.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Natural Powers
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Christmas Tree
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Epic Monopoly II
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni