Leprechaun Links graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Irlandzkie szczęście

Leprechaun linki do przeglądu automatów online

Studia mikrogamingowe i procowe zabierają cię do krainy Lucky Clover, kubków piwa i worków złota w ich linkach online. Ta 5-orowa, 40-liniowa gra podąża za klasycznym irlandzkim motywem i zawiera wspaniałą grafikę, z wielkimi szczegółami w całym.

Dodatki obejmują dzikie podstawienia, ułożone symbole na każdym spinu oraz wolne obroty ze wszystkimi zwycięstwami podwoszonymi wartością. Runda bonusowa linków i wygranej w komplecie z gwarantowanymi zwycięstwami, które mogą potencjalnie osiągnąć 5000 razy Twój zakład. To gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.20%, w które możesz grać na komputerze i wersji mobilnej, siedziała najlepsze kasyna mikrogamingowe.

Jak grać w linki Leprechaun online

Czaszki gniazda krasnoludów łączy się wśród kory pokrytych mchem i zielonymi liśćmi lasu, gdzie ptaki śpiewają do żywej melodii. To bardzo szczegółowa scena, która pasuje do animowanych symboli. Drewniana harfa, fajka i niższa wartość emblematyka gier pojawia się również na siatce 5x4, wraz ze złotym zegarem i uśmiechniętym krasiem kryminalnym. Jeśli lubisz tradycyjne automaty o tematyce irlandzkie, z pewnością spodoba ci się symbole i ustawienia używane tutaj.

Załaduj gniazdo linków krasnoludowych na komputer, Androida, iOS lub Windows Mobile, a zobaczysz także wartości kilku jackpotów po jednej stronie kołowrotków, wraz z symbolem stosu zasilania, na który spojrzymy w następnej sekcji. Elementy sterujące są łatwe w użyciu i klikasz 3 małe linie nad przyciskiem spinu, aby ujawnić opcje zakładu. Użyj suwaków lub kliknij różne poziomy, aby wybrać udział z 0.20 do 20.00 na każdym spinu w najlepszych kasynach online.

Docierasz również do przycisków, aby wyzwolić tryby automatycznego i błyskawicy w tych samych 3 liniach. Spójrz poniżej przycisku wirowania i dotknij 3 kropek, aby uzyskać dostęp do wypłaty. Leprechaun Links to 40-liniowa gra, w której wygrywasz z co najmniej 3 symboli tego samego rodzaju na linii od lewej kołowrotka. Leprechaun jest najważniejszy, przy 25 -krotny twój zakład, a także jest cennym dzikim symbolem, który może działać jak inni, jeśli jest we właściwym miejscu, aby ukończyć wygrane.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda linków krasnoludowych

Przed każdym obrotem pojawia się losowy symbol wskaźnika stosów mocy z boku gry. Następnie pojawi się super ułożony w następujący spin, chociaż nagroda nie jest gwarantowana z tej funkcji.

Dowolne symbole rozproszenia 3, 4 lub 5 Lucky Clover Pay 1x, 10x lub 100x twój zakład, zanim przyznają 15 darmowych spinów. W tej rundzie dzikie symbole pojawiają się na kołowrotkach, co ułatwia tworzenie zwycięskich kombinacji, a wszystkie wygrane są podwojone.

W dowolnym momencie zobaczysz także różne monety, każda z nagrody do 15 -krotnej zakładu. Jeśli co najmniej 6 ziemi jednocześnie, zamykają się na ekscytującą rundę bonusową i wygraną. Inne pozycje symboli obracają się co najmniej 3 razy, a więcej monet resetują licznik z powrotem do 3 spinów, a także blokują. Spinki działają, aż albo masz 3 rundy bez więcej monet, albo wypełnisz wszystkie 20 miejsc na rolkach.

Wypełnij siatkę, aby wygrać jackpot diamentowy 2500x swój zakład, podczas gdy inne monety jackpot płacą brąz, srebrne i złote nagrody odpowiednio 20x, 100x i 500x. Jeśli funkcja linków i wygranej uruchamia się podczas bezpłatnych spinsów, wszystkie wypłaty są podwojone, z monetami do 30x, a Diamond Jackpot powraca wygraną 5000 razy!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Leprechaun łączy maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Zagraj w gniazdo linków krasnoludowych na maksymalnie 20.00 i można wygrać 500 000.00. To 25 000 razy udział, ale potrzebujesz maksymalnych wartości monety, a także wszystkie jackpoty gier w slotach w rundzie respins uruchomiona podczas bezpłatnych gier, aby trafić w ten ambitny cel.

To gra o wysokiej zmienności i długoterminowy procent zwrotu 96.20% jest rozsądne, ale nic specjalnego.

Nasz werdykt na linki Leprechaun Links

Z doskonałym wyglądem i fantastycznym wyborem funkcji bonusowych, jest to doskonała gra dla fanów automatów w stylu celtyckim. Losowe ułożone symbole i dzikie podstawienia dodają do gier podstawowych, podczas gdy darmowe spiny z ułożonymi dzikimi i mnożnikami wygrani powinny zapewnić przyzwoite wypłaty w trakcie rundy.

Funkcja linków i wygranych gwarantuje nagrody z wyzwalających monet, ale zwycięstwa mogą szybko się budować, jeśli pojawiają się więcej monet lub symboli jackpotów. Czy trochę szczęścia Irlandczyków będzie twoje, gdy zagrasz w automatach Leprechaun Links? Odwiedź najwyżej oceniane kasyna online i dowiedz się samodzielnie.

Mikrogamowanie

Gdzie powinienem odtwarzać linki Leprechaun online?

Możesz odtwarzać gniazdo linków krasnoludów w jednych z najlepszych kasyn online. Uzyskaliśmy najlepsze witryny, więc nie musisz ich szukać, a w tych kasynach znajdziesz duży wybór gier, promocji i opcji płatności.

Jaka jest funkcja linku i wygrana maszyny do gniazda linków Leprechaun?

Funkcja linku i wygrana w gniazda linków Leprechaun to runda bonusowa respins, uruchamiana przez 6 lub więcej symboli monet. Monety utrzymują wartości nagród i blokowanie na miejscu. Więcej monet przedłuża rundę, a na końcu zbierasz zwycięstwo.

Czy gniazdo linków krasnoludów ma bezpłatne obroty?

Symbole rozproszenia koniczyny Wyzwalacz 15 darmowych spins. Wszelkie zwycięstwa są podwojone w bezpłatnych grach, a jeśli uruchomisz funkcję linku i wygranej w trakcie rundy, nagrody te są również mnożone przez 2x.

Jaka jest najlepsza aplikacja do gniazda linków krasnoludów?

Przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych aplikacjach kasyna online, aby znaleźć te, które dają natychmiastowy dostęp do ich gier za pośrednictwem ekranu mobilnego. Następnie możesz szybko i łatwo dotrzeć do linków krasnoludnych.

Jaki jest minimalny zakład w grze Leprechaun Links?

Minimalny zakład na każdym obrotu linków krasnoludów, wynosi 0.20, co równa się 0.005 na każdej z 40 linii płac. Możesz podnieść stawki do maksymalnie 20.00, który jest niski dla tego typu gry i może nie pasować do hazardzistów wyższych stawek.

Czy maszyna do gnicia linków krasnoludów ma wysoką zmienność?

Tak. Wysoka zmienność maszyny do gniazda linków krasnoludów oznacza, że w perspektywie długoterminowej wypłaca się rzadziej niż gry o niższej wariancji, ale średnie nagrody są warte więcej. Ma powrót do procentowego procentowego graczy 96.20%.

Jakie symbole używa linków do gier Leprechaun?

Gniazdo Leprechaun Links ma klasyczny motyw irlandzki i używa symboli podłączonych do tego niezwykle popularnego tematu. Piwo, harfy, Lucky Clover, torby złotych monet i wesoły krasnoludzki należą do symboli, a wszystko, czego brakuje.

, Który tworzy linki do kryminałów online?

Gniazdo Leprechaun Links pochodzi z mikrogamingu, we współpracy z Slingshot Studios. Ci deweloperzy są również za trafieniami, takimi jak banana odyseja, gotówka królestw, legendy afrykańskie i gromadzenie zombie.

Kiedy został wydany automat do gniazda linków krasnoludów?

Możesz odtwarzać gniazdo linków krasnoludowych na naszym zatwierdzonym komputerze stacjonarnym i mobilne kasyna z 21 października 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Wild Knights King’s Ransom
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Firebird Spirit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sevens High Ultra
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
East Sea Dragon King
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Space Battle
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Divine Diamonds
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sparky Shortz
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rock The Cash Bar
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Major Millions
RTP:
96.88%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Owl Eyes
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Football Glory
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni