Space Battle graj online za darmo

Oprogramowanie:
Fugaso
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Science fiction, akcja/przygoda, przestrzeń

Space Battle Darmowe Gry Online Recenzja

Space Battle to nowa 20-płatkowa maszyna do gniazda z kreatywnego studia Fugaso, która dowodzi, że automaty nie muszą być zbyt złożone, aby być zabawne i opłacalne. Space Battle z elegancką grafiką statków kosmicznych, wojowników i eksplodujących stacji kosmicznych. Podczas gry za prawdziwą gotówkę, ta gra w kasynie może zaoferować prawdziwe nagrody do 1 000 000 monet, które można ubiegać o dowolne urządzenie, mobilne lub komputerowe.

Jak zagrać w grę na automatach kosmicznych

Space Battle nie jest bardzo złożoną maszyną do automatów, co sprawia, że jest świetna zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Ekran jest wyposażony w szereg intuicyjnych elementów sterujących, których możesz użyć do kontrolowania gry, w tym automatyczne i ręczne sterowanie wirowanie i przyciski do konfigurowania wartości monet i liczby monet na linię. Najmniejsza ilość gotówki, którą możesz wydać na rundę, wynosi tylko 0.20 punktów, podczas gdy MAX Wager ma wysokie 200 punktów na spin.

Podobnie jak większość automatów Fugaso, kosmiczna bitwa zawiera ustalone linie wypłaty, które można zobaczyć, unosząc się nad liczbami po bokach rolki. Nagrody mogą być zbierane przez 13 różnych symboli, z których niektóre płacą tylko pieniądze, podczas gdy inne również aktywują funkcje bonusowe. Podczas gry z minimalną liczbą monet nagrody różnią się od 5-5 000 monet na sekwencję, w zależności od rodzaju zbieranego symbolu. Ale staż 10 monet podczas gry za prawdziwe pieniądze i możesz wygrać wypłaty, które są dziesięć razy wyższe. Co więcej, to, co niezwykłe w tej grze na automatach, to to, że możesz również uruchomić losowy respin po każdej wypłaty i banku jeszcze więcej pieniędzy bez płacenia za drugie obrot.

Jeśli chcesz zagrać w kosmos bitwy fugaso na urządzeniu mobilnym, będziesz mógł cieszyć się tym samym płynnym doświadczeniem, jak podczas gry na laptopie lub komputerze stacjonarnym w dowolnym z naszych najwyżej ocenianych kasyn mobilnych. Fugaso tworzy wszystkie gry w automatach za pomocą HTML5, co czyni je odtwarzanymi zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i iOS. Bitwa kosmiczna nie jest wyjątkiem i można ją cieszyć na każdym telefonie i tablecie, ale tylko w trybie krajobrazu.

Sprzedane obroty i funkcje kosmicznej bitwy

Space Battle opłaca się tak jak każdy automat. Aby zebrać nagrodę, musisz tworzyć sekwencje pasujących symboli na linii płac, od lewej do prawej. Jedyną różnicą jest to, że ten gniazdo płaci, nawet gdy zbierasz dwa pasujące symbole, a nie tylko trzy lub więcej. Najcenniejszą ikoną w grze jest Trooper Wild, który nie tylko zastępuje wszystkie symbole, ale może również dać wypłatę 25-5 000 monet, gdy grasz w grę w witrynie kasyn online Real Money Online.

Oprócz Wild, kolejnym symbolem, który może dodać większą wartość do twoich rund, jest symbol rozproszenia w kosmosie. Jak wszystkie rozproszenia, ten symbol może wywołać nagrody bez względu na jego pozycję. Jeśli zbierzesz dwie ikony podczas rundy, możesz wygrać nagrodę tylko 1 monety. Ale jeśli zbierzesz trzy lub więcej, możesz wygrać bonus 10 darmowych spinów plus nagrodę do 100 monet. Bezpłatne gry w grę bonusowe są grane z losowymi dzikimi symbolami, które mogą pojawiać się podczas każdego spinu, ale także mnożniki wypłat do 9x. Tak długo, jak ciągle wygrywasz na każdym nowym obrotu, miernik mnożnika będzie się rozwijać, podobnie jak twoje wypłaty podczas tej funkcji.

Kolejnym dodatkiem, które możesz cieszyć się w kosmosie, jest bonus kosmiczny, który jest aktywowany przez symbol stacji kosmicznej pojawiający się na dowolnym kołowrotku. Jeśli funkcja zostanie aktywowana, niektóre statki kosmiczne siedzące obok kołowrotków wybiorą cel na ekranie i wystrzelił w nią strzał. Jeśli strzał uderzy w stację kosmiczną po drodze, wygrasz jeden wolny respin z lepkim dzikim symbolem.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Space Battle RTP, zmienność i maksymalna wygrana

Space Battle to prosta, średnia maszyna do gier, w którą można grać w szerokim zakresie budżetów i płacić znaczne nagrody podczas gry z prawdziwą gotówką, do miliona! RTP znajduje się w pobliżu miejsca, w którym lubimy go widzieć w gier automatycznych online, przy 95.99%.

Podsumowanie bitwy kosmicznej

Ta gra w automatach może spodobać się wielu rodzajom graczy, bez względu na to, czy są oni wysoko-rolnikami, czy gracze szukają tanich, prostych gier. Jeśli nie chcesz ryzykownych automatów online, które płacą tylko małe zwroty, kosmiczna bitwa jest interesującą opcją, która może dać ci to, co najlepsze z obu światów. Nie spodziewaj się jednak, że łatwo zobaczysz duży jackpot na ekranie, ponieważ ten szczelinę nadal ma wysoki współczynnik trafień, co oznacza, że prawdopodobnie zobaczysz mniejsze wypłaty niż duże zwroty.

Z drugiej strony, jeśli chcesz grać bardziej ryzykowne automaty do automatów, które mogą zapewnić ten sam poziom rozrywki, ale także oferować szansę na większe wygrane, możesz sprawdzić dowolną z gier automatycznych Fugaso o wysokiej mocy fugaso. COSA Nostra, Mumy 2018, Carousel i Revenge of Cyborgs to świetne gry ze studia znane z ich niestabilnych wypłat, ale także wciągającej rozgrywki. Zapoznaj się z naszymi najlepszymi operatorami Fugaso, aby uzyskać szansę na wypróbowanie dowolnej z tych gier i zdobyć darmowe bonusy zaraz po zarejestrowaniu się.

Powiązani partnerzy kasyna

Dazzle Me Megaways
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rage of the Seas
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Castle Builder
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Frog Grog
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gems Bonanza
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fluffy Favourites
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cherry Blossoms
RTP:
95.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Def Leppard - Hysteria
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Immortal Glory
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Extra Juicy Megaways
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cats of the Caribbean
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Valley of the Gods 2
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni