Rage of the Seas graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
10 976 000 USD.00
Motyw:
Akcja/przygoda, piraci

Rage of the Seas Darmowe Gry Online Review

Gniazda netent są znane z jakości ich grafiki, a wściekłość automatu do morza jest przystojnym dodatkiem do zakresu. Ustawia siatkę symboli na rufie pirackiego statku, oświetlonego latarami i ozdobioną czaszkami.

Realistyczna grafika to kilku członków załogi Motley, kotwica, papuga i butelka rumu. Zobaczysz także dziką ośmiornicę, która może napełniać całe rolki jednocześnie, a także skrzynię, która dodaje dodatkowe wiersze i wyzwala dowolną z 5 losowych funkcji bonusowych w naszych zalecanych stronach kasynowych. Znajdziesz również bezpłatne spiny z co najmniej 3 z tych losowych funkcji aktywnych.

Dostępne do gry na urządzeniach PC, iOS, Android i Windows Mobile, Rage of the Seas pasuje do dramatycznego motywu do wysokiej zmienności i szansę na znalezienie jednej z największych nagród, jakie widzieliśmy.

Jak grać wściekłość na morzach

Zasięg zakładów jest również wyjątkowo szeroki, przyciągając zarówno zwykłych graczy i poważne wysokie rolki. Możesz obrócić rolki za zaledwie 0.20 lub aż 400.00, z dużą ilością wyborów między tymi granicami. Wystarczy kliknąć mały stos monet na panelu sterowania, aby otworzyć opcje stakowania.

Rage of the Seas jest wyposażone w funkcje automatycznego i szybkiego spinu, które są włączane lub wyłączane przy kliknięciu najlepszych kasyna online, a 3 małe linie po lewej stronie sterowania zabierają cię do wypłaty. To tutaj widzisz, ile jest wart każdego symbolu, gdy ląduje na dowolnym rzędzie w sąsiednich bębnach z lewej strony.

W grach podstawowych masz 1024 różne sposoby wygrania, ale rozszerza się to na maksymalnie 5488 sposobów podczas rundy bonusowej.

Wściekłość za darmo spins i inne funkcje bonusowe

Drewniana klatka piersiowa jest symbolem wzmocnienia, a kiedy ląduje na kołowrotkach 2, 3 lub 4, rolki te rozszerzają się z 4 do 7 rzędów. Daje to więcej sposobów na wygraną, a symbol wzmocnienia uruchamia dowolną z 5 funkcji jednocześnie, które są aktywne dla następnego spinu.

Można było zobaczyć gigantyczną ośmiornicę, trzymając czaszkę jego najnowszej ofiary. Jest to dziki symbol, który działa jak inne, jeśli mogą następnie wypełnić kombinacje i jest dostarczany jako ułożony symbol, wypełniając 3 rzędy na raz lub rozprzestrzenianie się dzikiego, które rozciągają się na sąsiednich pozycjach symbolicznych.

Symbole koła i butelki lub kotwica i lufa można usunąć ze szponów, co ułatwia zbieranie wysoko płatnych zwycięstw. Inną opcją jest podwojenie wszystkich zwycięstw. Jeśli symbol wzmocnienia wyląduje na już rozszerzonym kołowrotku, 2 funkcje rozgrywane są jednocześnie.

Symbol czaszki i skrzyżowanej pistolety w 3, 4 lub 5 miejscach jednocześnie wywoła 5, 8 lub 12 darmowych spinów. Bezpłatne obroty również zaczynają się, jeśli 3 symbole doładowania są gromadzone na kołowrotkach 2, 3 i 4 jednocześnie. Podczas rundy bonusowej 3 losowe funkcje będą aktywne dla każdego spinu, więc zobaczysz więcej zwycięskich obrotów, często z dołączonym mnożnikiem 2x.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Wściekłość maksymalnej wypłaty gniazda morza, RTP i zmienność

Najlepiej płacącym symbolem w całym rozszerzonym zestawie kołowrotka jest mało prawdopodobna kombinacja, ale teoretycznie możliwe i prowadzi do wygranej w wysokości 27 440 razy w twoim pakiecie. Jeśli masz maksimum 400.00 zakłada na spin wyzwalający, który składa się na kolosalne 10 976 000.00.

Powrót do procentowego procentowy 96.04% jest średnio średnio, a wściekłość na morze to wysoki poziom zmienności, w którym wygrane mogą pojawiać się rzadziej niż w grach o niższej wariancji, ale wypłaty są zwykle wyższe.

Nasza wściekłość na szczelinę morza

Potem ekscytujący motyw piracki, imponująca grafika i genialne funkcje sprawiają, że wściekłość na gniazda morza, do której gracze wracają raz po raz. Symbol wzmocnienia jest kluczem do odblokowania rozszerzonych bębnów, a jeśli wyląduje na środku 3, pełne 5488 sposobów wygrania powinny wystarczyć, aby wygrać lub dwa.

Pamiętaj tylko, aby ustawić poziom zakładów, aby pasował do wysokiej zmienności, ponieważ możesz zobaczyć kilka spinów z rzędu bez wygranej.

Ta ekscytująca gra znajdziesz w najwyższej rankowej kasynach i kasynach mobilnych.

Powiązani partnerzy kasyna

Northern Sky
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Blazing Diamonds
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
High Street Heist
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wombaroo
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pyramid King
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hammerfall
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crystal Prince
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Birds of Wonder
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Leprechaun Links
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Narcos Mexico
RTP:
95.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
CA 104 860 USD.00
Tropical Wilds
RTP:
96.47%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Arising Phoenix
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni