High Street Heist graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 500 000 $.00
Motyw:
Gliniarze i rabusie, akcja/przygoda

Recenzja automatów online z główną ulicą

High Street Heist to automat online z QuickSpin z gangiem w maskach klaunów, gdy napadają na sklep jubilerski. Twoją częścią tej operacji jest rozbicie szkła, aby odblokować 2 środkowe rzędy symboli i ułatwić złapanie łupu.

Respins pomaga wyczyścić całą siatkę symboli. W tej rundzie klaunowie przekształcają się w symbole o wyższej wartości, dając szansę zdobycia wygranej w wysokości 25 000 razy w swoim pakiecie.

Istnieje wysoka zmienność i średnie zwroty 96.29% z automatów do slotu na głównej ulicy, a na tej stronie możesz odtwarzać go na komputerach.

Jak grać w gniazdo napadu na głównej ulicy

Cel to wysokiej klasy sklep z jubilerskimi, wypełnionymi futerałami i półkami. Te siedzą za kołowrotkami, w których symbole obejmują 3 zwykłe pierścienie, zielone i czerwone pierścienie klejnotowe, diament i 4 rabusie w maskach klaunów. Te kreskówkowe postacie dają slotowi z główką wielką atrakcyjność wizualną, a napięta ścieżka dźwiękowa idealnie pasuje do wyglądu.

Załaduj go na platformy komputerowe, iOS, Android lub Windows Mobile, a na dowolnym urządzeniu otrzymujesz te same zabytki, dźwięki i rozgrywki. Znajdziesz również tę samą niezwykłą funkcję, która umieszcza półprzezroczysty odcinek szkła na środkowej 2 z 4 wierszy. Zobaczymy, jak to złamać w sekcji gniazda.

Na razie spójrz na elementy sterowania gier, które są łatwe w użyciu, i dołącz przycisk Total Bet, w którym klikasz Plus i minus symbole, aby wybrać kołek z 0.20 do 100.00 dla każdego obrotu na najwyższych miejscach online. Możesz także kliknąć stos monet, aby uzyskać dostęp do tego samego zakresu zakładów.

Podwójne strzałki w okręgu aktywują tryb autobla.

Stuknij 3 wiersze powyżej, aby odsłonić wypłatę. Musisz wylądować dopasowane symbole w dowolnej aktywnej części gry, w nieprzerwanej sekwencji od lewej do prawej. Złoty dziki symbol pomaga, działając jako inni, gdy tylko jest to możliwe, chociaż nie jest nic warte samodzielnie. Diament płaci najwięcej, z 3, 4 lub 5 w serii Worth 2.5x, 5x i 12.5x zakład.

Darmowe obroty i inne elementy gniazda napadu na główną ulicę

Slot do gniazda napadu na główne ulicę zaczyna się od odblokowanych górnych i dolnych rzędów i 32 sposobów wygrania. Symbole często wydają się ułożone, a szkło pęka na każdej kołowrotku wypełnionym tym samym obrazem. To otwiera więcej sposobów na wygraną i uruchamia respond.

Jeśli kolejny zestaw ułożonych symboli wypełni kołowrotek, więcej szkła odsunie. Może się to powtórzyć, dopóki całe szkło nie złamie się i masz w sumie 1024 sposoby na wygraną, w którym to momencie free free spins zawiera wyzwalacze.

Ta ekscytująca funkcja składa się z początkowych 10 darmowych spinów na w pełni odblokowanej siatce symboli. Miernik pojawia się nad kołowrotkami i za każdym razem, gdy stos symboli wypełnia kołowrotek, jeden z czterech miejsc na mierniku wypełnia się.

Po całkowitym wypełnieniu dodatkowych darmowych spin. Może to trwać, dopóki wszystkie symbole klauna nie staną się diamentami, co ułatwia wypełnienie mnóstwa kombinacji o wysokiej płatności z rosnącym mnożnikiem.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane napad z główną ulicą, średnie zwroty i zmienność.

Z wystarczającą ilością diamentów na rolkach na maksymalnym mnożniku, możesz uciec z 25 000 razy palikiem, grać na najwyższym stawce 100.00 i to fantastyczny ciąg 2 500 000.00 z głównego miejsca online napadu.

Jest to jednak bardzo niestabilna gra, więc można było zobaczyć kilka martwych spinów między zwycięzcami, chociaż ma przyzwoity średni procent zwrotu 96.29%.

Nasza wysoką ocenę automatów do napadu ulicznego

To zabawna, szybka gra z kolorowymi klaunami i błyszczącymi diamentami, aby pomóc się wyróżnić. Pomysłowy mechanizm łamania szkła i respiny ułatwiają wygraną, a kiedy uda ci się odblokować wszystkie 4 rzędy na każdym kołowrotku, wolne spiny mogą przynieść ogromny zaciąg z łupów.

Z wystarczającą liczbą aktualizacji symboli można znaleźć rolki automatu do napadu na głównej ulicy wypełnionej wieloma diamentami i istnieje możliwość zbudowania wielkiego mnożnika wygranej, zanim zabraknie Ci darmowych gier.

Dołącz do tego misfit gangu w ich Smash and Chwyt Raid, aby wygrać do 25 000 razy paliwo w najlepszych kasynach online, gdzie znajdziesz również najlepsze oferty premii powitalnej.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze, kiedy gram w automatach na wysokiej ulicy?

Zagraj w slot napadowy High Street w naszych zalecanych kasynach i można wygrać nagrodę o wartości 25 000 razy. Na maksymalnym stawce składa się z fantastycznego zaciągu 2 500 000.00 z tej gry o tematyce przestępczej.

Jaka jest funkcja łamania szkła głównego miejsca online na wysokiej ulicy?

Początkowo aktywne są tylko górne i dolne rzędy gniazda napadu głównego. Ułożone symbole łamie szkło na dotkniętych bębnach, aby odblokować środkowe 2 rzędy i wyzwolić respin. Więcej szkła może pęknąć w respondach, dając więcej sposobów na wygraną.

To grę z wysokiej zmienności w wysokiej zmienności?

Greet High Street Heist Maszyna ma wysoki poziom zmienności, w której kołowrotki mogą obracać się przez chwilę, zanim wylądujesz zwycięską kombinacją, ale nagrody są stosunkowo hojne, aby to nadrobić. Istnieje długoterminowy procent zwrotu 96.29%.

Powinienem zawsze grać w gniazda napadu na głównej ulicy na maksymalnym pakiecie?

Slot Online High Street Heist ma zakres zakładów 0.20 do 100.00 na spin, ale nie musisz grać na maksymalnym stawce, aby cieszyć się wszystkimi stylem, funkcjami i mnożnikami wygrania. Graj tylko dla zabawy z pieniędzmi, na które możesz sobie pozwolić na przegraną.

Jakie symbole używa gniazda napadu na głównej ulicy?

Symbol na rolkach z głównym strotem napadu ulicznego obejmują 3 zwykłe pierścienie, 2 pierścienie klejnotów i 4 rabusy w maskach klaunów. Te kolorowe postacie pojawiają się obok złotego dzikiego symbolu, który może działać jak inne w razie potrzeby, i cenny diament.

Czy automat do gniazda na głównej ulicy ma bezpłatne obroty?

To robi! Wyczyść cały szklany panel ze szponów online na slot high Street Weist, a otrzymasz 10 darmowych spinów. Klauni mogą uaktualnić do diamentów podczas wypełniania licznika, a ty zarabiasz dodatkowe darmowe gry plus mnożnik, który może prowadzić do ogromnych zwycięstw.

Czy mogę zagrać w gniazdo napadu głównego ulicy na telefonie komórkowym?

Automat do gniazda napadów na głównej ulicy działa na platformach stacjonarnych i mobilnych. Możesz cieszyć się tą grą na smartfonie iPhone, iPadzie, Androidzie lub Windows.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda napadu na główną ulicę?

Jeśli podoba Ci się motyw przestępstwa zaawansowanego miejsca na napad, powinieneś wypróbować podobne gry, takie jak gniazdo napadu Jokera autorstwa Felix Gaming i 3 klaun Monty Machine z Play’n Go.

, Który tworzy miejsce online na głównej ulicy?

Gniazdo napadu głównego ulicy pochodzi ze szwedzkich studiów QuickSpin i dołącza do gier takich jak Big Bad Wolf, The Wild Chase i Sakura Fortune na stronach zalecanych na tej stronie.

Kiedy wydano automat do gniazda na głównej ulicy?

QuickSpin uruchomił gniazdo napadu głównego 22 marca 2022 r.
Fruit Xtreme
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dreamzone
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ghost Glyph
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arabian Nights
RTP:
96.25%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
East Sea Dragon King
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Valley of the Gods 2
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A Night Out
RTP:
97.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Starmania
RTP:
97.87%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Giant
RTP:
94.22%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
The Slotfather Part II
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Banana Drop
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Hive
RTP:
96.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni