King of Macedonia graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
960 000 $.00
Motyw:
Fantazja, akcja/przygoda, historia

King of Macedonia Darmowe Gry Online Recenzja

King of Macedonia to gra historyczna gier na automatach IGT, która jest wypełniona obrazami wazonów, instrumentów muzycznych i skrzyń skarbowych z minionej czasów. Królewska para pomaga ci, płacąc niektóre z najlepszych nagród i uruchamiając niesamowite rundy bonusowe.

Aby uzyskać trochę informacji, jeśli kiedykolwiek studiowałeś starożytną historię, będziesz wiedział, że Aleksander Wielki był królem Macedonii. Podbił znaczną część Europy, Afryki Północnej i Azji, zanim miał nawet 30 lat. Chociaż nigdy nie został pokonany w bitwie, nie żył wystarczająco długo, aby cieszyć się swoim panowaniem, umierając w wieku zaledwie 32 lat.

To wystarczy na dziś historię, więc wróćmy do gry króla Macedonii, którą znajdziesz na najlepszych witrynach kasynowych online i mobilnych. IGT wygłosił mnóstwo kolorów i szczegółów w tej świetnie wyglądającej grze w automatach online.

Symbole obejmują piękną macedońską królową, podczas gdy sam Aleksander jest imponującą postacią, która uruchamia niektóre z specjalnych funkcji, które sprawiły, że ta gra była tak popularna.

Gigantyczne dzikie symbole, mnożniki wygrane do 10x i specjalna gra Free Spins z zablokowanymi dzikimi to cechy zaprojektowane w celu zwiększenia bankrollów. Jeśli grasz na stawkach Maximums, możesz domagać się wygranych do 20 000.00, gdy wyląduje najlepsza możliwa mieszanka symboli i mnożników.

Niezależnie od tego, czy lubisz historię, czy nie, potencjalne nagrody w ofercie sprawiły, że król Macedonii była grą, której nie należy przegapić.

King of Macedonia SLOT Sterowanie i konfiguracja

King of Macedonia to 5-linowa, 40-liniowa gra. Nie musisz grać na maksymalnych stawkach, aby cieszyć się wszystkimi nagrodami z tej gry i możesz obrócić rolki z zaledwie 0.80. To sprawia, że jest odpowiednie dla graczy, którzy po prostu chcą ryzykować małe stawki, ale wysokie rolki mogą postawić ogromne 1600.00 na spin, z wieloma opcjami pomiędzy tymi granicami dla reszty z nas.

Wygrasz wielokrotności zakładu na linię lub 1/40 całego stawki, gdy 3 lub więcej tego samego symbolu lądują na linii płatnej, zaczynając od lewej strony. Jest to standardowy sposób wygranych lądowania, który będzie znany każdemu, kto grał wcześniej w automatach, ale nie martw się, jeśli jesteś nowy w tych grach, ponieważ bardzo łatwo jest to zrozumieć.

Aby uczynić grę Króla Macedonii jeszcze łatwiejszą do naśladowania, po prostu otwórz płatnik za pomocą przycisku nad kołowrotkami. Wymienia to, ile jest dla Ciebie warta każda kombinacja, jednocześnie zawiera szczegółowe informacje na temat działania bonusów. Z nietypowymi funkcjami, takimi jak zablokowane dzikie symbole i pojawiające się gigantyczne dzikie, warto to sprawdzić.

Możesz cieszyć się wszystkimi funkcjami i imponującymi wizualizacjami gniazda Króla Macedonii, gdy grasz na komputerze stacjonarnym, Android lub iOS urządzeniu. To jeden z powodów, dla których stało się to tak bardzo udaną grą dla IGT. Wersja mobilna przenosi nawet opcje takie jak autoPlay, które ustawiają rolek wirujący samodzielnie tak długo, jak chcesz. Gra może być ustawiona w czasach starożytnych, ale sposób, w jaki działa, jest aktualny.

King of Macedonia rozgrywka i funkcje bonusowe

Jasnoniebieska i fioletowa kolorystyka daje grę gier King of Macedonia bogaty styl, który pasuje do tematu. Tło toczącego się pól i gór pomaga ustawić scenę, a ścieżka dźwiękowa dodaje dramatyczny akcja na rolkach.

Symbole są równie imponujące, z zwojami, wazonami, skrzyniami skarbowymi i czarnym koniem, które się pojawiają. Piękna Królowa płaci do 200 -krotnej swojej linii, gdy przekracza rolki. Każda wygrana zostanie losowo pomnożona przez 2x, 3x, 5x, a nawet 10x, jeśli symbol bonusu Złotego tarczy wyląduje po lewej stronie.

Imponująca postać samego króla pomaga na kilka sposobów. Jest dzikim symbolem, który jest w stanie działać jako wszyscy oprócz tarczy, jeśli może ukończyć pasujące symbole. Aby pomóc mu w wykonaniu zadania, IGT uczynił to tak zwanym gigantycznym dzikim, czyli 2 szerokości i 3 rzędy wysokości. Jeśli masz szczęście, obejmie 2 całe rolki, co prowadzi do wielu nagród gotówkowych w jednym obrotu.

Główną funkcją bonusu jest jednak runda króla. Jeśli Golden Shield wyląduje na lewej kołowrotku w tym samym czasie, co gigantyczny dziki symbol, otrzymujesz 8 darmowych gier. Wszelkie dziki, które były widoczne w spinu wyzwalającego, pozostaną zamknięte na miejscu. To może prowadzić do wygranej po wygranej, jeśli miałeś kilka dzikich na widoku.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wniosek

IGT rzuciło gniazda króla Macedonii na szeroką publiczność i wydaje się, że uderza w Bullseye. Wynika z popularnego tematu, wygląda fantastycznie i ma kilka fajnych funkcji bonusowych. Jest to średnia zmienność, więc powinieneś wygrać dość często i ma średni powrót do procentu gracza do 96.1%.

Za zmianę scenerii, dlaczego nie spojrzeć na króla Atlantydy? Ten automat jest w rzeczywistości częścią tej samej rodziny, z identyczną rozgrywką i bonusowymi rundami, ale przenosi akcję do mitologicznego podwodnego królestwa.

Grafika jest równie imponująca, więc niezależnie od tego, co zdecydujesz się zagrać, będziesz mógł cieszyć się świetnymi grami. Dlaczego nie dołączyć do żadnych z najlepszych serwisów internetowych i zagraj je oba?

Powiązani partnerzy kasyna

Ghost Pirates
RTP:
95.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mr. Vegas
RTP:
92.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Mega Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Legacy of Dead
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bushi Sushi
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
High Street Heist
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Dog House Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dr. Jekyll Goes Wild
RTP:
98.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
True Grit Redemption
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cats of the Caribbean
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crystal Cavern Megaways
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Merlin’s Grimoire
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki