Mega Fortune graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Samochody/wyścigi, luksusowy styl życia, pieniądze/miliony

Mega Fortune Darmowe Gry Online Recenzja

Zegarki designerskie, drogie butelki szampana, limuzyny i stosy rachunków dolarowych pojawiają się na sieci 5x3, a także pierścienie o niższej wartości w różnych kolorach. Wszystko jest sformułowane przez obraz jachtowej mariny, z palmami na bok i łódką na drugą.

Jeśli grasz w mega fortune w jednym z wysoko rankingowych kasyn mobilnych, niektóre z tych szczegółów tła są wycięte, aby dać ci wyraźniejszy widok na rolki, ale poza tym wygląda i gra dokładnie tak, jak wersja komputerowa.

Podczas gdy szansa na wylądowanie ogromnej jackpotu jest główną atrakcją, jest o wiele więcej, abyś zapewnił rozrywkę w tej grze. Dziki symbol płaci wielkie nagrody, a także działa jak inne w razie potrzeby, a podczas rund wolnych obrotów wygrane mogą zostać pomnożone przez do 5x.

Jak grać w automatach Mega Fortune

Zakres zakładów trwa od 0.25 do 50.00 na spin lub 0.01 do 2.00 na każdej z 25 linii wypłat. Wybierz wartość monety i poziom zakładu za pomocą przycisków lewej i prawej strzałki, a następnie będziesz gotowy do gry. Warto rzucić okiem na wypłatę za pośrednictwem zakładki "I" po lewej stronie głównych elementów sterujących, aby zobaczyć, ile wygrasz podczas dopasowania symboli biegających z lewej strony na linii.

Symbole o najniższej wartości płacą zaledwie 3x swój udział podczas wypełniania linii wypłaty, limuzyną o wartości 40x, a jacht płaci ogromne 400x. Jacht jest również dziki, więc może zastąpić innych, aby wypełnić kombinacje na naszych zalecanych stronach kasynowych.

Możesz grać w trybie automatycznym, dla maksymalnie 1000 kolejnych spin.

Mega Fortune Jackpots amp; Free Spins Funkcje bonusowe

Szampan w dowolnych 3, 4 lub 5 miejscach zapłaci 3x, 10x lub 100x twój zakład przed odblokowaniem darmowych obrotów. Kliknij jeden z wyzwalających symboli, aby zobaczyć, ile obrotów ubierzesz się, a także wszelkie mnożniki wygrane, które mają zastosowanie w całym. Najlepszym rezultatem jest 10 dodatkowych gier z każdą wygraną pomnożoną przez 5x.

Oczywiście prawdziwym powodem, dla którego gra Mega Fortune Slots jest tak bardzo popularna, jest szansa na wygranie ogromnej progresywnej nagrody Jackpota. Ta gra ma zaszczyt mieć rekord świata, aw 2012 roku zapłacił jednego szczęśliwego hazardzistę 17 €.9 milionów nagrody. Główne nasiona jackpota wynosi 1 000 000.00 i stamtąd wznosi się, ponieważ procent wszystkich stawek jest umieszczany w doniczce.

Aby wygrać jackpot, musisz jednocześnie wylądować na 3 koła symboli bonusowych. Jeden z kół obraca się, aby ujawnić kwotę nagrody, albo przejdziesz na następne koło. To obraca się, a jeśli przeniesie cię do ostatniego koła, zdobywasz zwycięstwo, co może być wielomilionowym mega jackpot.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne zwycięstwa, zmienność i RTP mega fortune gniazda

Wyłączając mega progresywne jackpot, najwięcej, które możesz wygrać z automatu do automatów Mega Fortune, wynosi 10 000 razy na Twoim pakiecie lub 500 000.00 na najwyższym poziomie zakładów. Ta nagroda jest twoja, jeśli wszystkie pozycje symboli wypełniają jacht jednocześnie.

Jest to gra o niskiej zmienności, która ma tendencję do wypłacania dość częstych zwycięstw, a średnio zwraca 96% pieniędzy postawionych w nagrodach na najlepszych miejscach online.

Mega Fortune Rating

Po raz pierwszy wydany w 2009 roku, mega Fortune Darmowe Gry Online jest już od kilku lat i pokazuje jakość grafiki. Ale jakikolwiek brak wizualnej atrakcyjności wkrótce zostanie zapomniany, ponieważ kołowrotki wirują regularne zwycięstwa, a główna funkcja progresywnego jackpota może wywołać w dowolnym momencie.

Dzikie substytucje i darmowe spiny zapewniają, że wciąż jest to gra z dużą ilością, a szeroki zakres zakładów przyciąga zarówno początkujących, jak i wysoce doświadczonych graczy. Pamiętaj, aby zebrać powitalne fundusze bonusowe z naszych ulubionych kasyn online i mobilnych, a następnie możesz zacząć kręcić rolki mega fortune, a kto wie, możesz zdobyć ogromną progresywną nagrodę w dowolnym momencie.

Sprawdź więcej progresywnych gniazd jackpotów poniżej

Powiązani partnerzy kasyna

Frog Hunter
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arcane Gems
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal Spins
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Doubleplay Super Bet
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Game Of Thrones
RTP:
94.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Panda
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Clucks
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
MexoMax
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Trump It
RTP:
95.94%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Legacy of Oz
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Juan
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki