Trump It graj online za darmo

Oprogramowanie:
Fugaso
RTP:
95.94%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
300 000 $.00
Motyw:
Celebryty, pieniądze/miliony, Joker

Trump It Darmowe Gry Online Review

Wyposażony w funky muzykę, krzykliwe obrazy złota, gotówkę i posąg wolności, ale także symbole takie. Podobnie jak wiele gniazd online fugaso, Trump jest dostępny dla każdego urządzenia, mobilnego lub komputera, a także jest wyposażony w trzypiętrowy progresywny jackpot. Oprócz progresywnej nagrody, grając w tym 15-płatkowym automatu, będziesz miał również okazję cieszyć się dodatkami takimi jak darmowe bonusy spinów i mnożniki wypłaty, aby bankować jeszcze więcej pieniędzy bonusowych w saldzie gracza.

Trump It Slot kontroluje i konfiguruje

Trump jest nie tylko wyjątkowo zabawny, ale jest też bardzo łatwy do gry. Zanim zaczniesz, masz tylko dwa elementy sterujące BET do konfiguracji, jeden, który dostosowuje wartość monet, a drugą liczbę monet na linię płac. Ustaw wszystkie kontrole na ich najniższe wartości, aby postawić minimalny udział tylko 0.15 punktów lub postaw do 150 punktów na spin, aby uzyskać szansę na lepsze nagrody.

Ponieważ linie wynagrodzeń są ustalone, nie będziesz w stanie dezaktywować indywidualnych linii wygranych, ale musisz zagrać w nie wszystkie. Aby zobaczyć, gdzie znajdują się linie wypłaty, wystarczy nacisnąć liczby po dowolnej stronie ekranu. Możesz zebrać do dziesięciu różnych symboli na tych liniach, aby uruchomić wygraną, każda płaci nagrody tylko w monetach. Jeśli grasz za prawdziwymi pieniędzmi za pomocą jednej monety, wypłaty różnią się od 5 monet do 2000 monet na sekwencję. Ale jeśli zwiększysz poziom BET, twoje nagrody odpowiednio wzrosną, dając szansę wygrania do 94 600 monet za jednym obrotem. Jeszcze bardziej interesujące jest to, że automat będzie kontynuował większość najlepszych wypłat za darmo, zapewniając sposób na wygraną bez wydawania czegokolwiek dodatkowego.

Trump można go również grać na dowolnym urządzeniu mobilnym, podobnie jak prawie każda inna gra z Fugaso. Studio buduje większość zwolnień na automatach IT w HTML5, dzięki czemu mogą być kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami z Androidem i iOS, a gniazdo Trump It Online nie jest inne. Aby grać na smartfonie, po prostu odwróć urządzenie na bok i wprowadź menu na dolnej prawej, aby skonfigurować udział. Gdy to zrobisz, możesz po prostu użyć dużych elementów sterujących spinów na ekranie, aby odtwarzać rundy.

Trump IT Gamelay i bonusowe funkcje

Jeśli chcesz odebrać wypłatę na przedziale Trump IT, będziesz musiał uzyskać kombinację co najmniej dwóch pasujących symboli na dowolnej linii płac, zaczynając od najlepiej z najszertniej. Aby uzyskać najlepsze zwroty, musisz zebrać niektóre symbole Putin lub Melania, ponieważ płacą one największe nagrody w grze. Nie mniej godne twojego czasu jest prezydent Trump, który jest przekształcony w dziki symbol, który nie tylko zastępuje wszystkie symbole, ale także dodaje mnożniki 2x do wypłat, które wywołuje.

Za każdym razem, gdy zbierasz zwycięstwo z niektórymi symbolami obrazu, automat da ci pewną liczbę darmowych spinów. Dzięki dwupoziomowym wypłatom, możesz zebrać tylko 1 bezpłatny spin, ale uruchomić nagrodę pięcioosymbolową, a otrzymasz w sumie 5 darmowych spins. Po uruchomieniu darmowych spinów będziesz mógł również uruchomić dodatkowe obroty bonus. A na podstawie tego wszystkiego, wszystkie darmowe wygrane spinów zostaną zastosowane mnożnik 2x.

Jeśli główna funkcja bonusu nie otrzyma potrzebnych zysków, Trump ma również trzy nagrody jackpota, które mogą po prostu. Jackpoty są podawane w rozmiarach mini, midi i maxi i wszystkie są progresywnymi nagrodami, które rosną, gdy coraz więcej osób stawia na grę. Możesz wygrać dowolną nagrodę za dowolnym obrotem, niezależnie od wielkości swojego udziału.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Gra w automatach zbudowana tak, aby bawić się tak bardzo, jak to możliwe, Trump jest dobrym wyborem dla graczy, którzy chcą bardzo angażujących i oryginalnych automatów, które mogą płacić dobre pieniądze. Jako jedna z niewielu gier wysokiej zmienności wytworzonych przez Fugaso, Trump może zdecydowanie dobrze zapłacić ci cierpliwość, do 94 600 monet podczas gry z prawdziwą gotówką. Jednak ze względu na wysoką wariancję i niższy wskaźnik trafienia, ta bezczelna gra na automatach wystawi również na większe ryzyko, więc graj tylko wtedy, gdy masz pieniądze, aby zaoszczędzić po większych nagrodach.

Z drugiej strony, jeśli wolisz grać mniej ryzykowne gry na automatach, Fugaso tworzy całą gamę gier o średniej zmienności. W przypadku tego samego miejsca, takiego jak Trump IT, ale z bardziej relaksującym motywem i rozgrywką o średnim poziomie, masz zachodzenie słońca. A dla jeszcze bardziej angażujących pokies z funkcjami bonusowymi przypominającymi grę, masz także fear zombie i bramy gier piekła. Każda z tych gier kasynowych jest świetną alternatywą dla Trumpa i wszystkie są dostępne do gry na najlepszych kasynach na naszej stronie internetowej, a także bardziej popularne gry automaty od innych liderów branży, takich jak Netent.

Guardians of the Deep
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
777 Super BIG BuildUp Deluxe
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lava Loca
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
African Legends
RTP:
94.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Double Da Vinci Diamonds
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Siren Song
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Deadly 5
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Space Miners
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gonzo's Quest Megaways
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Spark
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sylvan Spirits
RTP:
95.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Peaky Blinders
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki