Lord Merlin and the Lady of the Lake graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Akcja/przygoda, mity i legendy

Lord Merlin and the Lady of the Lake Darmowe Gry Online Review

Spokojne jezioro rozciąga się za zestawem symboli 5x3, a kołowrotki dają dobry widok na tę animowaną scenę. Twisted Wood otacza główną grę, a zobaczysz symbol karty gry wykonany z tego samego materiału obok tematycznych obrazów Merlina, Lady of the Lake, czapki czarodzieja, personelu i tarczy. Play’n Go wykorzystał swoją charakterystyczną grafikę wysokiej jakości w tej grze i z pewnością jest zaprojektowana, aby zaimponować graczom na komputerach PC, Android, iOS i platformach mobilnych Windows w najlepszych kasynach mobilnych.

Dzikie podstawienia i darmowe spiny z losowo rozszerzającym się symbolem są popularnymi funkcjami używanymi w wielu grach. Jednak możesz odblokować drugą rundę darmowych obrotów od wewnątrz, bez ograniczeń do liczby dodatkowych gier.

Jak grać w lord Merlin i damę z jeziora

Jeśli grałeś w jakieś miejsca od tego programisty, będziesz znać sterowanie. Jeśli jesteś nowy do gry w gry, nie martw się, ponieważ są one bardzo łatwe do skonfigurowania, z przewijającym paskiem pod kołowrotkami zawierającymi wszystkie wartości zakładów. Przesuń go w lewo lub w prawo, aby wybrać udział z 0.10 do 100.00 za spin na najwyższych miejscach online.

Lord Merlin i Lady of the Lake Maszyna jest wyposażona w opcję automatycznego obracania kołowrotków i przyspieszenia w trybie turbo. Karta "I" otwiera wypłatę, w której widzisz, ile każdy symbol płaci, gdy wylądujesz co najmniej 3 tego samego typu w dowolnym z 10 linii. Zarówno Lady, jak i Merlin płacą 1000x podczas lądowania po liniach.

Bezpłatne obroty i inne cechy Lorda Merlina i Lady of the Lake Slot

Pani jest dzikim emblematem, który może stać w dowolnym innym, oprócz Excalibur, aby ukończyć sekwencję pasujących symboli. Wszelkie 3, 4 lub 5 przykładów miecza w dowolnych miejscach zapłacą nagrodę odpowiednio 1x, 10x i 100x.

Losowy symbol rozszerza się na dowolną rolkę, na której ląduje w tej rundzie, i nie muszą być na żadnych szczególnych rolkach, aby się liczyć, więc o wiele łatwiej jest zobaczyć zwycięskie kombinacje niż w grach podstawowych.

Aby jeszcze bardziej pomóc, Excalibur staje się drugim dzikim symbolem podczas wolnych spin. Ponad 2 przykłady lądowania miecza naraz przyzna dodatkowego obrotu Excalibur, bez górnej granicy.

Każda wygrana może być grana, a nagrody podwoili się, jeśli zgadujesz, aby pokolorować twarzą w dół karty gry, lub czterokrotnie, jeśli uda ci się przewidzieć prawidłowy garnitur.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Lord Merlin i Lady of the Lake Slot Maksimum zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność

Land Merlin lub Lady of the Lake tuż za wszystkimi 5 rolkami i 3 rzędami, aby wygrać 10 000 razy. Maksymalnie 100.00, wygrasz 1 000 000.00 z jednej z tych kombinacji. Średnia długoterminowa średnia powrót do odsetka graczy wynosi 96.2% i jest to gra o wysokiej zmienności, w której potencjalnie długie szczeliny między zwycięstwami są kompensowane wysokimi nagrodami.

Zamknięcie myśli na temat lorda Merlina i lady z jeziora

Gry tematyczne wokół słynnych legend króla Artura zawsze będą spodobać się szerokiej gamie graczy i chociaż sam Arthur nie pojawia się w tym, Lord Merlin i Lady of the Lake Slot z pewnością będą kolejnym wielkim sukcesem Play Go.

Rozszerzające się symbole i nieograniczone gry Excalibur mogą stworzyć przyzwoite zwycięstwa, ale uważaj na wysoką zmienność. Poznaj Merlin i The Lady, kiedy grasz w tę epicką grę w najlepszych kasynach, takich jak te, które wybraliśmy jako najwyższe kasyna online.

Powiązani partnerzy kasyna

Jumbo Joker
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Eye of the Storm
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Keystone Kops
RTP:
95.25%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Nauticus
RTP:
92.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Gold - Symbol Choice
RTP:
95.95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Epic Monopoly II
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Deep Descent
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wonderland Protector
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Foot
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gigantoonz
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Snake Arena
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Red Hot Wild
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni