Red Hot Wild graj online za darmo

Oprogramowanie:
Barcrest
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
Nie
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce, bary i dzwonki

Red Hot Wild Online Review

Dodając unikalne funkcje do klasycznej maszyny z 3-reali, Red Hot Wild Slot podnosi gry w stylu Vegas na nowy poziom, dając graczom wiele wyborów. Łącząc oldschoolową konfigurację 5 linii wypłat i podstawowych dodatków z rozgrywką o średnim/wysokim wariancie i nietypowymi bokami, ta gra będzie rozmawiać z każdym graczem z odrobiną doświadczenia. Dzięki RTP, który można zwiększyć do 98% i jackpot 250 000 punktów, Red Hot Wild by Barcrest to zdecydowanie kusząca gra do gry w prawdziwą gotówkę.

Red Hot Wild jest gotowy do urządzeń mobilnych dla najlepszych witryn internetowych użytkowników i jest wyposażony w wielkie gry boczne Barcresta. Graj regularnie i ciesz się dzikimi mnożnikami, które możesz wybrać samodzielnie lub płacić dodatkowo, aby odblokować najlepszą stawkę zwrotu i zablokować te dziki na ekranie.

Jak grać w Red Hot Wild Darmowe Gry Online

Granie w Red Hot Wild Slot za prawdziwe pieniądze nie jest tak trudne, ponieważ musisz tylko wybrać rozmiar zakładu, aby zacząć. Zanim zaczniesz wirować, możesz nacisnąć przycisk "I" na ekranie, aby uzyskać dostęp do wypłaty i sprawdzić nagrody gry. Paytable zawsze pokazuje nagrody w kredytach, więc zmiana zakładu również zmieni wyświetlane kwoty.

Jeśli regularnie grasz w grę, będziesz mieć zestaw 10 symboli owoców, które mogą przynieść nagrody, od 25 -krotnego zakładu Payline do do 500x za pojedynczą kombinację. Podobnie wielkie gry BET mają te same symbole, ale oferują stałe nagrody, które różnią się od 8 do 100 punktów za kombinację. Jednak dzięki unikalnej funkcji dzikiej selekcji w automatach możesz również odblokować specjalne nagrody bonusowe do wygrania, z których najwyższa płaci do 25 000 razy na zakładach za jedną sekwencję pięciu symbolowych!

W przeciwieństwie do klasycznych maszyn, które często znajdziesz w lokalnym kasynie, gniazdo online Red Hot Wild Barcrest można grać. To gniazdo jest kompatybilne z urządzeniami mobilnymi iOS i jednostkami z Androidem, co pozwala cieszyć się niestabilną akcją gniazda na dowolnym smartfonie lub tablecie.

Red Hot Wild funkcje i darmowe spiny

Po zwolnieniu gry pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest wybrać, który z symboli chcesz użyć jako swojego dzikiego symbolu mnożnika. Gniazdo daje wybór między dowolną ikonami z wypłaty, a każda z nich oferuje inny mnożnik nagrody, w zależności od tego, jak cenny jest symbol. Tak więc, z najniższymi płatnymi ikonami wiśni, otrzymujesz mnożniki 1x, ale 7S daje znacznie większe mnożniki 10x. Możesz także zmienić wybrany dziki symbol w dowolnym momencie, używając dedykowanego przycisku, który znajduje się na szpach.

Po wybierzeniu dziki możesz od razu zacząć się kręcić, aby zdobyć prawdziwe nagrody pieniężne. Slot zapłaci ci za każdą kombinację trzech pasujących symboli, które zbierasz na jednej lub więcej z pięciu liniów wypłat. Gdy nie ma wystarczającej liczby pasujących symboli, dziki symbol mnożnika może wejść i zastąpić każdą ikonę, aby uzyskać wygraną.

Dzikie mnożniki zwiększają również nagrody, które pomagają wyzwolić o tę samą wartość pokazaną na symboli, a ich mnożniki można pomnożyć, aby zwiększyć wypłaty do 100x. I jako ostateczny bonus, te specjalne ikony mogą również płacić nagrody bonusowe po dopasowaniu, co może przejść do kolosalnego zakładu 25 000 razy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Red Hot Wild RTP, wariancja i maksymalna wygrana

Jeśli wybierzesz minimalny zakład, gniazdo pozwoli ci grać z RTP 94%. Zakład od 2 do 500 punktów na rundę (maksymalny zakład) zwiększy stopę zwrotu do 96%. Możesz także zagrać tylko w dwie duże gry boczne, które pozwalają kupić 5 spinów z 98% RTP i ulepszone premie za cenę odpowiednio 20 lub 30 punktów.

W przypadku wysokich rolek Red Hot Wild Darmowe Gry Online oferuje również dwie gry poboczne, do których można uzyskać przycisk BB. Te wielkie gry BET można kupić odpowiednio za 20 lub 30 punktów, a każda z nich daje 5 spins za tę cenę, które są grane z RTP 98%, ustalonymi nagrodami i ulepszonymi dzikimi bonusami. Tańsza gra daje dziki, które przenoszą się na inne pozycje, kiedy się pojawią; Droższa gra daje mnożnik dzikich, które pozostają stałe dla całej funkcji.

Red Hot Wild Werdict i podobne automaty online

Dodając nowe funkcje do klasycznego automatu, Barcrest stworzył unikalną grę o średnim/wysokiej wariancie, która będzie głównie rozmawiać z graczami z doświadczeniem. Ponieważ wskaźnik trafień w grze jest niski, a RTP jest znacznie mały podczas gry z minimalnym pakietem, ten automat nie będzie dobrym wyborem dla nowych graczy. Ale jeśli możesz oszczędzić cierpliwości i mieć więcej pieniędzy na inwestowanie, zdecydowanie możesz czerpać dobre nagrody.

Dla graczy, którzy nie lubią ryzykować tak bardzo, sugerujemy wypróbowanie niektórych innych gier Barcrest za pośrednictwem ofert z zalecanych kasyn online.

Slot banku akcji to jeden interesujący wybór, oferujący rozgrywkę o średnim poziomie, która jest wyposażona w poziomy bonusowe i bezpłatne spiny. A jeśli chcesz czegoś jeszcze mniej niestabilnego, masz owoce Czarnej Magii, które są kolejną 3-relową maszyną owocową z wielkimi grami BET, ale także częściej wypłatami. Aby uzyskać więcej najlepszych gier od dostawcy oprogramowania i niektórych atrakcyjnych bonusów powitalnych, odwiedź niektóre z naszych zaufanych kasyn z napędem Barcrest.

Sprawdź kody bonusowe Dream Vegas i zagraj setki najlepszych automatów i zdobądź ponad 35 postępowców.

Powiązani partnerzy kasyna

Baron Bloodmore and the Crimson Castle
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Vein
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Day of Dead
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bushido Ways xNudge
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Spartan King
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Top Gun
RTP:
94.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monopoly Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Green Knight
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gemix 2
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of Beasts Infinity Reels
RTP:
95.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
11 Enchanting Relics
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rock Vegas
RTP:
96.64%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki