Rock Vegas graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.64%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
645 375 USD.00
Motyw:
Dżungla, dinozaury

Rock Vegas Recenzja automatu online

Tygrysy, mamuty i przyjazna gwiazda jaskiniowca w automatach Rock Vegas z pragmatycznej zabawy i reel królestwa. W grach podstawowych postaci te pojawiają się na 5 rolkach i 20 llinach, ale uruchamia funkcję premii respins i odblokujesz ogromną siatkę symboli 10x10.

Tylko skały wylądują w cenie respins, ale mogą być w różnych rozmiarach, a niektóre zabierają cię na tajemniczym szlaku dla mnożników i natychmiastowych nagród. Zbierz coraz większą kolekcję skał podczas tej funkcji, aby wygrać do 10 000 razy swój udział lub 2 400 000.00 przy maksymalnym zakładach! Rock Vegas to gra o wysokiej zmienności, którą można grać na komputerach PC, Android, iOS i Windows Mobiles. Znajdziesz długoterminowy procent zwrotu 96.64%.

Jak grać w rock Vegas online

Grafika w stylu CGI sprawia, że rock Vegas wygląda jak film animowany, z nutą "epoki lodowcowej" dla niektórych postaci. Jaskiniowiec stoi z boku macierzy symboli 5x3, która znajduje się w ramce efektu kamiennego w prehistorycznej dżungli. Pojawia się także na kołowrotki wraz z białym tygrysem szablym, mamutem i zielonym dinozaurem.

Istnieje tutaj wyjątkowo szeroka gama opcji stakowania, działająca od 0.20 do 240.00 na każdym spinu na najwyższych miejscach online. Kliknij przyciski plus lub minus po obu stronach karty spin, a następnie wybierz wartość monety i poziom zakładu, aby znaleźć idealny udział dla swojego bankrolla.

"Ja" na elementach sterujących otworzy się. To przedstawia, jak działa funkcja Hold amp; Win Respins i to, co wygrywasz z dopasowanych symboli w dowolnej z 20 linii płacowych w grach podstawowych. Jaskiniowiec jest najcenniejszy i zwraca do 37.5x twój zakład.

Możesz grać w automatach Rock Vegas na komputerach, telefonach i tabletach, z niewielkimi zmianami w elementach sterujących oznaczających wersję mobilną z gry stacjonarnej.

Respins i inne cechy bonusowe Rock Vegas

Niezwykle dla żadnej z najlepszych gier automatycznych, nie ma dzikiego symbolu i chociaż z pewnością możesz wybrać przyzwoite wygrane w grach podstawowych, slot rock Vegas dotyczy respins. Wszelkie 3 lub więcej symboli bonusowych rockowych wystarczą, aby uruchomić tę grę Hold amp; Win, która zastępuje rolki pustą siatką 10x10.

Tylko niebieskie, zielone, żółte, różowe i czerwone skały lądują na siatce, trzymając nagrody 0.1x, 0.2x, 0.4x, 0.6x i 1x twój zakład, w tej kolejności. Wyzwoluj rundę 4 skałami i niebieskimi wersjami są usuwane, a 5 bonusowych skał również usuwa zielone z rundy respins.

Dostajesz początkowe 3 respiny, a każde skały zamykają się na miejscu, a także resetują licznik spinowy do 3. Jeśli wylądujesz klastry tej samej skały, przekształcają się w wersje 2x2, warte natychmiastowych nagród od 5x do 10x lub 3x3, które płacą losowe kwoty z 35x do 500x.

Możesz także lądować skały nałożone na klucze. Odblokowują te tajemnicze mnożnik, gdzie znajduje się skrzynie skarbów wypełnione dowolnym z tych cennych dodatków -

 • Losowe mnożniki 0.5x do 500x zastosowany do skały i natychmiast zapłacony.
 • Random Bezpośredni pieniądze od 10x do 500x.
 • Od 4 do 10 dodatkowych kluczy, aby przesunąć Cię szlakiem.
 • Losowy mnożnik od 2x do 100x zastosowany do wszystkich wygranych na końcu rundy. Odkryj więcej niż 1 z tych nagród i łączą one ogromne wypłaty.
 • Jeden retriger respins.

Dotrzyj na koniec 11 etapów na szlaku, aby uzyskać kolejny mnożnik tajemniczy od 2x do 100x, a cała funkcja respins może zacząć od nowa, jeśli wypełnisz całą sieć 10x10.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Kolosalne symbole
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Rock Vegas Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Wygrane mogą osiągnąć 10 000 razy swój zakład lub 2400 000.00 na najwyższych stawkach w rundzie. Funkcja automatycznie kończy się, jeśli osiągniesz ten limit. Rock Vegas Maszyna ma dużą zmienność, która może prowadzić do stosunkowo długich szczelin między zwycięstwami, ale średnie wypłaty mogą być stosunkowo wysokie. Hojny 96.64% powrót do procentowych graczy sprawia, że ta gra jest doskonały stosunek jakości do ceny.

Nasze rock Vegas Autdict

Dziki symbol w grach podstawowych byłby mile widzianym dodatkiem, ale na bok, automat Rock Vegas jest bardzo zabawny, z fantastyczną bonusową rundą. Po uruchomieniu wygrana ze skał jest pewna, a po prostu potrzebujesz jednej skały w kolejnych 3 respinach, aby kontynuować tę funkcję.

Szlak, gigantyczne mnożniki skalne, losowe nagrody ze skrzyń skarbowych i szansa na odzyskanie tej funkcji, sumują się do jednej z najlepszych gier respins. Ujawnij wartość skał, gdy grasz w tę popularną grę na naszych zalecanych stronach kasynowych.

Gdzie mogę grać w automatach rock Vegas?

Rock Vegas znajduje się w niektórych z najlepszych kasyn, gdzie możesz skorzystać z hojnej premii powitalnej w grach.

Jaka jest funkcja Hold amp; Win of the Rock Vegas Slot?

Funkcja Hold amp; Win w rock Vegas to runda respins. Skały zawierają wartości pieniężne i blokują się, gdy inne pozycje symboli obracają się co najmniej 3 razy. Więcej skał ponownie uruchomi tę funkcję, a po drodze znajdziesz mnożniki i inne smakołyki.

Czy mogę zagrać w rock Vegas na telefonie komórkowym?

Tak, na pewno możesz! Rock Vegas jest w pełni kompatybilny z telefonami z systemami operacyjnymi Android, iOS i Windows.

Jaki jest powrót do procentowego graczy graczy Rock Vegas?

, Wzięte jako długoterminowa wartość teoretyczna, gniazdo rock Vegas odpłaca 96.64% stawek w nagrodach. Jest to gniazdo o wysokiej zmienności, więc jest mało prawdopodobne, aby pasowało to dokładnie w trakcie sesji gry.

Czy gniazdo rock Vegas ma szeroki zakres obrońców?

Istnieje doskonała gama opcji stakowania z automatu Rock Vegas. Możesz grać tylko za 0.20 na spin lub podnieś poziom do 240.00. Istnieje wiele opcji, które dopasowują Twój budżet.

Ile mogę wygrać z rock vegas?

Wygrana z funkcji Hold amp; Win może zsumować się do 10 000 razy Twój zakład. Zagraj w rock Vegas online na maksymalnym założeniu i można odebrać nagrodę w wysokości 2 400 000.00 z tej gry.

Ile linii płac ma slot rock vegas?

To jest 20-liniowa gra, w której masz 20 stałych ścieżek na rolkach rock Vegas, biegnących od lewej do prawej. Dopasuj wystarczającą liczbę przykładów tego samego symbolu w linii w podstawowych grach, aby wygrać nagrody.

Jakie gry są podobne do rockowego gniazda Vegas?

Cavemen and Dinozaury również prześladują rolki 1 miliona megawysów BC od Iron Dog Studio, Caveman Bob, przez relaksowy gier i Anderthals, z mikrogamingu.

, Który tworzy rock Vegas online?

Pragmatic Play Make The Rock Vegas Slot, we współpracy z Reel Kingdom. Inne gry w tym zakresie to slot Big Bass Bonanza, Księga Królestwa, pływający smok i gorący do spalenia. Możesz zagrać w te i więcej w naszych zatwierdzonych kasynach.

Kiedy został uruchomiony automat rock Vegas?

Rock Vegas Slot został wydany 21 stycznia 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Buffalo Hunter Slot Review
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joker Hot Reels
RTP:
95.51%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Forge of Gems
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Millionaires Club III
RTP:
94.55%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Ghouls Gold
RTP:
93.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Rage to Riches
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Gypsy Rose
RTP:
97.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Carnaval Forever
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Soldier of Rome
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bomb Bonanza
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Feline Fury
RTP:
94.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Extra Juicy Megaways
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki