Forge of Gems graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 000 000 $.00
Motyw:
Fantasy, klejnoty, steampunk

Forge of Gems Darmowe Gry Online Review

Forge of Gems Slot Machine z Play'n Go ma kolorowe klejnoty na 5 rolkach i wszystko, od 243 do 36 288 sposobów wygrania. Załaduj go na komputer, Android, iOS lub Windows Mobile w zatwierdzonym kasynie, a znajdziesz mnóstwo błyszczącej rozgrywki i funkcji.

Kaskadowe kołowrotki mogą prowadzić do kilku zwycięstw, wraz z dodatkowymi dzikimi symbolami, podzielonymi symbolami i mnożnikami wygrania ze specjalnej kołowrotka Forge. Symbole rozproszone przyznają do 20 darmowych obrotów rolki z ulepszoną kołowrotkiem i mnożnikami.

To bardzo niestabilna gra ze średnim zwrotem 96.2% i ogromna potencjalna nagroda o wartości 20 000 razy udział.

Jak grać w slot kurza klejnotów

Styl steampunk jest w gnieździe klejnotów, z świecącym piecem za kołowrotkami i ozdobną metaliczną ramą złożoną z mechanicznych kawałków otaczających siatkę symboliczną. Same symbole to mieszanka emblematów kart do gry i cenniejszych klejnotów w różnych kształtach i kolorach.

Zobaczysz także górną rolkę nad główną siatką 5x3, w której pojawiają się specjalne dzikie symbole i "podzielone", a są one kluczowe dla ekscytującej rozgrywki.

Możesz obrócić rolki między 0.20 i 100.00 Na najwyższych miejscach online i pasek przewijania na dole komputera stacjonarnego lub mobilnego zapewnia szybki i łatwy dostęp do wszystkich opcji zakładu. Wygrywasz z dopasowanymi symbolami na sąsiednich bębnach z lewej i mogą znajdować.

Niebieski przycisk "ja" obok tego ujawnia wypłatę, w której znajdziesz pełną listę tego, ile jest wart każdego symbolu na wybranym poziomie zakładu. Najcenniejszy niebieski klejnot płaci 0.3x, 0.6x i 1x, gdy widziano na 3, 4 lub 5 rolkach. Ta tabela zawiera również przydatne informacje na temat różnych funkcji bonusowych, takich jak rozszerzające się bębny, więc warto poświęcić czas na przeczytanie go przed graniem w automatach do klejnotów.

Bezpłatne obroty i inne cechy klejnotów

Wszelkie symbole w wygranej znikają, a każdy powyżej upadł, aby wypełnić luki. Kolejna kołowrotka w poziomie może również upuścić symbole modyfikatora na bębny, chociaż puste miejsca są również częścią mieszanki kołowrotka Forge. Oto, co robią różne modyfikatory -

Vertical Wild - przekształca wszystkie symbole na dotkniętej kołowrotku w dziczy, które mogą działać jak inni, aby wypełnić kombinacje.

Poziome dzikie - robi to samo z całym rządem symboli.

Pionowy rozdzielacz - umieszcza 2 symbole w jednym miejscu, jeden nad drugim, aby dać więcej sposobów wygrania.

Poziomy rozdzielacz - robi to samo z rządem, a także działa jako dziki symbol.

Mnożnik - zwiększa mnożnik wygranej o 1x w dowolnej serii kaskad do potencjalnego maksimum 37x.

Przy wystarczającej liczbie symboli rozdzielających możesz zwiększyć liczbę sposobów wygrania z podstawowego 243 do ogromnego 32 288, co znacznie bardziej prawdopodobne, że tworzysz nowe zwycięstwa, a zatem uruchamiasz dalsze kaskady.

Symbol rozproszenia czerwonego i złotego róży przyznaje nagrody pieniężne i bezpłatne obroty. Wszelkie 3 z tych zakładów płacą 20 -krotnie, a następnie 8 lub 10 bezpłatnych gier, a 4 rozproszenia płacą 30x, a otrzymasz 10 lub 15 darmowych spinów. Pięć róż jest warte nagrody rozproszenia 40x, a otrzymasz 10, 20 lub 30 darmowych spinów.

Kołonik jest nadal aktywny, ale nie ma pustych miejsc i zamiast resetować na końcu jakichkolwiek kaskad, mnożniki nadal budują podczas wolnych spinów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność klejnotów

Możesz wygrać do 20 000 razy na stos.00 przy maksymalnym zakładce z kuźnia klejnotów. Play'n Go Ocena na 10/10 w skali zmienności, co oznacza potencjał długich luk między zwycięskimi spinami, zrównoważony przez duże średnie wartości nagrody.

96.20% średni powrót do graczy, jeśli jest rozsądny, ale nie wyjątkowy.

Nasza kuźnia klejnotów

Jasne klejnoty pomagają wyróżnić tę grę, chociaż symbole kart są dość wyciszone, więc nie jest to gra, w którą grałbyś w wybitnej grafice. Ale istnieje przyzwoity poziom szczegółowości, a bardziej dotyczy innowacyjnych funkcji, które z pewnością warto sprawdzić.

Kołonik Forge, z podzielonymi symbolami i rzędami lub stosami dzikich, to ekscytująca innowacja, która może z łatwością wywołać dalsze kaskady i rosnące mnożniki. Bezpłatne obroty z coraz większym mnożnikiem są najbardziej prawdopodobną ścieżką do największych wygranych, chociaż nie można odzyskać gier bonusowych.

Wykup ścieżkę do najlepszych kasyn online przedstawionych tutaj i odbierz błyszczącą bonus powitalny, gdy zapisujesz się na zatwierdzoną stronę.

, Jaka jest cecha symboli rozdzielacza kuźni gniazda klejnotów?

Specjalne symbole rozdzielające mogą wpaść na szpule Forge of Gems na dowolnym wygranym wygranym. Symbole rozdzielające Dodaj dodatkowe wiersze lub kolumny do pozycji symboli, aby zwiększyć liczbę sposobów wygrania.

Czy kuźnia klejnotów online ma bezpłatne obroty?

Tak. Symbol rozproszenia w 3, 4 lub 5 miejscach na kuźniu klejnotów, wadze do 10, 15 lub 30 darmowych spinów. W tym czasie mnożnik wygranej może wzrosnąć do maksymalnie 37x, co prowadzi do niektórych z największych wygranych z tej gry.

Ile linii wypłat ma kuźnia automatów do klejnotów?

Forge z klejnotami nie ma stałych linii płacowych i płaci nagrodę, gdy 3, 4 lub 5 pasujących symboli lądują na dowolnych rzędach, z lewej kołowrotka. Istnieje podstawowy poziom 243 sposobów wygrania, ale symbole rozdzielające mogą zwiększyć to do maksymalnie 32 288 sposobów.

Gdzie mogę zagrać w slot klejnotów online?

Forge of Gems Machine jest dostępna w niektórych z najlepszych kasyn online, gdzie znajdziesz ogromny wybór wysokiej jakości gier, hojnych bonusów i bezpieczeństwa licencji.

Dlaczego kuźnia klejnotów jest tak popularna?

Gry o tematyce klejnotów są zawsze popularnym wyborem, a kuźnia klejnotów ma również bardzo atrakcyjną rozgrywkę i funkcje. Łączą się, aby był wielkim hitem z graczami szukającymi stylu i emocji.

Czy muszę pobrać grę gniazda klejnotów?

Nie musisz pobierać slotu Forge of Gems, aby. Nasze zatwierdzone witryny są łatwe do dotarcia za pośrednictwem komputerów stacjonarnych lub mobilnych, więc nie wykorzystują żadnego miejsca na wybranej platformie.

Jaki jest minimalny zakład na slocie online klejnotów?

Minimalny zakład na każdym obrotu kucy klejnotów wynosi 0.20. Istnieje wiele opcji między tym a maksymalnym stawką 100.00 i łatwo jest wybrać zakład za pomocą paska przewijania pod kołowrotkami.

Jakie gry są podobne do slotu klejnotów?

Gry z podobnym wyglądem do kuźni klejnotów obejmują gimnki Bonanza z Pragmatic Play i Dazzle Me Megaways. To tylko kilka przykładów stale popularnych automatów o tematyce klejnotu.

, Który tworzy kuźnia klejnotów online?

Play Go Make the Forge of Gems Slot, a jest częścią biblioteki z tego studia, która obejmuje oko Atum, Fire Joker i Moon Princess Machines.

Kiedy został wydany Forge of Gems Slot?

Forge of Gems Slot został uruchomiony 14 kwietnia 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Rock The Cash Bar
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Smugglers Cove
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reel King Mega
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Dr.Toonz
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Leprechaun Links
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Da Vinci Creations
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Twin Spin Megaways
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spectre Estate
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sisters of Oz Jackpots
RTP:
95.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Plunderland
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jammin Jars
RTP:
96.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Keystone Kops
RTP:
95.25%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni