Rock The Cash Bar graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
658 900 $.00
Motyw:
Luksusowy styl życia

Rock the Cash Bar Darmowe Gry Online Review

Siatka symboli 5x3 wygląda jak półki za barem koktajlowym w jakiejś błyszczącej disco. Różne fragmenty owoców, butelki alkoholu i okularów siedzą na 3 rzędach, otoczone jasnymi światłami i neonowym znakiem. Nawet przyciski kontrolne wyglądają, jakby były częścią brokatowej piłki. Pochodzi z Yggdrasil, a ich partner, Northern Lights Studios, a automat do kaszy wygląda dobrze na telefonach komórkowych Android, iOS i Windows, a także komputerach.

Możesz lądować dzikie symbole, które pomagają ukończyć kombinacje. Znajdziesz również 3-poziomową funkcję darmowych gier, z mnożnikami wygranych, aktualizacjami symboli i rozszerzaniem rolki, a tutaj dostępne są największe wygrane do 6589x, Twój udział jest dostępny.

Jak grać w grę Rock the Cash Bar Slots

Plus i minus przyciski podnoszą lub opuszczają stawki, a dostępna jest duża gama opcji, od zaledwie 0.10 Spin do 100.00. Jest to bardzo łatwa gra do konfiguracji i przy szerokim wyborze rozmiarów zakładów, jest odpowiednia dla graczy z dowolnym poziomem doświadczenia i prawie każdym bankrollem.

Pod dużym przyciskiem spinu zobaczysz strzałki w okręgu. Kliknij je, aby uruchomić funkcję automatycznych spinów, która działa do 100 razy. Trzy małe linie na szczycie gry odblokowują wypłatę, zasady gry i kontrolę wolumenu dla ścieżki dźwiękowej w stylu lat 80.

W grach podstawowych masz 243 różne sposoby dopasowywania symboli na sąsiednich bębnach z lewej strony, chociaż może to zmienić się podczas gier bonusowych, ułatwiając zbieranie zwycięstw w naszych najwyższych kasynach online.

Bezpłatne obroty i inne bonusowe rundy Rock the Cash Bar Slot

Funkcja premii dzikiej nocy może wywołać w dowolnym momencie. Światła reflektorów świecą na rolki, zmieniając się do 7 pozycji w dodatkowe dzikie symbole. Jeśli symbol rozproszenia zatrzyma się na Reel 1 i symbole biletów na pozostałych, wprowadza bezpłatną funkcję gier.

Liczba gier bonusowych zostanie wyświetlona na biletach, ale w zależności od tego, który symbol rozproszenia pojawił się w spinu wyzwalającym, możesz zagrać w 3 różne bezpłatne rundy spin. W spinach klubu nocnego wszystkie wygrane są mnożone przez 1x, 2x lub 3x, podczas gdy podczas spinów zaproszonych mnożniki to 4x, 6x lub 8x. Jeśli symbol rozproszenia VIP uruchomił gry bonusowe, każda wygrana zostanie wzmocniona o 10x, 11x lub 12x, za ogromne wypłaty.

Uaktualnij symbole podczas bezpłatnych gier może przenieść cię z niższych poziomów do wyższych, a istnieje szansa na uzyskanie funkcji respins w dowolnym momencie gier bonusowych. Czaszki rozszerzają się o 1 rząd dla każdego z odpowiedzi, dając ci 1024, 3125, 7776, a następnie 16 807 różnych sposobów wygrania. Nie zwycięski respin kończy tę funkcję, więc możesz nie uzyskać maksymalnej liczby wierszy i zwycięskich sposobów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Rock the Cash Bash Maksimum Wins, RTP i zmienność

Z idealnymi mnożnikami w darmowych grach, można zdobyć ogromną nagrodę równą 6589x Twojemu zakładowi. Zagraj w 100.00 i to jest warte 658 900.00.

Rock the Cash Bar to gniazdo niskiej wariancji, więc jest dość łatwe do wygrania, choć często wartość nagród jest niższa. Średnie zwroty 96.06% dotyczy standardów dla gier na automatach Yggdrasil.

Rock the Cash Bar Rating

Groovy Soundtrack, jasne światła i smaczne koktajle zabiorą graczy w wirtualną noc w mieście. Wygląda dobrze i ma kilka potencjalnie bardzo cennych funkcji. Bonus dzikiej nocy pomaga ukończyć zwycięstwa, ale w tej grze chodzi o darmowe obroty. Gdy jesteś w grach bonusowych, duże mnożniki są dostępne, szczególnie w funkcji VIP lub jeśli aktualizujesz poziomy.

Rozszerzone rolki i respins to kolejna ekscytująca runda, chociaż podobnie jak wszystkie najlepsze bary koktajlowe, wpis nie jest gwarantowany. Zagraj w rock the cash bar w najlepszych kasynach online i zbieraj najlepsze bonusy, gdy dołączysz do ich ekskluzywnych klubów.

Powiązani partnerzy kasyna

Mental
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Temple Tumble Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lord Merlin and the Lady of the Lake
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Royal Unicorn
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Striker
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Santa’s Wonderland
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reactoonz 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Shark
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Frost Queen Jackpots
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Riddle Reels - A Case of Riches
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gorilla Mayhem
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Take Olympus
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski