Feline Fury graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
94.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, historia

Recenzja automatów online furine furia

Nie może być wielu miejsc, które zamieniają koty w średniowiecznych rycerzy, piratów, malarzy renesansowych i starożytnych czarodziejów, ale kotka jest jedną z nich. Oprócz ich strojów, każdy z 4 kotów jest dość realistyczny i staje się animowany, gdy szaleje lub kończąc kombinację. Czaszki są pokazane na tle zamku i ma dramatyczną ścieżkę dźwiękową, która pasuje do epickiego stylu historycznego.

Bonusy obejmują rozszerzone dzikie rolki, mnożniki, które mogą przyczynić się do ogromnych wygranych oraz bezpłatną rundę bonusów spinów, która może trwać i kontynuować. Wszystkie te funkcje znajdziesz, gdy grasz w feline furry na komputerach PC, iOS, Android lub Windows Mobils w naszych zalecanych kasynach Play’n Go Casinos.

Jak grać w automat do gry w furię

Aby przyciągnąć jak największą liczbę graczy, grę na automatach, w tym kocie się furii, mają szeroką gamę zakładów. Możesz grać zaledwie 0.20 lub aż 100.00 za spin, wygrywając, gdy co najmniej 3 pasujące symbole zatrzymują się na linii, zaczynając od lewej strony. Kombinezony z kartami do gry płacą do 2 -krotnej stawki, podczas gdy najcenniejszy kot i Złota Korona są warte 10x, gdy albo wypełniają linię płac.

Kliknij pasek przewijania poniżej rolki, aby ustawić stawki, podczas gdy inne przyciski aktywują tryb automatycznego spinsów i możesz przyspieszyć grę kliknięciem przycisku turbo. Jest bardzo łatwy do skonfigurowania, a nawet niedoświadczeni gracze mogą obracać rolki w sekund.

Dobrym pomysłem jest przejrzenie płatności gry przed graniem, a żółty przycisk "ja" po lewej stronie głównych elementów sterujących przenosi Cię do listy wartości każdego symbolu, i dalszych szczegółów dodatkowych funkcji w Najlepsze kasyna online.

Bezpłatne obroty i inne bonusy furii furii

Między 1 a wszystkimi 4 kotami mogą losowo stać się dzikie w dowolnym spinu. Następnie mogą zastąpić inne symbole, co znacznie ułatwia wypełnienie kombinacji na linii. Również losowo rolki mogą zamienić się w rolki furii, a jeśli dziki kot wyląduje na jednym, rozszerzy się, aby wypełnić wszystkie 3 wiersze.

Jeśli masz 2 koci dzikie koty na rolkach furii, każda wygrana z spinu podwoi się, a 3 rozszerzone Wilds potroi wszystkie wygrane, które ukończą.

Uważaj na złoty kubek w dowolnych 3 lub więcej miejscach, ponieważ prowadzi to do początkowych 5 darmowych spinów. W tej rundzie zbierasz dowolne symbole garnituru w metrach, a kiedy masz 12 rodzajów, koci dzikie aktywują, zaczynając od najniższego płaconego kota, a następnie przechodząc do najwyższej wartości.

Każda ukończona kolekcja garniturów kart doda 3 dodatkowe obroty do ogółem, podczas gdy każde rozproszenie widziane podczas rundy dodaje 1 więcej darmowego spinu, więc powinieneś uzyskać znacznie więcej niż oryginalne 5 bonusowych gier.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wypłaty furii, RTP i zmienność

Dzikie mnożniki w połączeniu z najlepiej płacącymi symbolami mogą stworzyć zwycięstwa warte do 5000 razy na Twoim pakiecie lub 500 000.00 na maksymalnym poziomie zakładu. Zakłada się jako średnia długoterminowa, gra z furią furię wypłaca się w tempie 94.2%, który jest nieco niższy niż 95+, który wolimy widzieć.

Jest to gra średnia do wysokiej wariancji, więc możesz zobaczyć przyzwoity stosunek wygrywania z utratą spin.

Nasz werdykt w furii z furii

Jest to z pewnością niezwykły temat, który można objąć grą w automatach, ale działa naprawdę dobrze, a Feline Fury jest tak zabawna, jak ekscytująca gra. Chodzi o dodatkowe dzikie koty i szansę, aby zobaczyć, jak wypełniają całe rolki w grach podstawowych. Jeśli widać 2 lub 3 dzikie rolki, wygrana i mnożnik jest prawie gwarantowana i nie możesz nie ubiegać się o nagrodę z 3 rozszerzonych dzikich rolki.

Kolekcje symboli i więcej dzikich kotów sprawiają, że darmowe obroty wokół potencjalnie bardzo lukratywnej cechy. Poznaj te urocze kotki, gdy grasz w kasynach Feline Fury w najlepszych kasynach, a możesz zebrać najlepsze bonusy, gdy dołączysz do jednego z naszych najlepszych kasyn online.

Powiązani partnerzy kasyna

Quick Hit Black Gold
RTP:
95.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
TNT Tumble
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Emerald Gold
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dr. Jekyll Goes Wild
RTP:
98.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sam on the Beach
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Merry Xmas
RTP:
95.79%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Deep Descent
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pinocchio
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Eye of the Storm
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Grand Slot Review
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Pinocchio's Fortune
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dead Riders Trail
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki