Quick Hit Black Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Booming Games
RTP:
95.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce, bary i dzwonki

Szybkie uderzenie czarne złoto online recenzja automatu online

Jest to część niezwykle popularnej serii automatów do szybkich automatów, w które można grać na komputerach, iOS lub Android Mobiles. Szybki hit Black Gold to 5-linowa, 30-liniowa gra z jasną fioletową kolorystyką. 3 rzędy tradycyjnych symboli wyróżniają się na tym tle.

Wygrywasz w tej grze od Bally, dopasowując symbole na liniach wypłat, pomógł dziki symbol, który może działać jak inni w razie potrzeby. Szybkie symbole o szybkim trafieniu mogą być warte do 2 500 razy w twoim pakiecie, co stanowi ogromny 1 250 000 $.00 na poziomie maksymalnym bet.

W rundzie bonusowych wolnych od spinów możesz mieć zablokowane dzikie, mnożniki min lub dodatkowe szybkie symbole na bębnie.

Jak grać w szybki hit Black Gold Slot online

Podobnie jak wszystkie automaty od Bally, szybkie uderzenie czarne złoto jest łatwe do skonfigurowania i grania. To sprawia, że jest dostępny dla niedoświadczonych graczy, ale funkcje i potencjał dużych zwycięstw są wystarczające, aby odwołać się do najbardziej wymagających z nas.

Podobnie jak wiele najlepszych automatów online, ta gra ma szeroką gamę zakładów, aby przyciągnąć graczy z różnymi budżetami i oczekiwaniami. Możesz stawić się tylko 0 $.30 na spin lub podnieś zakłady do 450 USD.00, z główną nagrodą dostępną dla osób na maksymalnych stawkach. Kliknij przycisk na panelu sterowania, aby otworzyć płatnik. Wymienia to, ile razy wygrasz na linię z każdej kombinacji.

Kolejny przycisk uruchamia tryb autoblacji, więc nie musisz kliknąć dla każdego obrotu rolki, a wszystkie te funkcje działają na komputerach, iOS i smartfonach i tabletach napędzanych Androidem.

Szybkie uderzenie czarnego złota za darmo spiny i inne funkcje bonusowe

Oprócz dodatkowych wygranych z dzikiego symbolu, masz szybki symbol, który może zwiększyć wypłaty w dowolnym obrotu. Jeśli grałeś w innych z serii, na przykład w grze szybki platynowej gry, znasz, jak to działa. Wszelkie 3 symbole szybkiego trafienia, w dowolnych miejscach, płacą nagrodę równą Twojemu zakładowi.

Wypłaty rosną, jeśli więcej ziemi jednocześnie, a jeśli zobaczysz 9 szybkich symboli jednocześnie, wygrywasz masywne 2500 razy, aby cały zakład. Można je ułożyć na kołowrotkach, co ułatwia widzieć kilka na raz.

Szybkie uderzenie Black Gold jest wyposażone w specjalne bezpłatne obroty, wywołane przez 3 lub więcej symboli bonusowych, które pojawiają się jednocześnie. Przed 10 bezpłatnych gier, musisz wybrać z siatki 18 kafelków, ujawniając dodatkowe funkcje, które będą aktywne przez całą rundę. Gdy ujawnisz 3 rodzaje, zaczyna się runda.

Gracze na najwyższych miejscach online mogą odblokować mnożniki wygranych, dodatkowe szybkie symbole, które podnoszą maksymalną wygraną do 7500x twoich zakładów, dziczy, które zamykają się na miejscu lub dodatkowe darmowe gry.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Szybkie uderzenie Black Gold Gloth Maksymalne wypłaty, RTP i zmienność

Najlepsza możliwa wypłata pochodzi z lądowania 11 lub więcej symboli szybkiego uderzenia podczas bezpłatnych obrotów. Wygrasz 7500x swój zakład, który na maksymalnych stawkach składa się z kolosalnego C 3375 C $.000.00.

Znaleźliśmy średnią zmienność z szybkiego hitowego czarnego złota, ale średnie wypłaty to 93.98%. To mniej niż lubimy widzieć, choć tylko o około 1%.

Szybkie uderzenie Black Gold Podsumowanie i podobne gry

Szybkie uderzenie czarne złoto to kolorowe miejsce z tradycyjnym stylem. Nie wszyscy polubią staromodne symbole i stosunkowo podstawową grafikę, ale jeśli lubisz tradycyjne szczeliny, może to być w sam raz.

To są bonusy, które są tak popularne, jak i reszta szybkiego zasięgu automatów automatów. Mając mnożniki do 4500x, a nawet więcej w darmowych grach, zamień to w jeden z najlepiej płatnych miejsc, które znamy. Nigdzie nie zbliżyliśmy się do tych ogromnych wypłat, ale dobrze jest wiedzieć, że teoretycznie możesz wygrać fortunę w każdym obrotu.

Jeśli lubisz klasyczne symbole, ale chcesz zaktualizować grafikę, możesz spróbować Quick Hit Pro lub Joker Pro Slot z netto. Te gry znajdują się w naszych najwyżej ocenianych kasynach online i mobilnych, w których czekają hojne bonusy.

Powiązani partnerzy kasyna

Avalon
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Piggy Riches Megaways
RTP:
94.72%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A While On The Nile
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Medusa II
RTP:
97.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
King Arthur
RTP:
95.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Weekend In Vegas
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Thai Flower
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Hunter Slot Review
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Miss Midas
RTP:
95.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Swarm
RTP:
97.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rally 4 Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni