A While On The Nile graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
82 500 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, tropikalna wyspa, starożytny Egipt

Na chwilę w recenzji automatów online Nile

Gra ma pięć bębnów i oferuje w sumie 50 linii płacowych, zawierających dość hojną liczbę bonusowych rund - więcej na ten temat później. Chociaż istnieje solidna gama opcji bukmacherskiej, wariancja tego szczelin jest dość wysoka, więc jeśli lubisz podejmować ryzyko, może to być fajne, aby się poradzić. Krawędź domu zwykle znajduje się w 5%, a w ofercie jest jackpot 1000-kinowy. Jeśli planujesz wrócić do domu z egipskim złotem, przeczytaj poniżej, aby uzyskać bardziej szczegółowe spojrzenie na funkcje gry.

Na chwilę na gnieździe Nilu kontroluje i konfiguruje

Na chwilę na Nilu jest w pełni kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi i systemami operacyjnymi, dzięki czemu możesz cieszyć się kilkoma spinami na urządzeniach z Androidem lub Apple . To samo dotyczy również komputerów stacjonarnych - możesz grać zarówno na systemie Windows, jak i Apple.

Jeśli chodzi o konfigurację, nawet jeśli jesteś nowy w automatach online, nie powinieneś mieć większych problemów z zrozumieniem gry. Układ jest tradycyjny, a jeśli grałeś w automaty, zanim szybko poczujesz się jak w domu z tym tytułem. Możesz uzyskać dostęp do wszystkich informacji o grze i tabelę płac, klikając niebieski przycisk Informacje w lewym dolnym lewym ekranie, co jest zalecane, jeśli nie grałeś wcześniej. W ten sposób możesz szybko zapoznać się ze wszystkimi symbolami, abyś wiedział, na co zwrócić uwagę, jeśli chodzi o bonusy.

Choć może to być dość tradycyjna gra, chwilę w sercu online Nile ma kilka wyróżniających się funkcji, o których warto wspomnieć. Istnieją trzy funkcje bonusowe, które są dość hojne dla większości miejsc tego projektu, co oznacza, że istnieje więcej potencjalnych sposobów, aby zabrać wygrane do domu pasujące do faraona.

Na chwilę w rozgrywce Nile i funkcjach bonusowych

Podobnie jak w przypadku większości miejsc online, każdy symbol ma inną wartość dołączoną. Najmniej cenne symbole to litery i cyfry. Idealnie, chcesz dążyć do Kleopatry, kamiennego tabletu, personelu faraona lub oka Horusa, ponieważ są to cztery najcenniejsze symbole w grze. Wilds może pojawić się na rolkach dwa, trzy i cztery, z symbolem faraona reprezentującym dziki.

Trzy tryby dodatkowe są następujące. Zdobądź trzy scarabs, a będziesz wyzwolić bonus kliknij. Jest to proste i zabawne, ponieważ trzeba tylko kliknąć tak szybko, jak to możliwe, dopóki nie trafisz. Jedynym minusem tego trybu jest to, że może być trudne do aktywowania.

Po drugie, możesz aktywować tryb rozproszenia i swobodnego spinu. Odbywa się to poprzez dopasowanie trzech symboli klejnotów. Chociaż dostajesz tylko pięć darmowych spinów, dość łatwo jest wyzwolić. Chociaż ten tryb jest aktywny, możesz również uzyskać losowo dodatkowe dziczy, aby pomóc Ci uzyskać przyzwoitą wygraną. Wynika to jednak od trzeciego trybu gry, wyjaśniono poniżej.

Jeśli wcześniej grałeś kilka tytułów z NextGen, być może już natknąłeś się na tę funkcję. Superbet jest w pełni kontrolowany przez gracza i pozwala wybrać, jak wysoki będzie mnożnik dla dziczy. Mnożniki rosną o x2, x4, x6, x8 i x10. Chociaż po prostu ustawianie mnożnika x10 może brzmieć jak brak brainera, musisz być ostrożny. Wraz ze wzrostem mnożnika podobnie jak minimalny udział. Oznacza to, że zwiększysz ryzyko wraz ze wzrostem mnożnika, a jeśli nie będziesz ostrożny, możesz szybko skończyć poważnie z kieszeni.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Losowe dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wniosek

Podsumowując, chwilę na Nilu jest czymś w rodzaju zwodniczego tytułu. Ogólna konstrukcja i format wydają się dość standardowe z przesunięcia, a jeśli jesteś nowym graczem, wygląda na łatwy szczelinę, z jaką się poradzić - więc powinieneś być w stanie rozpocząć QuickSharp. Pamiętaj, że nowi gracze będą musieli uważać, jak korzystać z funkcji Superbet, ponieważ może szybko spuścić fundusze.

Jeśli lubisz prostą grę wyglądającą, ale wysokiego ryzyka, może to być dla Ciebie miejsce. Jeśli nie jesteś wściekły na temat egipskiego motywu, wypróbuj swoje ręki w podobnych tytułach, takich jak sędzia Dredd i Book of RA, ponieważ zawierają one również superbet.

Powiązani partnerzy kasyna

Curse of the Werewolf Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Noah's Ark
RTP:
94.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Space Wars 2 Powerpoints
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky Riches Hyperspins
RTP:
97.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Howling Wolves
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Temple Tumble Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Zoom
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
The Three Musketeers and the Queen's Diamond
RTP:
92.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
ImmorTails of Egypt
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jurassic Park - Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Medusa - Fortune Glory
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Farm
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni