Zoom graj online za darmo

Oprogramowanie:
Thunderkick
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
150 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce, bary i dzwonki

Recenzja automatu z zoomem Thunderkick

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wyglądałaby maszyna owocowa na sterydach, zoom by Thunderkick jest tutaj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Chociaż posiadanie tak wielu linii płacowych może być zdecydowanie ekscytujące, duży rozmiar ekranu nie jest jedyną atrakcyjną rzeczą w tej grze. Oprócz dawania dziesiątek wygranych możliwości na rundę, to miejsce oferuje również korzyść z dzikich symboli, respinów i kolosalnych ikon 4x4, które zapewnią, że zostaniesz odpowiednio nagrodzony.

Jak zagrać w gniazdo zoomu Thunderkicka

Podobnie jak stare automaty Vegas sprzed dziesięcioleci, Zoom oferuje łatwy sposób gry za prawdziwe pieniądze. Jest tylko jeden kontrola zakładu, z którego musisz użyć przed rozpoczęciem i kontroluje rozmiar całkowitego zakładu. Kliknij przycisk układu na ekranie, aby wybrać między 14 dostępnymi zakładami i ustaw zakład między 0.10 punktów i 100 punktów na spin. A kiedy to zrobisz, po prostu naciśnij kontrolę wirowania, aby rozpocząć pierwszą rundę.

W tej grze możesz wygrać nagrody na 64 liniach płacowych, które można zbadać na większą długość, naciskając przycisk menu po lewej stronie i otwierając wypłatę. Wewnątrz wypłaty znajdziesz również siedem symboli, które mogą wywołać zwycięstwa wraz z ich nagrodami, które są pokazane w kredytach. Ze względu na nietypowy ekran 6-relacji będziesz mógł tworzyć sekwencje z maksymalnie 6 symbolami na raz i wygrać różnorodne wypłaty, od 0.30-4x Twój zakład z symbolami o niskiej wygranej i przejściem do maksymalnej nagrody 12x twój zakład na sekwencję z najlepszymi ikonami. Pomnóż te nagrody przez liczbę linii wypłat i dodaj funkcję respins, a otrzymasz prawdziwe miejsce na pieniądze, które może być więcej niż hojne.

Jako automat HTML5, Zoom by Thunderkick jest również dostępny dla graczy smartfonów i tabletów. Gra jest kompatybilna z większością urządzeń mobilnych z Androidem i iOS, w tym starszymi modelami. Nawet gdy idziesz na mobil, szczelina nadal zapewnia automatyczną kontrolę gry, umożliwiając rozluźnienie palców, podczas gdy gra wiruje dla Ciebie.

Bezpłatne spiny i funkcje

Podobnie jak automaty retro, które został zainspirowany, gniazdo zoomu pozwala zbierać nagrody w łatwy sposób. Aby otrzymać zapłatę, musisz po prostu zebrać trzy, cztery lub więcej identycznych symboli w sekwencji na jednej z 64 linii płacowych, zaczynając od najbliższej zwężu w lewo i kontynuując prawo do prawej strony. Oczywiście symbole, które najwięcej płacą, to ikony Bell, 7 i Star, które tutaj oferują wypłaty do 5x, 7x i 12.5x twój zakład na sekwencję odpowiednio.

Ale to, co daje ci gniazdo, że większość starych miejsc nie może być specjalną funkcją powiększenia. Ekran 6x4 gry jest podzielony na sześć "obszarów powiększenia", z których każdy obejmuje 2x2 kawałek rolki. Za każdym razem, gdy dodatkowy symbol rozproszenia powiększania ląduje w jednym z sześciu obszarów, natychmiast uruchomi bezpłatny spin i rozszerzy się, aby stworzyć ogromny symbol 2x2, który jest losowo wybrany z wypłaty. Rozszerzony symbol może być jedną z zwykłych ikon lub dziki symbol, który może również wywołać 12.Nagroda 5x, podobnie jak gwiazda.

Kolejnym specjalnym symbolami powiększania może wywołać super masywny symbol, który ponownie wybiera się z wypłaty, ale zamiast tego obejmuje obszar 4x4. Tę specjalną funkcję można uruchomić tylko wtedy, gdy cztery symbole powiększenia rozszerzają się w czterech indywidualnych, ale sąsiednich obszarach kołowrotka, które razem tworzą kwadrat na ekranie. I podobnie jak masywny symbol, super masywna ikona może wywołać jeden odporność, dając szansę wygrania ogromnej wypłaty bez płacenia nic więcej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Zoom online maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Jako gra średniej wariancji z 64 liniami wypłat, to miejsce da ci szansę na bank.30x twój zakład i przejście do jackpota na poziomie 1500x (150 000 punktów na max zakłady). I dzięki jego 96.2% RTP i dobry wskaźnik trafień (27.9%), gra w grę zoomu zapewni również uczciwe leczenie, gdy otrzymasz premię bez depozytu lub zagrasz za prawdziwe pieniądze.

Podsumowanie powiększenia i alternatywy

Jeśli jesteś fanem maszyn owocowych i szukasz nowej gry, która dodaje coś świeżego do obrazu, gra zoom online będzie warta wypróbowania na stronie internetowej.

Z drugiej strony, jeśli lubisz bardziej grać w gry o wysokiej wariancji, możesz również zbadać niektóre z bardziej ryzykownych automatów wykonanych przez tę genialną firmę gier. W przypadku niezwykłej, ale prostej gry inspirowanej maszynami owocowymi możesz zwrócić się do gniazda osnowy owocowej, która oferuje tylko 9 symboli na rundę, ale także nagrody do 11 000 razy w Twoim zakładce. A jeśli jesteś zainteresowany bardziej tradycyjnym, ale takim niestabilnym doświadczeniem, masz dziki napad w Peacock Manor Slot, który zapewnia bezpłatne spiny, które możesz dostosować, 17 liniów i 8483x jackpot.

Aby uzyskać jeszcze więcej gier o wysokiej zawartości lub najlepszej bonusie kasyna online, sprawdź nasze najlepsze kasyna online.

Powiązani partnerzy kasyna

Masters of Valhalla
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
King Kong
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Potion Commotion
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Munchers
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Hunter Slot Review
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Treasure Room
RTP:
94.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Book of Vikings
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blood Lust
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Eye of Atum
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Ticket
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dogs
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dolphin Reef
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni