Munchers graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
75 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, kosmici

Recenzja automatów online Munchers

Są gotowi na przerażające miejsce, w którym mięsożerne mutanty próbują jeść robaki w szklarni? Cóż, przygotuj się, ponieważ Munchers by NextGen są tutaj! Czy wiesz, że drugą nazwą tych roślin to rośliny piranha? Są takie przerażające! Zobaczysz, że są one osadzone w szklarni, tak jak jest on przedstawiony w tle. Czaszki są wypełnione symbolami związanymi z roślinami, więc zobaczysz, że wszystko jest dopasowane do tematu do perfekcji.

Gotowy zobaczyć, jak te rośliny jedzą owady? Cóż, załaduj grę na dowolnym urządzeniu, a będziesz w stanie to zrobić! Chcesz dowiedzieć się więcej o tym? Kontynuuj czytanie recenzji!

Jak grać w munchers online

Uważaj, gdy ładujesz gniazdo Munchers na urządzeniu mobilnym, ponieważ zobaczysz, że szczupłe rośliny zerkają z ich otworów! Ponieważ gra została zoptymalizowana do gry mobilnej i dopasowana do dowolnego ekranu, te rośliny wyglądają jeszcze bardziej przerażające na urządzeniach mobilnych. Jeśli jednak nie jesteś wystarczająco odważny, zawsze możesz go załadować i zagrać na urządzeniu komputerowym. W rzeczywistości gra jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami, więc to, co wybierzesz, zadziała dobrze, o ile masz stabilne połączenie internetowe.

Wybrałeś urządzenie? Dobrze, teraz kontynuujmy konfigurację. Gdy ładujesz grę, zobaczysz w tle przerażającą szklarnię. Zobaczysz, że kołowrotki są oznaczone małymi zielonymi liśćmi i zauważysz, że wokół nich znajdują się wielokolorowe kwadraty z liczbami do 25. Te kwadraty to twoje linie płacowe. Możesz kliknąć dowolny numer, który Twoim zdaniem będzie działał dla Ciebie i aktywować, że wiele linii płacowych do zabawy.

Pod kołowrotkami, w centrum, zobaczysz linie i kwadraty BET, prezentując bieżącą liczbę aktywnych linii płac i bieżący zakład. Klikając znaki lub +, możesz je dostosować, ponieważ Ci odpowiada. Możesz postawić zaledwie 1 payline za zaledwie 0.01 kredytów lub 10 punktów za wszystkie 25 linii płac. To sprawi, że minimum 0.01 i maksymalny zakład 250 punktów. Po lewej stronie tych kwadratów zobaczysz przycisk automatycznej. Obok jest czerwony przycisk Info. Po kliknięciu lub dotknięciu go, wypłatę wypłat i wyświetlane są szczegóły bonusowe gry.

W wypłatach najpierw spotkasz najstraszniejszą roślinę Muncher, która jest dzikim i najwyższym opłacalnym symbolem, dając 5000 monet dla najlepszej kombinacji. Następnie zobaczysz puszkę podlewania, która jest rozproszeniem w gnieździe, dając 100x stawka dla kombinacji 5-z. Mutant Fly daje 1500 monet, Spider 750 oraz narzędzia ogrodnicze i rękawiczki 400 monet do najlepszych kombinacji. Karty gry wyglądające jakby pokryte szlamem, naprawdę dopasowane do motywu, są najniższymi opłacanymi symbolami. AS i KS dają 200 monet, QS i JS 150 oraz 10s i 9s 100 monety.

Powyżej przycisku informacji zobaczysz głośnik, w którym możesz dostosować głośność dźwięków gry, ponieważ Ci odpowiada. Na prawej części ekranu zobaczysz przycisk Spin.

Funkcje Munchers i darmowe spiny

Dziki w gnieździe, nie tylko daje najważniejszą nagrodę w gnieździe, ale także zastępuje regularne symbole. Jak zwykle dziki nie zastąpi rozproszenia.

Z drugiej strony rozproszone podlewanie jest przydatne w wyzwalaniu munchers darmowe gry bonusowe. Potrzebujesz 3 lub więcej, aby uruchomić 10 darmowych spinów. To wtedy widzisz super przemieszczone rośliny wychodzące z otworów poniżej kołowrotków i rozpoczynające symbole jedzenia z całego kołowrotka. Wynika to z faktu, że na czas wolnych spin. Te rozwijające się dziczy pokryją wszystkie pozycje rolki, na których lądują. Niestety, chociaż w większości miejsc według NextGen, gdy wylądujesz wystarczającą ilością rozproszenia, możesz odzyskać bezpłatne spiny, w automatach online nie możesz.

Ale masz funkcję hazardu, więc nie rozpaczaj. Za każdym razem, gdy będziesz tworzyć zwycięstwo, będziesz mógł ją uprawiać i podwoić lub czterokrotnie. Tak to prawda. W odpowiednim kolorze karty otrzymasz 2x, a za odpowiedni garnitur otrzymasz mnożnik 4X do wygranej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Munchers maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Munchers to automat, który oferuje 25 elastycznych linii płacowych, dzięki czemu możesz zdecydować o swoich zakładach zgodnie z liczbą linii, na których chcesz postawić zakład. Gra oferuje 95.35% RTP, a dzięki swojej średniej zmienności może dostarczyć naprawdę wspaniałe nagrody. Rozgrywka jest dość prosta, obracając się wokół dwóch bonusowych gier, dziczy i rozproszenia.

Werdykt Munchers i podobne automaty online

Najbardziej możesz wygrać grę na automatach Munchers w jednym spinu, to 50 000 punktów za kombinację 5-z Kind z Wilds. Ale biorąc pod uwagę, że dzikie munchery wydają się rozszerzone podczas bezpłatnych spin. Ponadto masz funkcję hazardu, w której możesz czterokrotnie lub przynajmniej podwójnie.

Jeśli nie chcesz przejść przez całe kłopoty z hazardem wygranej, aby uzyskać oszałamiającą wypłatę, a jesteś wysokim rolkiem, dlaczego nie spróbować gigantycznych klejnotów? Automat oferuje dodatkowy zakład, za który można wygrać do 2.5 milionów kredytów i niektóre bonusy pękania! Oczywiście będziesz musiał umieścić maksymalny zakład 5000 punktów, aby uzyskać tę wypłatę, ale warto ryzykować.

Ale jeśli jesteś niskim rolkiem, powinieneś pominąć obie te gry. To, co powinieneś spróbować, to szalona małpa. Jest to miejsce, w którym nie można umieścić większego zakładu niż 25 punktów, za które można wygrać 30 000 punktów z jednego zwycięskiego kombinacji. Jeśli otrzymasz zwycięską kombinację podczas bezpłatnych spin. Biorąc pod uwagę, że utworzysz również inne kombinacje, możesz mieć pewność, że nagrody będą niesamowite!

Sprawdź te automaty i weź ogromny bonus powitalny w jednym z naszych najlepszych kasyn online.

Powiązani partnerzy kasyna

Fat Santa
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Major Millions
RTP:
96.88%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Mental
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gemix 2
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Piggy Riches Megaways
RTP:
94.72%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Respin
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot to Burn
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Forge of Fortunes
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Forge of Gems
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gods of Gold Infinireels
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Leprechaun Goes To Hell
RTP:
96.54%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Pile ‘Em Up
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki