Leprechaun Goes To Hell graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.54%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Irlandzkie szczęście

Leprechaun Goes to Hell Darmowe Gry Online Review

Play'n Go Użyj stylu kreskówek w tej grze, a wesoły krasnoludzki spotyka diabła w kształcie seksownej zła. Piekło piekielne szaleją za kołowrotkami, a nawet przyciski sterujące są pochłonięte płomieniami. Symbole obejmują ozdobne ikony karty do gry, pentagram, gitsfork i kapelusz, który wygląda, jakby został zapożyczony od cięcia z pistoletów.

Leprechaun Goes to Hell to z pewnością zabawna gra z dużą ilością humoru, a także bardzo łatwo jest skonfigurować i grać na komputerach PC, Androida, Windows lub Apple Melor w najwyżej ocenianych kasynach mobilnych. Zasięg zakładów jest skierowany do graczy z niższych stake, ale dzięki takim funkcjom, jak darmowe spiny z mnożnikami do 10x, nadal możesz wygrać dużą nagrodę. Progresywne jackpoty są lokalne dla każdego kasyna, a nie największe, jakie widzieliśmy, ale z drugiej strony ułatwia wygranie.

Jak grać w klatce krasnolud

Play’n Go Glots Użyj standardowego panelu sterowania, który jest prosty w użyciu i daje kilka opcji sterowania. Wybierz zakład z wyborów działających wzdłuż paska poniżej kołowrotków, przy czym minimalny pakiet to 0.25 na spin, a maksimum to 5.00. To sprawia, że jest to gra dla graczy o niskiej i średnich stawkach, a nie o wysokich rolkach.

Kliknij kartę Auto Play, a kołowrotki będą się obracać samodzielnie, zatrzymując się, jeśli osiągniesz wybrane limity wygranych lub straty. Dwa małe trybiki poniżej głównej gry otwierają inne opcje, takie jak Turbo Prędkość, a ty otwierasz wypłatę za pomocą przycisku po lewej stronie gry.

Zobaczysz, że symbole karty gry wypłacają 2x do 6x stawek podczas lądowania w linie wypłat, podczas gdy kapelusz krasnoludowy jest najcenniejszym standardowym symbolem, wypłacając 28x, gdy wypełnia linię na jednej z najlepszych miejsc w automatach online.

Zarówno krasnoludzki, jak i evilene są dzikimi symbolami, które w razie potrzeby mogą przeciwstawić się innym, a każdy z nich jest wart do 120x stolików podczas lądowania na liniach. Jeśli oboje stają się częścią wygranej, każda wypłata jest podwojona.

Leprechaun idzie do piekła za darmo spins, jackpoty i inne bonusy

Trzy lub więcej garnków złota wyzwala 10 wolnych obrotów, a podczas nich wszystkie wygrane są podwojone. Jeśli okrągłe zapierające się z większą liczbą garnków złota pojawiające się w jakimkolwiek obrotu, nie tylko zarabiasz 10 kolejnych gier, ale wypłaty są teraz mnożone przez 4x. Mnożniki wznoszą się do 6x, 8x, a na koniec 10x, jeśli masz szczęście, aby w kółko wdać się.

Evilene ma szczególne moce, a ilekroć widzi się w co najmniej 3 miejscach, wchodzisz w piekielną rundę bonusową. Ta ekscytująca funkcja rozgrywa się na nowym zestawie 3 rolki i zaczynasz od 10 darmowych spinów. Za każdym razem, gdy symbol serca ląduje na środkowej kołowrotku, do ogółem dodaje się dodatkowy spin i można uzyskać maksymalnie 50 obrotów na tych rolkach.

Każda wygrana podnosi również temperaturę na termometrze po prawej stronie. Gdy wspina się, przechodzi przez poziom łopatki, diamentu, klubu i jackpota serca. Jackpoty nie są ogromne, ale progresywna nagroda serca może osiągnąć tysiące przed domniemaniem.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność krasnoludów idzie do gry do piekła

W bezpłatnych spinach, z aktywowanym 10 -krotnym mnożnikiem, możesz wygrać rozległy 50 000 razy swój zakład, chociaż jako maksymalne stawki to zaledwie 5.00, to jest stosunkowo niskie 250 000.Nagroda 00. Leprechaun idzie do piekła.54% stawek jako wygrane.

Nasz krasnolud idzie do piekła

Nie może być wielu automatów, które zawierają Imps w Hades, ale jest to zabawna gra z motywem bezbłędnym. Chociaż progresywne jackpoty nie są ogromne, nadal mogą dodać tysiące do twojego bankrolla, a darmowe spiny z mnożnikami, dzikimi mnożnikami i piekielnymi rundą bonus.

Poznaj krasnoludzkę i wspaniałą evilene, kiedy grasz w krasnoludzce gniazdo w kasynach najlepszych. Pamiętaj, aby zebrać ich hojne bonusy powitalne, kiedy dołączysz do naszych najlepiej rankingowych kasyn online.

Powiązani partnerzy kasyna

Book of Golden Sands
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A Christmas Carol
RTP:
94.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Birds On A Wire
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
King Tiger
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Queen
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Interstellar Attack
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Shake It
RTP:
94.69%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Augustus
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of King Arthur
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jackpot Gagnant
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blue Fortune
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dinopolis
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki