King Tiger graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, dżungla

King Tiger Darmowe Gry Online Recenzja

NextGen ma wiele miejsc inspirowanych przez naturę. Jednym z tych automatów jest King Tiger, miejsce, w którym zobaczysz najpiękniejsze zwierzę świata, tygrys, w głównej roli, ale zobaczysz także inne zwierzęta i rośliny. Slot zabierze Cię do lasu, gdzie będziesz cieszyć się cudownym krajobrazem podczas spędzania czasu z królem, tygrysem.

Jak grać w slot online King Tiger

Mimo że automat online King Tiger został wydany w 2014 roku, nadal można go odtwarzać na dowolnym urządzeniu, czy to na komputerze stacjonarnym, czy urządzeniu mobilnym. Jeśli chodzi o urządzenia mobilne, jeśli masz telefon lub tablet, który działa na systemach operacyjnych Android lub iOS, możesz to absolutnie zagrać. Po prostu załaduj go za pomocą preferowanej przeglądarki i naciśnij odtwarzanie.

Po załadowaniu zobaczysz rolki wypełnione dobrze wykonanymi symbolami zwierząt i symboli karty gry. Jeśli klikniesz lub dotkniesz przycisku informacji, dotrzesz do wypłaty i dowiesz się, ile zapłaci każdy z tych symboli. Zobaczysz, że tygrys jest dziki, który pojawia się na środkowych rolkach, mimo że nie daje ci wypłaty za kombinacje z własnym symbolem. Ale zobaczysz rozproszony kwiat i zobaczysz, że daje ci 100x stawka dla kombinacji 5-z. Słoń jest symbolem o najwyższej wartości, dającym 5000 monet, a następnie Buffalo z 1000 monet. Jeleń i kaczka dają ci 500 monet, podczas gdy AS i KS dają 200 monet. QS i JS dają 150 monet, a najniższe płatne 10s i 9 dają 100 monet.

Teraz, gdy widziałeś, jak płacą symbole, powinieneś znać wartość monet i całkowitego udziału, który możesz umieścić. Istnieje 20 linii płacowych w automatach King Tiger, które są elastyczne. Oznacza to, że możesz grać na zaledwie 1 payline lub na wszystkich 20. Wartość monety wynosi od 0.01 do 2 punktów, a ty grasz 1 monetą na linię. Dlatego dla 1 linii płac o najniższej wartości monety minimalny zakład, który możesz umieścić, wynosi 0.01 kredytów. Jednak w przypadku 20 linii płacowych za najwyższą wartość monet można grać z maksymalnym zakładem 40 punktów.

Zanim przejdziesz do czytania informacji o rzeczywistej rozgrywce, powinieneś wiedzieć, że gra oferuje również opcję autoodplay, dzięki czemu możesz ustawić 1 do 100 autospinów, jeśli chcesz. I możesz włączyć lub wyłączyć dźwięki w grze, klikając lub stukając w małym pomarańczowym głośniku po lewej stronie ekranu.

Funkcje King Tiger i darmowe spiny

Rozgrywka w King Tiger wcale nie jest złożona, ale wciąż dość satysfakcjonująca. Dziki Tygrys, jak wspomniano, pojawia się w drugim, trzeciej i czwartej rolce. Kiedy to się stanie, zastępuje wszystkie regularne symbole, z wyjątkiem rozproszenia, dlatego może zapewnić niesamowite zwycięstwa w jednym spinu.

Rozproszenie, przedstawione z różowym kwiatem lotosu, może lądować w dowolnym miejscu na rolkach i dać ci wypłatę, gdy to zrobi. Ale jeśli wylądujesz 3 lub więcej, uruchomisz darmowe obroty. Będziesz mógł zagrać przez 10 darmowych spin! Zgadza się, nagrody podczas wolnych spinów są potroione. Ale to nie wszystko. Możesz także odnieść bezpłatne obroty, jeśli podczas tej funkcji wylądujesz 3 do 5 rozpraszaczy.

Ale mnożniki nie kończą się tutaj. Masz również funkcję hazardu, która jest aktywna po każdym formularzu wygranym, gdzie możesz grać swoją wygraną do pięciu razy. Powinieneś odgadnąć dokładny garnitur lub kolor następnej karty, który ma zostać ujawniony. Jeśli zgadniesz odpowiedni kolor, twoja wygrana zostanie pomnożona przez 2x. Z drugiej strony, jeśli wygrasz odpowiedni garnitur, twoja wygrana zostanie czterokrotnie.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

King Tiger Maksimum Win, RTP i zmienność

King Tiger Darmowe Gry Online zawiera 20 elastycznych linii płacowych, na których można umieścić dość małe zakłady, wygodne dla niskich rolników. Można go odtwarzać na wszystkich urządzeniach, więc możesz grać w nim gdziekolwiek się wybierasz. Oferuje prostą rozgrywkę, oparta na dzikich i rozproszonych, które zabiorą Cię do gier bonusowych, i jest to średnio lotny automat, więc powinieneś często oczekiwać przyzwoitych wygranych, z RTP 95.05%. Jeśli jesteś niskim rolnikiem, dowiedz się więcej o gnieździe King Tiger, ponieważ nie możesz tego przegapić!

Król Tiger Wnioski i zalecenia

King Tiger Darmowe Gry Online może być dość satysfakcjonujący, ponieważ go wprowadziliśmy. Jeśli uda ci się wylądować zwycięską kombinację z 5 symbolami słoni podczas bezpłatnych spinów, wygrasz 30 000 punktów. Ale jeśli wygrasz, i zgadnij odpowiedni garnitur karty, otrzymasz 120 000 punktów. A jeśli pamiętasz, zwycięstwo można grać do pięciu razy. Oznacza to, że jeśli jeszcze bardziej grasz swoją wygraną, twoje wypłaty mogą osiągnąć sumę w strefie miliona! Oznacza to, że gniazdo oferuje nie tylko bardzo wygodny zakres zakładów dla niskich rolników, ale także wypłatę dopasowaną dla wysokich obrotów. Fakt, że musieliby uprawiać swoją wygraną coraz dalej, aby dostać się do tej miliona sum, będzie dla nich ekscytujący i tak ryzykowny, jak tego chcą.

Trudno polecić grę, która może pokonać tę. Ale spróbujmy. Tak więc, jeśli jesteś niskim rolnikiem, który nie chciałby jeszcze bardziej grać, ale chcesz zdobyć miłe zwycięstwa, robiąc zwycięskie kombinacje, polecamy Ci bliźniaki Foxin. Będziesz musiał umieścić małą 6.25 Max Zakład, aby uzyskać maksymalny potencjał wypłaty 250 000 kredytów!

A jeśli jesteś twardym rdzeniem, istnieje kolejny niezwykle ekscytujący i ryzykowny automat, w którym miałbyś okazję postawić maksymalny zakład do 5000 kredytów. W rzeczywistości będziesz musiał umieścić ten zakład, aby dostać się do oszałamiającego 2.Potencjał wypłaty 5 milionów kredytów. Musiałbyś mieć aktywny zakład, aby uzyskać nagrodę Jackpot, która wraz ze zwykłym zakładem byłoby w sumie 5000 punktów. Warte ryzyka? Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na jednej z naszych najlepszych miejsc w automatach online.

Powiązani partnerzy kasyna

Snow Leopard
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cosa Nostra
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monopoly Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Armadillo Artie
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Black Widow
RTP:
91.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Shining Hot
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Masks
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Giza Infinity Reels
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mr. Toxicus
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reel of Riches
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ingots of Cai Shen
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lord Merlin and the Lady of the Lake
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki